Prošívaná bunda z Lidlu

1766
14.8.18 20:33

Prošívaná bunda z Lidlu

Hezký večer, přemýšlím o prošívané bundě z Lidlu pro syna. Mají v nabídce tyhle dvě. Vyloženě nutně jí asi nepotřebuje, ale moc se mi líbí. Máte někdo jednu z nich doma? Je hodně teplá nebo spíš jako na přechod?

Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1085
14.8.18 20:43

Mám podobnou, delší kabátek, ale asi stejnej materiál. Do velkýho mrazu to není, ale na teploty okolo nuly je fajn, nosím pod ní třeba jenom triko s dlouhým rukávem. A ten týden, co mrzne, si vezmu třeba lyžařskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
14.8.18 20:49

Loni jsem je kupovala oboum klukům, nosili ji od podzimu do jara, když je tepleji, je fajn jen na triko s dlouhým rukávem, když se ochladí, teplá mikina nebo svetřík se pod ní vejde, rychle schne, za mě spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1766
14.8.18 20:51

@rybářka a kterou z nich? Nebo myslíš, že je to vlastnostmi stejné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1766
14.8.18 20:52

@rybářka jo a jak se chová ve vlhku? Sněžení, mírný déšť… Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1797
14.8.18 21:06

Jsou super, myslím, že ty druhé jsou teplejší, nevím. Mám ty první, hned jak vyrostli, koupila jsem jim znovu. Příjemné, teplé, na přechodná období… Ale mrkni na to, mají už jen poslední kusy a velikosti. Jen oni určitě na podzim budou mít nové zboží, kupovala jsem každý rok a letos bych ráda zase :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1766
14.8.18 21:39

Jj asi počkám až budou v sezóně na krámě. Díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
18.8.18 00:03

@nini77 mladší má tu světle modrou v kombinaci s tmavě modrou co je na levém obrázku, starší takovou sytou modrou jako je na pravém obrázku, akorát také v kombinaci s tmavě modrou, jsou stejné, jen barva a velikost se liší. Těžko říct, jestli ty na fotu jsou vlastnostmi totožné, to se spíš podívej na popis u výrobku, měla by tam být snad nějaká informace o výplni atp.. Malý v ní spíš ještě proseděl v kočáře, ale starší ji nosil hodně, dokonce i do školky na ven a v pohodě, zvládla i mírný déšť i sněžení, tuším, že mají nějakou povrchovou impregnaci, peru je v prášku na funkční oblečení a ždímu na nízké otáčky. Myslím, že neprohloupíš a za ty peníze udělají dobrou službu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1766
19.8.18 08:50

@rybářka díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17283
19.8.18 08:54

Syn měl ty z fotek vpravo, nosil je normálně v zimě, akorát kdyby bylo mínus 20, tak to už asi ne. Ale jinak v pohodě :) .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat