Dny Marianne - lze uplatnit slevový kupon na oblečení v Tescu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BaaraD
Stálice 94 příspěvků 14.09.18 16:22
Dny Marianne - FF v Tesco

Lze uplatnit slevovy kupon na obleceni v Tesco? Vloni to slo, letos mi na informacich v Tescu rekli, ze nelze. Dekuji

Reakce:
Uživatel je onlineKikulele
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 14.09.18 16:26

@BaaraD tak pokud ti to rekli na informacich primo v tescu tak to asi bude pravda ne? A byva to psano i na tech kuponech kde sleva je a kde neni ne?

BaaraD
Stálice 94 příspěvků 14.09.18 16:32

@Kikulele
Setkala jsem se s tim, ze v kazdem tescu rikaji neco jineho. Na kuponech neni explicitne uvedeno tesco, nevim, jak to bylo vloni. Nadeje umira posledni ;)

Fjodorka
Extra třída :D 11266 příspěvků 14.09.18 16:51

Já dnes slevu uplatnila, v Praze v Edenu.

Uživatel je onlineKikulele
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 14.09.18 16:58

@BaaraD ajo to jsem netusila ja jsem delala v jednom nejmenovanem obchode z oblecenim a na vsech pobockach to funguje stejne i ve dnech marianne a je jedno jestli je to brno nebo praha, jsem netusila,ze to muze met kazda pobocka jinak. :kytka: to se omlouvam :mavam:

n_hehe
Povídálka 30 příspěvků 14.09.18 18:40

V časopisu je na konci seznam obchodu kde jde kupóny uplatnit ;)

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 14.09.18 19:52
@Fjodorka píše:
Já dnes slevu uplatnila, v Praze v Edenu.

A eden zrovna není v seznamu… No byla bych ráda, kdyby to tam šlo, zítra se tam chystám

BaaraD
Stálice 94 příspěvků 15.09.18 09:35

@Kikulele
Nn, pobocky by to mely mit stejne, ale pracovnice na informacich kolikrat podavaji odlisne informace. Pujdu to zkusit a uvidim

BaaraD
Stálice 94 příspěvků 15.09.18 15:22

Tak jsem uplatnila u nas v tescu (brno krpole). Sleva 25% na cele ff. Usetrila jsě 1100 :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >