Zkušenost s online sekáčem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

R.E.M.I 98
Povídálka 32 příspěvků 29.08.18 17:30
Zkušenost s online sekáčem

Ahojte, zkoušeli jste nakupovat v online sekáčích? Znáte nějaký dobrý online sekáč?
Všem děkuji za příspěvky. :)

Reakce:

bjetuschka
Závislačka 4685 příspěvků 29.08.18 18:07

Zkoušela jsem Crashily, nedávno jsem si tam kupovala šaty a hezké. Dnes jsem ještě zkoušela objednat 2 svetry, tak uvidíme.

R.E.M.I 98
Povídálka 32 příspěvků 29.08.18 18:34

Já jsem už zkusila objednat věci z Remix second hand. Objednávala jsem nedávno. Takže ještě čekám .

Káťa19
Echt Kelišová 7693 příspěvků 19 inzerátů 30.08.18 10:40

já znám Brumla.cz a sekáč na Feedo.cz, tam to mužeš spojit s objednávkou normálních věcí

bjetuschka
Závislačka 4685 příspěvků 30.08.18 12:22

Jinak teda ještě je známé Vinted, ale… nevím, no. Dřív jsem tam sem tam něco koupila, teď už moc ne. Přijde mi to takové víc pro náctileté, často se mi nelíbilo chování některých uživatelek.

R.E.M.I 98
Povídálka 32 příspěvků 01.09.18 23:11
@Suzki píše:
Já jsem už zkusila objednat věci z Remix second hand. Objednávala jsem nedávno. Takže ještě čekám .

Tak včera věci došli. A mohu tuto stránku jen doporučit. ;) :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >