Reklama

Nejezdíte někdo nakupovat kosmetiku do Německa?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 13.09.18 20:14
Nejezdíte prosím někdo do Německa?

Dobrý den, nejezdíte prosím někdo na nákupy do Německa? Do drogerky? :D když jsem konečně našla make up který mi sedí, u nás už nikde nejde sehnat, takže proto moje prosba :) je to make up od maybelline. Zaplatím si poštovné + make up + přirážku co budete chtít za nákup :kytka: děkuju moc :kytka:

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 13.09.18 20:26

@anonymka227 a jsi si jistá,že v Německu ho mají? Já bydlím v Německu a jezdím si pro Make-up od Maybelline do Čech,protože tady mají jen samé novinky a ten,co používám já tu vůbec není už delší dobu.

Martinka654
Kecalka 114 příspěvků 13.09.18 20:27

Mají ho i v Rossman nebo jen DM?

Ibi
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 13.09.18 21:07

Odkud jsi? Já teď právě v Německu jsem ;) vracet se budu v pondělí

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 13.09.18 21:41

Jedna známá říkala že v Německu kupovala nějaký co tady nebyl vůbec na trhu tak jsem myslela, že by tam mohli mít i tenhle, v nabídce maybelline pořád je, akorát pro naši republiku je psaný jako nedostupný. Je to maybelline fit me pro rozjasnění.

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 13.09.18 21:44

@Ibi ze středních Čech od Benešova, ale klidně si zaplatím poštu :D tak pokud by ses mi prosím mohla podívat je to maybelline fit me make up pro rozjasnění https://www.notino.cz/…uty-make-up/
Odstín 125 pokud by byl vzala bych si klidně i 2 do zásoby :D děkuju moc :kytka:

Ibi
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 14.09.18 07:16

@anonymka227 podívám se po něm ;)

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 14.09.18 08:31

@Ibi děkuju moc :kytka: :kytka:

Ibi
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 14.09.18 09:13

@anonymka227 zatím není zač ;)

Ibi
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 14.09.18 12:32

@anonymka227 Tak mám :P

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 14.09.18 15:15

@Ibi :* :* :dance: :dance: :dance: :dance: píši zprávu a moc moc děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >