Reklama

LIDL softshell overal -používáte??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alialiali
Kecalka 173 příspěvků 06.09.18 21:19
LIDL softshell overal -pouzivate??

Ahoj, mám 20 měsičního syna a koupila jsem mu softshell overal z Lidlu, chci se zeptat, jestli ho používáte a zda jste/byly spokojené. Bohužel softshell bundy mají jen větší velikosti, jinak bych šla radši do bundy kvůli praktičnosti oblékání.. A co gumáky z lidlu - ty jsem nekoupila, přišli mi dost nekvalitní, uvažuju o gumácích z tchiba… díky za názory

Reklama

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 06.09.18 21:25

Mám syna 3 roky a dnes jsem ten overal taky koupila. Hlavně z důvodu, že chodí do školky. Tam chodí denně ven, takže i kdyz je už chladneji či prší. No a v overalu budu vědět, že nemá holá záda. Jelikož sám se ještě na 100% obléct neumí a spoléhat na to, že mu učitelka zastrčí triko, když tam má dalších milion děti, nechci :think: takže hlavně proto. A gumáky z Lidlu měl loni a byli jsme spokojeni. Na to, že je měl párkrát na noze a na jaře už mu nebyly, super :mavam:

chaela
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 2 inzeráty 06.09.18 21:26

Já jsem ho měla pro mladšího syna loni na podzim. Pro sotva chodící a často se válející dítě to bylo super. Letos už jsem vzala bundu a kalhoty, protože trénuje na nočník, už zvládá čurat i venku, do podzimu to určitě dopiluje a vyslíkat ho pak z toho při každým venkovním čurání by bylo na nic. Nicméně teď mají ty hvězdičkový, který jsou tak super, že kdybych neměla nedávno koupenou bundu a kalhoty, asi bych to vzala :)
S gumákama neporadím, jeden syn má z CCC, druhej poděděný, řekla bych, že je to fuk, nosí to jen opravdu výjimečně.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 06.09.18 21:27

Já ho koupila, protože bude ideální na přechodové obdobi než vytáhnu zimní, v které loni dcera poprvé prožila sezónu a prakticky ji nosila pořád.. Pod to je. Leginky a triko a bylo po starostech, výjimečně pak do města atd bundu.. Gumaky si kámoška chválila z decathlonu, prý byli i někde velmi dobře hodnoceny… Vzali černé a pomalovali je barvami se synem a měli originální kus

Ennny
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 06.09.18 21:34

@kavulenka jj vyhraly v dtestu jedny z nejlevnějších a přitom nejkvalitnější.

alialiali
Kecalka 173 příspěvků 06.09.18 21:36

Teprve teď jsem zjistila, že ten overal s těma hvezdickama není podšitý tím teplým fleecem.ja koupila ten druhý teplý .tak teď nevím který je lepší :(

Bara04
Kecalka 205 příspěvků 06.09.18 21:50

no syn ho mel vloni (3r) a přišlo mi ze mu nesedí - cele silene siroke, krátké nohavice a dlouhý vršek. za mne radeji softshell kalhoty od někoho kdo šíje a bundu treba z tchibo z bazarku… holiny - cim lehčí tim lepsi. loni na zimu mel nejake s ovci vlnou ( ta vložka) a nosil je skoro porad do školky. pres rok nosí holiny co dedime, značky neresim, ale vetsinou tchibo. vim ze se běžné prodavaji za 100 max na FB bazarech…

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 06.09.18 21:51
@alialiali píše:
Teprve teď jsem zjistila, že ten overal s těma hvezdickama není podšitý tím teplým fleecem.ja koupila ten druhý teplý .tak teď nevím který je lepší :(

My máme s hvězdami a ten fleece je tam taky. Jen je asi tenčí :think:

alialiali
Kecalka 173 příspěvků 06.09.18 22:15

@kavulenka a máte s tím silnějším fleecem nebo tensi??

PafcaP
Stálice 52 příspěvků 4 inzeráty 06.09.18 22:27

Já ho vloni koupila šestileté dceři a byl fakt super. Na podzim lítala jedině v něm a byl bezva do školky. I učitelky ho chválily. Akorát už jsem nesehnala pro syna. Tak až dneska jsem koupila i pro něj ten s hvězdičkami a ten fleec je opravdu o trochu tenčí,než má dcera. Ale nějak mi to nevadí. Líbí se mi, že je hezky barevný. Jen jsem vzala malý, synovi je tak akorát,takže ho půjdu vyměnit za větší,jestli ještě budou mít. Byla by škoda,kdyby už synovi byl na jaře malý.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 07.09.18 11:48

@alialiali to nevím, vzala jsem tmavě modrý jednobarevný, a teplý mi přijde dost na to co jsem chtěla… Záleží jakou máte představu vyuziti

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >