Reklama

Kudowa zdroj tržnice v Polsku 2018 - jaký mají sortiment?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petyšé
Stálice 56 příspěvků 09.09.18 20:31
Kudowa zdroj 2018

Byl jste někdo teď nedávno v tržnici Kudowa zdroj v Polsku? Jaký mají sortiment? A doporučíte tam jet? Nebo někam jinam? Scháním konkrétně zimní bundu a už nějaké dárky k Vánocům :lol: :lol: :lol:

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10924 příspěvků 09.09.18 20:37
@Petyšé píše:
Byl jste někdo teď nedávno v tržnici Kudowa zdroj v Polsku? Jaký mají sortiment? A doporučíte tam jet? Nebo někam jinam? Scháním konkrétně zimní bundu a už nějaké dárky k Vánocům :lol: :lol: :lol:

Ono se ještě jezdí k Pšonkům nakupovat? 8o Byla jsem tam v létě a nákupy na tržnici mě teda nezlákaly. Jeli jsme radši na výlet po okolí. Vše seženeš pohodlně tady :nevim:

lucynka25
Kelišová 7349 příspěvků 2 inzeráty 03.10.18 20:41

@Petyšé Byli jsem tam s manželem v červnu kousek na dovolené a teda nakoupili jsme si hezky :mrgreen: my jsme šli tedy po jídle, to tam mají vselijaké ovčí sýry a chlupatiny, různé bonbony, sladkosti, výborné šťávy ve skle, luxusní maso ve skle..to manžel doteď lituje, že si vzal jen 3 skleničky, rybičky v oleji spousty druhů, sušenky, čokolády..
a spousty spousty oblečení, nejvíc jsem tam asi viděla společenské a svatební šaty..
jo, různé košíky, ošatky, proutěné zboží, taky drogerie..

Najdeš tam prostě vsechno možné ;)

Verca1901
Kecalka 193 příspěvků 2 inzeráty 03.10.18 22:07

@Petyšé Najdete tam v podstatě opravdu všechno. My tam byli na jaře a nakoupili jsme hromadu potravin, podobně jako @lucynka25, nakoupila jsem záclony, džínsovou bundu, rifle, proutěný servírovací podnos, oblečení pro děti, partner košile, kalhoty, kraťasy, nářadí do dílny. Na zahradu jsme si koupili kanadské borůvky. Mají tam lůžkoviny, věci pro rybáře a jiné koníčky. Jezdí nás tam babinec a bereme to jako výlet a relax s bonusem nákupů :lol:

Ivet23
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 13.10.18 21:27
Zloty nebo český.

Dobrý den, jedeme ted do polska Kudowa zdroj na trhy. Někde sem slyšela, že není třeba měnit na zloty. Nevíte jak to tam je? Dekuji :lol: :lol:

Petyšé
Stálice 56 příspěvků 13.10.18 21:42

@Ivet23 platili jsme Kč :)

Ivet23
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 14.10.18 07:22

@Petyšé a v pohodě? No tak to nebudu měnit ????

lucynka25
Kelišová 7349 příspěvků 2 inzeráty 14.10.18 07:57

@Ivet23 nemusis menit, KČ staci ;)

Ivet23
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 14.10.18 11:09
@lucynka25 píše:
@Ivet23 nemusis menit, KČ staci ;)

Super moc děkuji :*

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >