Kudowa zdroj tržnice v Polsku 2018 - jaký mají sortiment?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petyšé
Stálice 70 příspěvků 09.09.18 20:31
Kudowa zdroj 2018

Byl jste někdo teď nedávno v tržnici Kudowa zdroj v Polsku? Jaký mají sortiment? A doporučíte tam jet? Nebo někam jinam? Scháním konkrétně zimní bundu a už nějaké dárky k Vánocům :lol: :lol: :lol:

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 09.09.18 20:37
@Petyšé píše:
Byl jste někdo teď nedávno v tržnici Kudowa zdroj v Polsku? Jaký mají sortiment? A doporučíte tam jet? Nebo někam jinam? Scháním konkrétně zimní bundu a už nějaké dárky k Vánocům :lol: :lol: :lol:

Ono se ještě jezdí k Pšonkům nakupovat? 8o Byla jsem tam v létě a nákupy na tržnici mě teda nezlákaly. Jeli jsme radši na výlet po okolí. Vše seženeš pohodlně tady :nevim:

lucynka25
Echt Kelišová 7922 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 20:41

@Petyšé Byli jsem tam s manželem v červnu kousek na dovolené a teda nakoupili jsme si hezky :mrgreen: my jsme šli tedy po jídle, to tam mají vselijaké ovčí sýry a chlupatiny, různé bonbony, sladkosti, výborné šťávy ve skle, luxusní maso ve skle..to manžel doteď lituje, že si vzal jen 3 skleničky, rybičky v oleji spousty druhů, sušenky, čokolády..
a spousty spousty oblečení, nejvíc jsem tam asi viděla společenské a svatební šaty..
jo, různé košíky, ošatky, proutěné zboží, taky drogerie..

Najdeš tam prostě vsechno možné ;)

Verca1901
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 22:07

@Petyšé Najdete tam v podstatě opravdu všechno. My tam byli na jaře a nakoupili jsme hromadu potravin, podobně jako @lucynka25, nakoupila jsem záclony, džínsovou bundu, rifle, proutěný servírovací podnos, oblečení pro děti, partner košile, kalhoty, kraťasy, nářadí do dílny. Na zahradu jsme si koupili kanadské borůvky. Mají tam lůžkoviny, věci pro rybáře a jiné koníčky. Jezdí nás tam babinec a bereme to jako výlet a relax s bonusem nákupů :lol:

Ivet23
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 13.10.18 21:27
Zloty nebo český.

Dobrý den, jedeme ted do polska Kudowa zdroj na trhy. Někde sem slyšela, že není třeba měnit na zloty. Nevíte jak to tam je? Dekuji :lol: :lol:

Petyšé
Stálice 70 příspěvků 13.10.18 21:42

@Ivet23 platili jsme Kč :)

Ivet23
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 14.10.18 07:22

@Petyšé a v pohodě? No tak to nebudu měnit ????

lucynka25
Echt Kelišová 7922 příspěvků 1 inzerát 14.10.18 07:57

@Ivet23 nemusis menit, KČ staci ;)

Ivet23
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 14.10.18 11:09
@lucynka25 píše:
@Ivet23 nemusis menit, KČ staci ;)

Super moc děkuji :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >