Reklama

Prošívaná bunda z Lidlu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nini77
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 10 inzerátů 14.08.18 20:33
Prošívaná bunda z Lidlu

Hezký večer, přemýšlím o prošívané bundě z Lidlu pro syna. Mají v nabídce tyhle dvě. Vyloženě nutně jí asi nepotřebuje, ale moc se mi líbí. Máte někdo jednu z nich doma? Je hodně teplá nebo spíš jako na přechod?

Díky

Reklama

Reakce:

kačka39
Kecalka 219 příspěvků 14.08.18 20:43

Mám podobnou, delší kabátek, ale asi stejnej materiál. Do velkýho mrazu to není, ale na teploty okolo nuly je fajn, nosím pod ní třeba jenom triko s dlouhým rukávem. A ten týden, co mrzne, si vezmu třeba lyžařskou.

rybářka
Stálice 85 příspěvků 2 inzeráty 14.08.18 20:49

Loni jsem je kupovala oboum klukům, nosili ji od podzimu do jara, když je tepleji, je fajn jen na triko s dlouhým rukávem, když se ochladí, teplá mikina nebo svetřík se pod ní vejde, rychle schne, za mě spokojenost

nini77
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 10 inzerátů 14.08.18 20:51

@rybářka a kterou z nich? Nebo myslíš, že je to vlastnostmi stejné?

nini77
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 10 inzerátů 14.08.18 20:52

@rybářka jo a jak se chová ve vlhku? Sněžení, mírný déšť… Moc děkuji

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 14.08.18 21:06

Jsou super, myslím, že ty druhé jsou teplejší, nevím. Mám ty první, hned jak vyrostli, koupila jsem jim znovu. Příjemné, teplé, na přechodná období… Ale mrkni na to, mají už jen poslední kusy a velikosti. Jen oni určitě na podzim budou mít nové zboží, kupovala jsem každý rok a letos bych ráda zase :)

nini77
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 10 inzerátů 14.08.18 21:39

Jj asi počkám až budou v sezóně na krámě. Díky moc.

rybářka
Stálice 85 příspěvků 2 inzeráty 18.08.18 00:03

@nini77 mladší má tu světle modrou v kombinaci s tmavě modrou co je na levém obrázku, starší takovou sytou modrou jako je na pravém obrázku, akorát také v kombinaci s tmavě modrou, jsou stejné, jen barva a velikost se liší. Těžko říct, jestli ty na fotu jsou vlastnostmi totožné, to se spíš podívej na popis u výrobku, měla by tam být snad nějaká informace o výplni atp.. Malý v ní spíš ještě proseděl v kočáře, ale starší ji nosil hodně, dokonce i do školky na ven a v pohodě, zvládla i mírný déšť i sněžení, tuším, že mají nějakou povrchovou impregnaci, peru je v prášku na funkční oblečení a ždímu na nízké otáčky. Myslím, že neprohloupíš a za ty peníze udělají dobrou službu.

nini77
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 10 inzerátů 19.08.18 08:50

@rybářka díky moc

Monchichik
Závislačka 4696 příspěvků 19.08.18 08:54

Syn měl ty z fotek vpravo, nosil je normálně v zimě, akorát kdyby bylo mínus 20, tak to už asi ne. Ale jinak v pohodě :) .

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >