Vietnamská tržnice Hatě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kacullek
Nováček 1 příspěvek 19.08.18 09:08
VIETNAMSKÁ TRŽNICE HATĚ

Ahoj, potřebovala bych poradit.. Dnes jedu na Hatě a kamarádka mi říkala o jedné vietnamské tržnici. :lol: Trochu to u Freeportu znam ale vůbec nevím, kde by ta tržnice mohla být. Poradí mi někdo, kde se nachází.. 8o. Nebo jestli tam vůbec je? Protože jsem četla dost článku, s celníky apod. :? Moc děkuji ????

Reakce:
Marie432875
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 19.08.18 09:12

jo je tam, na druhe straně parkoviště freeportu. je tam mimo jiné plno atrakci atp, ale tržnici mezi tim urco najdeš. ale nevim co si od toho slibujes - je to proste tržnice, všichni nabízí +- to stejný, smrad, smlouvani o ceny…a o kvalitě radši pomlcet. no je to teda uz par let, ale nepředpokládám nejaky progres s místních službách. jo a po cestě pozor na šlapky u silnice, ať je nesrazite ;)

lilith1
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 19.08.18 11:13
@kacullek píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit.. Dnes jedu na Hatě a kamarádka mi říkala o jedné vietnamské tržnici. :lol: Trochu to u Freeportu znam ale vůbec nevím, kde by ta tržnice mohla být. Poradí mi někdo, kde se nachází.. 8o. Nebo jestli tam vůbec je? Protože jsem četla dost článku, s celníky apod. :? Moc děkuji ????

Proboha proc vietnamci, vzdyt ted delaji vsude vyprodeje za ok ceny, myslela jsem, ze uz to sni neexistuje..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >