Společenské kojicí šaty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hoa Mai
Kelišová 5783 příspěvků 21 inzerátů 15.08.18 00:34
Společenské kojicí šaty

Prosím o tipy, kde koupit opravdu pěkné společenské šaty vhodné ke kojení a s rukávem. Už mě nebaví projíždět obchody, z normálních šatů nacházím jen na ramínka nebo s úplně holým dekoltem, nebo naopak moc ke krku, takže se v nich nebude dát kojit. Z těch střihově vhodných mě napadá jen Victoria Grace, ale ty mi nepřijdou dostatečně elegantní na danou příležitost. Spoléhala jsem na Happymum, jenže tam žádné šaty, které by se mi líbily, nemají v mé velikosti.

Reakce:
Efka2015
Závislačka 4819 příspěvků 15.08.18 01:06

Radu nemám, ale taky sháním :oops:

lisma
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 15.08.18 05:47

Ja som teraz bola na svatbe v týchto z HM :) Zakryli aj popôrodné bruško a nakojiť sa v nich dá, sú rozopínacie až k pasu.

andelka83
Generální žvanilka 20155 příspěvků 15.08.18 06:23

Mně se líbily šaty na Bonprix,měli jich tam hodně s překládaným výstřihem nebo do V.

B EL
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 15.08.18 07:36

Já sehnala ve výprodeji v hm těhotenské černé ke kolenům s polodlouhým rukávem. Takové natahovací. Koukla bych do Hm.

Anna85
Kecalka 372 příspěvků 15.08.18 08:10

Kamaradce jsem ted objednavala na zoot.
Konkretne tyto https://www.zoot.cz/…mama-licious#…

Ale jsou tam i dalsi pekny.

Uživatel je onlinelucynka25
Echt Kelišová 7890 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 07:07

Já jsem kupovala na svatbu těhotenské v Happymum, mají i kojící. Šaty mají krásné,ale připrav si okolo 2.tis..

A nebo Bonprix vlastne.

Hoa Mai
Kelišová 5783 příspěvků 21 inzerátů 11.10.18 10:21
@lucynka25 píše:
Já jsem kupovala na svatbu těhotenské v Happymum, mají i kojící. Šaty mají krásné,ale připrav si okolo 2.tis..A nebo Bonprix vlastne.

Ja jsem si nakonec taky koupila od Happymum.Vystracha­li pro me na kamenne prodejne saty,ktere se mi libily v me velikosti. Na netu uz tu velikost nemeli,takze se vyplati napsat jim e-mail,pokud ma clovek o neco zajem.Saty byly krasne,pohodlne,fun­kcni, vube c nepusobily jako tehotenske a jeste byly ve sleve za 1200kc. Takze nakonec jsem nasla presne to,co jsem potrebovala.

Káťa19
Echt Kelišová 7694 příspěvků 19 inzerátů 13.10.18 11:18

rady taky a velmi kvalitní Victoriagrace , česká značka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >