Reklama

Vietnamská tržnice Hatě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacullek
Nováček 1 příspěvek 19.08.18 09:08
VIETNAMSKÁ TRŽNICE HATĚ

Ahoj, potřebovala bych poradit.. Dnes jedu na Hatě a kamarádka mi říkala o jedné vietnamské tržnici. :lol: Trochu to u Freeportu znam ale vůbec nevím, kde by ta tržnice mohla být. Poradí mi někdo, kde se nachází.. 8o. Nebo jestli tam vůbec je? Protože jsem četla dost článku, s celníky apod. :? Moc děkuji ????

Reklama

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 19.08.18 09:12

jo je tam, na druhe straně parkoviště freeportu. je tam mimo jiné plno atrakci atp, ale tržnici mezi tim urco najdeš. ale nevim co si od toho slibujes - je to proste tržnice, všichni nabízí +- to stejný, smrad, smlouvani o ceny…a o kvalitě radši pomlcet. no je to teda uz par let, ale nepředpokládám nejaky progres s místních službách. jo a po cestě pozor na šlapky u silnice, ať je nesrazite ;)

lilith1
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 19.08.18 11:13
@kacullek píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit.. Dnes jedu na Hatě a kamarádka mi říkala o jedné vietnamské tržnici. :lol: Trochu to u Freeportu znam ale vůbec nevím, kde by ta tržnice mohla být. Poradí mi někdo, kde se nachází.. 8o. Nebo jestli tam vůbec je? Protože jsem četla dost článku, s celníky apod. :? Moc děkuji ????

Proboha proc vietnamci, vzdyt ted delaji vsude vyprodeje za ok ceny, myslela jsem, ze uz to sni neexistuje..

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama