Jaké slevy využíváte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janoma
Kecalka 500 příspěvků 22.08.18 20:23
Jaké slevy využíváte?

Ahoj holky, zajímá mě, jaké slevy a slevove kartičky využíváte.
Mám dvě kamarádky u kterých mám pocit, že snad ani nechodí nakupovat, že vše vyhrají v nějaké internetové soutěži, nebo nakoupí velmi výhodně se slevou.
Já využívám max. dm kartu obas kartu do kina, když je 1+1zdarma a jinak asi nic. Nějak ty „výhodné nákupy“neumím hledat. Nebo prostě nevím, kde hledat.
Budu ráda, když se podelite :oops:

Reakce:

modravlocka
Kecalka 219 příspěvků 22.08.18 20:28

Víš co? Žádná sleva není zadarmo. ;) Ty vyhodne nákupy ve finále zas tak vyhodne nejsou, jak jsem si mnohokrát ověřila, takže je cílene nevyužívám a nevyhledavam.

TeSudička
Kecalka 271 příspěvků 22.08.18 20:32

Mam Billa kartu a kartu do DM, nepotrebuju mit penezenku zasekanou milionama karet, ktery pouziju jednou za uhersky rok :mavam:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 22.08.18 20:36

Billa karta, karta do DM a Trefa karta na body.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 22.08.18 20:37

Billa, CCC, drogerie Teta. Tyhle užívám. Jiné ne.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 22.08.18 20:41

Využívám jen glóbus kartu a když byl děcka menší ještě Rosman. Teď vlastně jen ten globus.

Uživatel je onlineAzallea
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 22.08.18 20:45

Já využívám kartu dm a sleduju na mall.cz, co mají v akci - na profilu mám zaškrtnuto, jaké zboží mě zajímá, a pak mi chodí mailem upozornění na slevy. Kupuju ve slevě prací prášky (na to vysloveně čekám, když vím, že do 2 měsíců dojdou, tak pak nakoupím třeba 10 kg), naposled jsem koupila sporťák „druhá jakost“ - rozbalený a vrácený. Někdo si ho koupil, rozbalil krabici a vrátil, a pak ho prodávali o skoro polovinu levněji - místo 5900 jsem ho pořídila za 3500 :) Vůbec jsme nenašli, co je na tom za vadu (může být třeba barevná skrvna, nebo jiná kosmetická vada) a je super.

A dnes jsem si koupila ve slevě sandály - výprodej, místo 1000 stály 600:) ale ty bych koupila i bez akce, staré dosluhují a neměla bych v čem chodit.

TMana
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 22.08.18 20:48

Mám jen s velkou nechutí ikea kartu, jinak nevidím žádný důvod, proč by měl každý vědět, co nakupuji.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 22.08.18 20:50

Jinak slevy na prací prášky, jídlo, oblečení a obuv využíváme také.

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 22.08.18 20:52

Většinou všelijaké karty- Teta Pebnny atd, jinak bežné slevy záleží no. Pokud vím, že je to oprvdu levné, tka i sezonní oblečení, když vím, kolik to předtím stálo, ale většinou to zdraží a pak jakoby slevní..

Black_Orchids
Závislačka 3828 příspěvků 22.08.18 20:52

Fruitisimo - když si dam na jejich kartu kredit, třeba 3 tis. tak mi k tomu prictou ještě 20% z vložené částky.
Navíc tam mají nějaké věrnostní body, díky kterým jeden drink platím, při dalším nákupu mám drink zadara :) nebo tak nějak to funguje :lol:

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 22.08.18 20:57

tak já ráda nakupuji malýmu oblečení (dřív sobě, ale to jsem chodila do práce) a teď jsem zjistila, že dělám výbavičku pro malou od kamarádky. :mrgreen: :mrgreen: ;) to vždycky objevím nějaké slevičky nebo po sezonní výprodej.

janoma
Kecalka 500 příspěvků 22.08.18 21:12

@Azallea super díky,to zní zajímavě :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >