Nejlepsi náplně do e-cigaret

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elza56
Kecalka 125 příspěvků 24.08.18 14:09
Nejlepsi náplně do e-cigaret

Ahoj, kouři tu nekdo elektronické cigarety? Jaká náplň je vaše nejoblíbenější? Chci se inspirovat :)

Reakce:

rokris
Kelišová 6257 příspěvků 24.08.18 14:13

@Elza56 Tak já jen tabákové a vyhrál kubánský doutník. Ty ovocné a tak, ty vůbec nemůžu. :)

Emimin7
Echt Kelišová 9296 příspěvků 24.08.18 14:17

Bývala to Liqua Cola a Liqua Citrus Mix. Pak to ale přestali vyrábět, Colu udělali novou, jinou, kterou jsem nezkoušel, takže nevim, aCitrus Mix není vůbec. :,(
Můžu doporučit Dekang Cloud Line Kick Man, což je broskev s citronem, akorát je tam cítit jen citron. Pak Dekang Cloud Line Bubble King, to je Ananas a Dekang Cloud Line Big Balloon - pomeranč.
Ještě Mám rád od Frutie hlavně Pomeranč a trochu ještě Brusinka.
Doporučuji kupovat ty větší balení, protože cenově vyjdou mnohem levněji,

Tamara123456789
Nováček 10 příspěvků 24.08.18 14:44

Zrušit všechny cigarety:-)

24Martina
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 24.08.18 16:39

My si mícháme, takže nás to vyjde o hodně levněji než kupovat si malou lahvičku. Už skoro rok mám od T Juice Red Astaire a měnit nebudu :D. Je to směs červených bobulí. Než jsem našla toto, vyzkoušela jsem toho hodně (ovocné). Přítel má zas tabakovy a to je myslím Panther

Karolína.Hanzlova
Nováček 9 příspěvků 24.08.18 17:34

@Tamara123456789
To jste zakladatelce opravdu poradila…

Tonick19
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 24.08.18 18:35

Virginia tobacco od L****. V bílé krabičce. Ten mám nejraději

rokris
Kelišová 6257 příspěvků 24.08.18 22:48
@Tonick19 píše:
Virginia tobacco od L****. V bílé krabičce. Ten mám nejraději

Bílá krabička? Hledám, že bych to vyzkoušela, ale nemůžu to vůbec najít. To je namíchané, prosím?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >