Prošívaná bunda z Lidlu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nini77
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 8 inzerátů 14.08.18 20:33
Prošívaná bunda z Lidlu

Hezký večer, přemýšlím o prošívané bundě z Lidlu pro syna. Mají v nabídce tyhle dvě. Vyloženě nutně jí asi nepotřebuje, ale moc se mi líbí. Máte někdo jednu z nich doma? Je hodně teplá nebo spíš jako na přechod?

Díky

Reakce:
kačka39
Kecalka 320 příspěvků 14.08.18 20:43

Mám podobnou, delší kabátek, ale asi stejnej materiál. Do velkýho mrazu to není, ale na teploty okolo nuly je fajn, nosím pod ní třeba jenom triko s dlouhým rukávem. A ten týden, co mrzne, si vezmu třeba lyžařskou.

rybářka
Stálice 86 příspěvků 1 inzerát 14.08.18 20:49

Loni jsem je kupovala oboum klukům, nosili ji od podzimu do jara, když je tepleji, je fajn jen na triko s dlouhým rukávem, když se ochladí, teplá mikina nebo svetřík se pod ní vejde, rychle schne, za mě spokojenost

nini77
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 8 inzerátů 14.08.18 20:51

@rybářka a kterou z nich? Nebo myslíš, že je to vlastnostmi stejné?

nini77
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 8 inzerátů 14.08.18 20:52

@rybářka jo a jak se chová ve vlhku? Sněžení, mírný déšť… Moc děkuji

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 14.08.18 21:06

Jsou super, myslím, že ty druhé jsou teplejší, nevím. Mám ty první, hned jak vyrostli, koupila jsem jim znovu. Příjemné, teplé, na přechodná období… Ale mrkni na to, mají už jen poslední kusy a velikosti. Jen oni určitě na podzim budou mít nové zboží, kupovala jsem každý rok a letos bych ráda zase :)

nini77
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 8 inzerátů 14.08.18 21:39

Jj asi počkám až budou v sezóně na krámě. Díky moc.

rybářka
Stálice 86 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 00:03

@nini77 mladší má tu světle modrou v kombinaci s tmavě modrou co je na levém obrázku, starší takovou sytou modrou jako je na pravém obrázku, akorát také v kombinaci s tmavě modrou, jsou stejné, jen barva a velikost se liší. Těžko říct, jestli ty na fotu jsou vlastnostmi totožné, to se spíš podívej na popis u výrobku, měla by tam být snad nějaká informace o výplni atp.. Malý v ní spíš ještě proseděl v kočáře, ale starší ji nosil hodně, dokonce i do školky na ven a v pohodě, zvládla i mírný déšť i sněžení, tuším, že mají nějakou povrchovou impregnaci, peru je v prášku na funkční oblečení a ždímu na nízké otáčky. Myslím, že neprohloupíš a za ty peníze udělají dobrou službu.

nini77
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 8 inzerátů 19.08.18 08:50

@rybářka díky moc

Monchichik
Kelišová 5393 příspěvků 19.08.18 08:54

Syn měl ty z fotek vpravo, nosil je normálně v zimě, akorát kdyby bylo mínus 20, tak to už asi ne. Ale jinak v pohodě :) .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >