Reklama

Nejlepsi náplně do e-cigaret

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elza56
Kecalka 115 příspěvků 24.08.18 14:09
Nejlepsi náplně do e-cigaret

Ahoj, kouři tu nekdo elektronické cigarety? Jaká náplň je vaše nejoblíbenější? Chci se inspirovat :)

Reklama

Reakce:

rokris
Kelišová 5791 příspěvků 24.08.18 14:13

@Elza56 Tak já jen tabákové a vyhrál kubánský doutník. Ty ovocné a tak, ty vůbec nemůžu. :)

Emimin7
Echt Kelišová 8172 příspěvků 24.08.18 14:17

Bývala to Liqua Cola a Liqua Citrus Mix. Pak to ale přestali vyrábět, Colu udělali novou, jinou, kterou jsem nezkoušel, takže nevim, aCitrus Mix není vůbec. :,(
Můžu doporučit Dekang Cloud Line Kick Man, což je broskev s citronem, akorát je tam cítit jen citron. Pak Dekang Cloud Line Bubble King, to je Ananas a Dekang Cloud Line Big Balloon - pomeranč.
Ještě Mám rád od Frutie hlavně Pomeranč a trochu ještě Brusinka.
Doporučuji kupovat ty větší balení, protože cenově vyjdou mnohem levněji,

Tamara123456789
Nováček 8 příspěvků 24.08.18 14:44

Zrušit všechny cigarety:-)

24Martina
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 24.08.18 16:39

My si mícháme, takže nás to vyjde o hodně levněji než kupovat si malou lahvičku. Už skoro rok mám od T Juice Red Astaire a měnit nebudu :D. Je to směs červených bobulí. Než jsem našla toto, vyzkoušela jsem toho hodně (ovocné). Přítel má zas tabakovy a to je myslím Panther

Karolína.Hanzlova
Nováček 9 příspěvků 24.08.18 17:34

@Tamara123456789
To jste zakladatelce opravdu poradila…

Uživatel je onlineTonick19
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 24.08.18 18:35

Virginia tobacco od L****. V bílé krabičce. Ten mám nejraději

rokris
Kelišová 5791 příspěvků 24.08.18 22:48
@Tonick19 píše:
Virginia tobacco od L****. V bílé krabičce. Ten mám nejraději

Bílá krabička? Hledám, že bych to vyzkoušela, ale nemůžu to vůbec najít. To je namíchané, prosím?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Zemřel herec Milan Šimáček (†56). Zřejmě ho zabila rakovina jater

Během pondělní noci zemřel herec Milan Šimáček (†56), známý z filmů Černí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama