Reklama

Společenské kojicí šaty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hoa Mai
Kelišová 5638 příspěvků 16 inzerátů 15.08.18 00:34
Společenské kojicí šaty

Prosím o tipy, kde koupit opravdu pěkné společenské šaty vhodné ke kojení a s rukávem. Už mě nebaví projíždět obchody, z normálních šatů nacházím jen na ramínka nebo s úplně holým dekoltem, nebo naopak moc ke krku, takže se v nich nebude dát kojit. Z těch střihově vhodných mě napadá jen Victoria Grace, ale ty mi nepřijdou dostatečně elegantní na danou příležitost. Spoléhala jsem na Happymum, jenže tam žádné šaty, které by se mi líbily, nemají v mé velikosti.

Reklama

Reakce:

Efka2015
Závislačka 4813 příspěvků 15.08.18 01:06

Radu nemám, ale taky sháním :oops:

lisma
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 15.08.18 05:47

Ja som teraz bola na svatbe v týchto z HM :) Zakryli aj popôrodné bruško a nakojiť sa v nich dá, sú rozopínacie až k pasu.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19581 příspěvků 15.08.18 06:23

Mně se líbily šaty na Bonprix,měli jich tam hodně s překládaným výstřihem nebo do V.

B EL
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 15.08.18 07:36

Já sehnala ve výprodeji v hm těhotenské černé ke kolenům s polodlouhým rukávem. Takové natahovací. Koukla bych do Hm.

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 15.08.18 08:10

Kamaradce jsem ted objednavala na zoot.
Konkretne tyto https://www.zoot.cz/…mama-licious#…

Ale jsou tam i dalsi pekny.

kvetka80
Nováček 4 příspěvky 10.10.18 10:54

Sestra nedávno kupovala na oslavu kojící šaty z elegant.cz. Byly fakt moc hezké a myslím, že ani nebyly moc drahé.

lucynka25
Kelišová 7351 příspěvků 2 inzeráty 11.10.18 07:07

Já jsem kupovala na svatbu těhotenské v Happymum, mají i kojící. Šaty mají krásné,ale připrav si okolo 2.tis..

A nebo Bonprix vlastne.

Hoa Mai
Kelišová 5638 příspěvků 16 inzerátů 11.10.18 10:21
@lucynka25 píše:
Já jsem kupovala na svatbu těhotenské v Happymum, mají i kojící. Šaty mají krásné,ale připrav si okolo 2.tis..A nebo Bonprix vlastne.

Ja jsem si nakonec taky koupila od Happymum.Vystracha­li pro me na kamenne prodejne saty,ktere se mi libily v me velikosti. Na netu uz tu velikost nemeli,takze se vyplati napsat jim e-mail,pokud ma clovek o neco zajem.Saty byly krasne,pohodlne,fun­kcni, vube c nepusobily jako tehotenske a jeste byly ve sleve za 1200kc. Takze nakonec jsem nasla presne to,co jsem potrebovala.

Káťa19
Kelišová 7080 příspěvků 36 inzerátů 13.10.18 11:18

rady taky a velmi kvalitní Victoriagrace , česká značka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >