Reklama

Zaslání korbičky kočárku poštou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vulpes
Závislačka 4996 příspěvků 11.09.18 10:47
zaslání korbičky kočárku poštou

Nemáte někdo prosím zkušenost se zasíláním korbičky kočárku poštou?
Přemýšlím nad zabalením…vhodnou krabici tu určitě nemám, takl mě napadly takové ty extra pevné plastové pytle na odpadky (mám tu něco originál z odpadového hospodářství, vydrží opravdu ledacos). Použila bych jich víc. Vydrží to? Neponičí se to? Přežije to českou poštu? ;-) Ta stříška se dá klasicky stáhnout dolů a je z toho pak vlastně jen tvar té vaničky.

Nic složitějšího s tím dělat ale nehodlám, to je pro mě pak jednodušší to vyhodit do kontejneru, než to prodávat…

Reklama

Reakce:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 108 inzerátů 11.09.18 10:52

Oblepit bublinovou folii, plus ty pytle by melo stacit…jen pytle bych se bala o poskrabani konstrukce

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 49730 příspěvků 1 inzerát 11.09.18 10:54

@vulpes obalovala jsem bublinkovou folií a stačilo to.

Janli
Kelišová 5630 příspěvků 9 inzerátů 11.09.18 10:54

Vhodnější je stečfolie, omotat a pak to dát do toho pytle. Navíc se podívej na přepravní podmínky české pošty. Balík je omezen i rozměry

vulpes
Závislačka 4996 příspěvků 11.09.18 10:55
@welovefashion píše:
Oblepit bublinovou folii, plus ty pytle by melo stacit…jen pytle bych se bala o poskrabani konstrukce

no jo, bublinky!!! :lol: Já na ně zapomněla jak na smrt!!! A máme toho doma hromadu.
Moc díky za nápad ;)

vulpes
Závislačka 4996 příspěvků 11.09.18 11:11
@Janli píše:
Vhodnější je stečfolie, omotat a pak to dát do toho pytle. Navíc se podívej na přepravní podmínky české pošty. Balík je omezen i rozměry

aha, taky řešení, moc děkuju.
Rozměry by snad měly být ok, ještě ověřím, ale žádný rozměr tu není přes 1m, co jsem na to letmo koukala, tak to bylo v normě

Hadumi
Extra třída :D 13380 příspěvků 11.09.18 11:13

Posílala jsem poštou, zašla jsem si k nám do elektra a měli volnou od pračky (trochu jsem jí pak zmenšila), případně jestli máš v okolí nějaký obchod s kočárky?

Janli
Kelišová 5630 příspěvků 9 inzerátů 11.09.18 11:22

@vulpes rozhodující je součet rozměrů.

chs.jasmin
Kelišová 7402 příspěvků 11.09.18 12:15
@vulpes píše:
Nemáte někdo prosím zkušenost se zasíláním korbičky kočárku poštou?
Přemýšlím nad zabalením…vhodnou krabici tu určitě nemám, takl mě napadly takové ty extra pevné plastové pytle na odpadky (mám tu něco originál z odpadového hospodářství, vydrží opravdu ledacos). Použila bych jich víc. Vydrží to? Neponičí se to? Přežije to českou poštu? ;-) Ta stříška se dá klasicky stáhnout dolů a je z toho pak vlastně jen tvar té vaničky.Nic složitějšího s tím dělat ale nehodlám, to je pro mě pak jednodušší to vyhodit do kontejneru, než to prodávat…

Ahoj,

o jaký typ stříšky se jedná - jaký kočárek?

Já jsem si nechávala zaslat poštou Tako junamu - velký kočárek s vajíčkovou skořepinou. Tím, že má Tako plastové vanky, bych se opravdu hodně bála ji poslat - jak které auto má klece a někde prostě ten náklad lítá a s každou zatáčkou se přeskládá :nevim: Projde to vícero rukama a pokud je korbička dražší, tak bych volila soukromého přepravce.

Nicméně mě počárek přišel v krabici složené z více kusů kartonu. + omotané pevnou izolepou, kde udělali jakoby uši, takže se dal balík nosit za ty uši z izolepy a nemuseli do balíku kopat a všelijak ho popostrkovat.

Kočárek dorazil naprosto v pořádku, bez poškození.

Také mám zkušenost se zasláním kočárku Mutsy Igo, kdy šel jen sporták ale i s podvozkem. A dorazil v krabici od jiného kočárku, kdy paní prostě obešla obchody v okolí :nevim: a ten šel už klasicky českou poštou :-) Sama jsem odesílala třeba vajíčko, ale také v krabici.

Vždy udělat z něčeho pevného ty uši na nošení. :palec: To je základ.

vulpes
Závislačka 4996 příspěvků 11.09.18 14:51
@Hadumi píše:
Posílala jsem poštou, zašla jsem si k nám do elektra a měli volnou od pračky (trochu jsem jí pak zmenšila), případně jestli máš v okolí nějaký obchod s kočárky?

já vím, že by to taky šlo…ale jakýkoli obchod je od nás několik kilometrů autem…
Já tu korbičku prodávám jen za symbolickou cenu, spíš vyloženě z ekologických důvodů - je skoro netknutá, tak je to škoda vyhazovat, když může ještě posloužit. Ale kdybych kvůli tomu měla někdo lítat a řešit a mělo mě to stát ještě čas, energii (a v podstatě i peníze za benzím a tak), tak to ji pak raději vyhodím, než bych posílala.
Takže si jen bilancuji, jestli zájemnkyni nějak poslat, nebo odmítnout s odkazem na původní požadavek pouze osobního odběru.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >