Co se děje v Alze ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 4 inzeráty 10.08.18 19:51
Co se děje v Alze ?

Prosím, nemáte někdo též aktuálně potíže s nákupem v Alze? Zboží zaplacené předem se už dva týdny někde toulá, objednávku nelze stornovat…div­né. Děkuji

Reakce:
Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 19:59

Objednávala jsem od nich asi před týdnem, zpozdilo se oproti předpokládanému doručení o den. Co jsem slyšela, tak PPL teď nějak delší dobu „stávkovalo“, manžel říkal, že do práce jim zboží chodí se zpožděním (ne teda asi z Alzy). Tak jestli to nemůže být tím. Volala jsi tam? Měli by ti snad udat důvod…

lampicka11
Závislačka 3429 příspěvků 5 inzerátů 10.08.18 20:11

Alza nevím ale od PPL jsme čekali na balík víc jak týden …na infolince se omlouvali že řidič nejdřív zapomněl a pak že nestíhají. Prý čas dovolených.

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 10.08.18 20:18

@Ostružka A telefony jim fungují?

elena.78
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 10.08.18 20:54

Já od července odmítám dopravu od PPL. Zásilka mi šla přes týden, z reklamačního mi odpověděli po 14 dnech.. navíc jejich řidič měl chování řeznického psa.

Ginuš
Hvězda diskuse 37998 příspěvků 10.08.18 20:57

@Ostružka objednávala jsem nedávno, zboží nebylo skladem, mělo být za 3 dny, pak email, že přijde do týdne a pak další email, že zboží nebude, že auto co to vezlo bouralo. - Tak jsem čekala 14 dní na něco co jsem stejně nedostala.

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 4 inzeráty 10.08.18 21:26

@Gina @Karleon ja tam volala asi 6×, vždycky mi slíbili, že zjistí, proč se to zpozdilo, a ozvou se. Neozvali. Ale už se snad podařilo stornovat. Předtím s tím měli problém, že prý to nějak nejde v systému nastavit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >