Reklama

Kde koupit prolézačku na hřiště?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123Soňa
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 05.09.18 09:39
Kde koupit prolézačku na hřiště?

Ahoj maminky. Nemáte prosím některá tip, kde objednat pořádnou prolézačku na hřiště?
Nějak se v tom neorientuji. V obci máme nové menší hřiště a bylo nám slíbeno, že bude rozšířeno. Ale to si musíme samy vymyslet, co tam chceme a nejlépe dát nějaký návrh už na konkrétní herní prvek a firmu…
líbilo se nám třeba něco takového:
http://www.tomovyparky.cz/…toveho-dreva
ale firma nejspíš krachuje( dle recenzí)
takže něco v tomto stylu a ověřenou firmu…
Moc děkuji.

Reklama

Reakce:

Gituš
Závislačka 2595 příspěvků 05.09.18 09:49

Řekla bych, že my máme něco od prolemax, jen nevím, jak je to s recenzemi na ně.

123Soňa
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 05.09.18 10:06

Díky moc! vypadá to dobře

chs.jasmin
Kelišová 7447 příspěvků 05.09.18 10:56
@123Soňa píše:
Ahoj maminky. Nemáte prosím některá tip, kde objednat pořádnou prolézačku na hřiště?
Nějak se v tom neorientuji. V obci máme nové menší hřiště a bylo nám slíbeno, že bude rozšířeno. Ale to si musíme samy vymyslet, co tam chceme a nejlépe dát nějaký návrh už na konkrétní herní prvek a firmu…
líbilo se nám třeba něco takového:
http://www.tomovyparky.cz/…toveho-dreva
ale firma nejspíš krachuje( dle recenzí)
takže něco v tomto stylu a ověřenou firmu…
Moc děkuji.

Ahoj,

tím, že je to na obecní hřiště, tak to asi bude muset mít nějaký certifikat? A nemusí na to být nějaké oficiální výběrové řízení?

Jinak my máme na hřištích obce vždy prolézačky od truhláře + plastové prolézačky pro nejmenší a tam je i nějaké logo - ale uuuf, nevím název.

Doma třeba máme také prolézačku od truhláře. Jednak mám radost, když mám výrobek od místního šikovného řemeslníka a jednak to vychází poměr cena a kvalita nejlépe :nevim:

Přikládám fotku toho plastového hřiště - je užasné, vyhrají si tam děti, je malé, bezpečné. Jsem strašně ráda, že na každém hřišti tohle udělali = je tam tohle malé a pak nějaké větší prolézačky, takže si vyhrají prťata i velké děti :palec: No a kvalita fotky, pardoooon - fotila jsem rodičovskou idylu :D

• jen ty plastáky na zimu schovávají :/ ale uspěch, že to za dva roky nikdo neukradl, nepoškodil, nezničil, apod.

Anna85
Kecalka 332 příspěvků 05.09.18 11:01

@123Soňa
Vážně krachuji? Mame tu pobliz taky hriste cele od nich a videla jsem ty prvky i v nějakých arealech kde meli detske hriste.
Maji hezke kousky a vypadaji kvalitně. Skoda :think:

123Soňa
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 05.09.18 11:18

@Gituš tak jsem tam volala a prý jsou zahlceni zakázkami, takže nové nepřijímají, ale odkázali mě na jinou firmu, tak uvidíme…

123Soňa
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 05.09.18 11:22

@Anna85 nereagují na maily, smazali tel.čísla ze stránek, psali lidé na recenzích, že jim poslali peníze a zboží nikde a nikdo nekomunikuje :think:
Ale vypadalo to fakt krásně, škoda

Gituš
Závislačka 2595 příspěvků 05.09.18 11:28

@123Soňa

Tak super, že předali jiny kontakt :)

123Soňa
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 05.09.18 11:28

@chs.jasmin dík. roztomilé pro prťata :D
Rádi bychom ale něco ve stylu dřevo, lana a tak. A pro větší děti.
Chceme jednu pořádnou prolézačku. Také raději podpořím řemeslníka, ale na obci budou chtět určitě s certifikátem.

fiveta
Kecalka 110 příspěvků 05.09.18 14:23

www.trantos.cz hřiště je kousek od nás, pěkné, kvalitní…

chs.jasmin
Kelišová 7447 příspěvků 05.09.18 14:47
@123Soňa píše:
@chs.jasmin dík. roztomilé pro prťata :D
Rádi bychom ale něco ve stylu dřevo, lana a tak. A pro větší děti.
Chceme jednu pořádnou prolézačku. Také raději podpořím řemeslníka, ale na obci budou chtět určitě s certifikátem.

Chápu, já že mám prcky, tak jsem hrozně ráda za tohle plastové, mini ze kterého mužou i upadnout a najdu je pod prolezačkou v celku :lol:

123Soňa
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 05.09.18 17:31

@fiveta dík, vypadá to dobře :palec:

123Soňa
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 05.09.18 17:36

@chs.jasmin Synovi je 12 měsíců, tak pro mě bude něco takového za chvilku taky super :D
Dceři je 4,5 roku a právě na hřišti nám chybí něco na prolézání a šplhání…

Káťa19
Kelišová 7103 příspěvků 36 inzerátů 09.09.18 13:24

na googlu je spoustu firem, co delají na zakázku, mrkni, nekteré vypadají fakt dobre

123Soňa
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 09.09.18 13:33

@Káťa19 jojo, tam jsem samozřejmě koukala. Už vyjednáváme na obci, chtěli bychom něco takového nakonec
 https://www.hriste-bonita.cz/…lancni-prvky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >