Vietnamská tržnice Hatě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacullek
Nováček 1 příspěvek 19.08.18 09:08
VIETNAMSKÁ TRŽNICE HATĚ

Ahoj, potřebovala bych poradit.. Dnes jedu na Hatě a kamarádka mi říkala o jedné vietnamské tržnici. :lol: Trochu to u Freeportu znam ale vůbec nevím, kde by ta tržnice mohla být. Poradí mi někdo, kde se nachází.. 8o. Nebo jestli tam vůbec je? Protože jsem četla dost článku, s celníky apod. :? Moc děkuji ????

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1915 příspěvků 19.08.18 09:12

jo je tam, na druhe straně parkoviště freeportu. je tam mimo jiné plno atrakci atp, ale tržnici mezi tim urco najdeš. ale nevim co si od toho slibujes - je to proste tržnice, všichni nabízí +- to stejný, smrad, smlouvani o ceny…a o kvalitě radši pomlcet. no je to teda uz par let, ale nepředpokládám nejaky progres s místních službách. jo a po cestě pozor na šlapky u silnice, ať je nesrazite ;)

lilith1
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 19.08.18 11:13
@kacullek píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit.. Dnes jedu na Hatě a kamarádka mi říkala o jedné vietnamské tržnici. :lol: Trochu to u Freeportu znam ale vůbec nevím, kde by ta tržnice mohla být. Poradí mi někdo, kde se nachází.. 8o. Nebo jestli tam vůbec je? Protože jsem četla dost článku, s celníky apod. :? Moc děkuji ????

Proboha proc vietnamci, vzdyt ted delaji vsude vyprodeje za ok ceny, myslela jsem, ze uz to sni neexistuje..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Vémolu čeká boj roku, jeho sexbombu operace! „První noc je nejhorší,“ říká Lela

Oba dva čeká velká bolest, kterou dobrovolně podstoupí. Řeč je o... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >