Reklama

Dny Marianne - lze uplatnit slevový kupon na oblečení v Tescu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BaaraD
Stálice 83 příspěvků 14.09.18 16:22
Dny Marianne - FF v Tesco

Lze uplatnit slevovy kupon na obleceni v Tesco? Vloni to slo, letos mi na informacich v Tescu rekli, ze nelze. Dekuji

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 14.09.18 16:26

@BaaraD tak pokud ti to rekli na informacich primo v tescu tak to asi bude pravda ne? A byva to psano i na tech kuponech kde sleva je a kde neni ne?

BaaraD
Stálice 83 příspěvků 14.09.18 16:32

@Kikulele
Setkala jsem se s tim, ze v kazdem tescu rikaji neco jineho. Na kuponech neni explicitne uvedeno tesco, nevim, jak to bylo vloni. Nadeje umira posledni ;)

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 14.09.18 16:51

Já dnes slevu uplatnila, v Praze v Edenu.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 14.09.18 16:58

@BaaraD ajo to jsem netusila ja jsem delala v jednom nejmenovanem obchode z oblecenim a na vsech pobockach to funguje stejne i ve dnech marianne a je jedno jestli je to brno nebo praha, jsem netusila,ze to muze met kazda pobocka jinak. :kytka: to se omlouvam :mavam:

n_hehe
Povídálka 30 příspěvků 14.09.18 18:40

V časopisu je na konci seznam obchodu kde jde kupóny uplatnit ;)

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 14.09.18 19:52
@Fjodorka píše:
Já dnes slevu uplatnila, v Praze v Edenu.

A eden zrovna není v seznamu… No byla bych ráda, kdyby to tam šlo, zítra se tam chystám

BaaraD
Stálice 83 příspěvků 15.09.18 09:35

@Kikulele
Nn, pobocky by to mely mit stejne, ale pracovnice na informacich kolikrat podavaji odlisne informace. Pujdu to zkusit a uvidim

BaaraD
Stálice 83 příspěvků 15.09.18 15:22

Tak jsem uplatnila u nas v tescu (brno krpole). Sleva 25% na cele ff. Usetrila jsě 1100 :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama