Reklama

Co se děje v Alze ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 19:51
Co se děje v Alze ?

Prosím, nemáte někdo též aktuálně potíže s nákupem v Alze? Zboží zaplacené předem se už dva týdny někde toulá, objednávku nelze stornovat…div­né. Děkuji

Reklama

Reakce:

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 10.08.18 19:59

Objednávala jsem od nich asi před týdnem, zpozdilo se oproti předpokládanému doručení o den. Co jsem slyšela, tak PPL teď nějak delší dobu „stávkovalo“, manžel říkal, že do práce jim zboží chodí se zpožděním (ne teda asi z Alzy). Tak jestli to nemůže být tím. Volala jsi tam? Měli by ti snad udat důvod…

lampicka11
Závislačka 3394 příspěvků 2 inzeráty 10.08.18 20:11

Alza nevím ale od PPL jsme čekali na balík víc jak týden …na infolince se omlouvali že řidič nejdřív zapomněl a pak že nestíhají. Prý čas dovolených.

Karleon
Kelišová 5292 příspěvků 10.08.18 20:18

@Ostružka A telefony jim fungují?

elena.78
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 10.08.18 20:54

Já od července odmítám dopravu od PPL. Zásilka mi šla přes týden, z reklamačního mi odpověděli po 14 dnech.. navíc jejich řidič měl chování řeznického psa.

Ginuš
Hvězda diskuse 37850 příspěvků 10.08.18 20:57

@Ostružka objednávala jsem nedávno, zboží nebylo skladem, mělo být za 3 dny, pak email, že přijde do týdne a pak další email, že zboží nebude, že auto co to vezlo bouralo. - Tak jsem čekala 14 dní na něco co jsem stejně nedostala.

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 21:26

@Gina @Karleon ja tam volala asi 6×, vždycky mi slíbili, že zjistí, proč se to zpozdilo, a ozvou se. Neozvali. Ale už se snad podařilo stornovat. Předtím s tím měli problém, že prý to nějak nejde v systému nastavit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >