Lidl shop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annci
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 10.08.18 16:39
Lidl shop

Jak funguje Lidl shop? Vím, že tam bývají věci, které teprve do kamenných prodejen přijdou. Nějakou dobu sleduju letáky, kdy budou mít na prodejně dětské župany, a teď jsem náhodou na ně narazila v jejich e-shopu, bohužel daná velikost vyprodaná. Tak se ptám, přehlídla jsem je v nějakém letáku, nebo teprve na prodejně budou a mám ještě šanci?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 7918 příspěvků 10.08.18 16:45

@Annci Někdy mají na eshopu i věci, co v letáku nejsou. Já tam třeba kupovala dřevěné vybavení do kuchynky, které v letáku není, ale na eshopu je to stálice a nabízí to už půl roku.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 10.08.18 16:48

mám pocit, že župadny nedávno byly, ale možná si to pamatuju z jiného obchodu.. jinak mi připadá, že v lidl shopu jsou ty žádané věci vyprodané úplně stejně rychle jako v kamenných prodejnách.. jinak to tam mají zvláštně zařízené, já si koupila mixéry - stolní a tyčák a náprosto nečekaně a podle mě i nelogicky je poslali každý zvlášť, jiný den a jeden poštou a jeden kurýrem :mrgreen:

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 68515 příspěvků 10.08.18 16:53

No spíš věci, co už byly si myslím já. Koupila jsem tam tričko do vody, co už jsem nesehnala v obchodě po platnosti akce. Takže spíš asi tam dávají, co zbylo.

Annci
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 10.08.18 17:18

Aha, tak to mám smůlu. To se nedá nic dělat. Díky za info.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63733 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 17:25

@sinapis.alba Nespis meli kazdy na jinem skladu…

katek78
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 10.08.18 17:26

Byla jsem svědkem, když vedoucí prodejny Lidl vysvětlovala nějaké zákaznici, která se ptala, proč nemají akční zboží z aktuálního letáku, že ze strany vedení je snaha o co největší rozběhnutí e-shopu, proto akční zboží posílají na prodejny v menším množství, aby si lidi zvykli objednávat z e-shopu.
Co mám já zkušenost, tak e-shop má zboží týden před akcí (některé hodně žádané druhy až v týdnu akce k dodání), pak je v době akce i následně dokud nevyprodají. Župany jsem pro děti taky chtěla vzít, pořád byly vyprodané a když už jsme to vzdala, a koupila jinde, tak je e-shop naskladnil (i když v akčním letáku nebyly).

katek78
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 10.08.18 17:26

adgamka
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 18:06

Zboží mají různě, stačí pár dnů počkat, sledovat eshop a určitě naskladní.

vejilka
Závislačka 4721 příspěvků 10.08.18 18:38

Holky a proč posílají zboží každé zvlášť? Nevíte? Nechápu tu logiku. Minule jsem objednala asi za 1000kč a chodily mi dohromady 4 balíčky, každé jiným kurýrem. :lol: Celkem mě to odrazuje, jeden den byl i v sobotu v 15.00. Nikdy jsem toto u ničeho jiného nezažila

adgamka
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 21:31

@vejilka Toto netuším, ale proč Vás to odrazuje, určitě je to za jedno poštovné.

joli31
Kecalka 320 příspěvků 10.08.18 21:33
@vejilka píše:
Holky a proč posílají zboží každé zvlášť? Nevíte? Nechápu tu logiku. Minule jsem objednala asi za 1000kč a chodily mi dohromady 4 balíčky, každé jiným kurýrem. :lol: Celkem mě to odrazuje, jeden den byl i v sobotu v 15.00. Nikdy jsem toto u ničeho jiného nezažila

U lidlu nevím, ale třeba sportisimo to tak dělá běžně, protože to mají po různých skladech a z každého to posílají zvlášt. Tak jestli to není u lidlu stejně.

vejilka
Závislačka 4721 příspěvků 10.08.18 21:33
@adgamka píše:
@vejilka Toto netuším, ale proč Vás to odrazuje, určitě je to za jedno poštovné.

To ano, ale štve mě, že třeba 3× týdnu musím čekat na balík,kdy mi lidl zabalí vše po pár kusech

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63733 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 21:34
@joli31 píše:
U lidlu nevím, ale třeba sportisimo to tak dělá běžně, protože to mají po různých skladech a z každého to posílají zvlášt. Tak jestli to není u lidlu stejně.

Bude to stejné, jeden balicek mi prisel primo z Nemecka.

joli31
Kecalka 320 příspěvků 10.08.18 21:36

@j.a.n.i1 Fakt? mě tedy ne, ale taky jsme nechápala proč mi během 3dnů přijdou tři balíčky:D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >