Když nemám na nákup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 08:27
když nemam na nakup

Ahoj, moc dobře se mi nepíše. ale potřebuji radu jak na partnera, který mi nechce přispět na nákup jídla. Nemám žádné své peníze, v pondělí nastupuji do nové práce. Příjem budu mít teda až později. Doted vše táhl přítel, ale včera když jsem ho žádala at mi dá na nákup cosi zamumlal, a sel pryč. Máme spolu dítě, ani nevím co jí uvařím a z čeho, příjde ze školy a v ledničce jen jogurt, máslo, sýr. celé dva mesíce co jsem byla bez příjmu mi přítel na nákup dal, ale není sním řeč a kousl se, podotýkám že máme problémy i jiného charakteru, ale to tady nechci rozvádět, jen to nejspíš souvisí, ale dítě bez jidla přeci nechat nemůže, je to povinnost.Od 1.září jsem od něj na jídlo dostala 2500kč. Ale on si chodí večer po pivě a přes den na obed do restaurace, na kafíčko a já nemam pro naše dítě ani na rohlíky. Můžu mu něčím pohrozit, ale nerada bych to dováděla do extrému. Je mi ztoho uzko, prosím anonymně děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8475 příspěvků 14.09.18 08:32

A tady chceš slyšet co? Že bys měla mít dané něco bokem pro tento případ? Nebo to že už příteli asi došla trpělivost když jsi 2m bez práce, nebo zavolej příbuzným ať Ti půjčí nebo nevím, asi bude někde chyba - chtělo by se to zamyslet kde a tys za jídlo od 1.9 utratila 2500,– a v lednici ani mrazáku nic nemáš? Co tedy kupuješ? Utratila jsem cca 1700,– od 1.9 ale teda v mrazáku mám maso, v lednici jogurty, sýry, denně čerstvé pečivo, máme ovo+zel a i kdyby ne tak mám ve spíži těstoviny, čočku apod trvanlivé věci na rychlý oběd :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 08:34

Ahoj, omlouvám se za inko, jsem v práci.

Nedá mi nereagovat.. od 1. září si dostala na jídlo 2.500 Kč, dnes je 14. září a ty je nemáš? Když víš že táhne vše jen on, peníze nejsou.. tak bych si za 14 dní 2,5tis nedovolila utratit :nevim:

A zamumlání bych věřila že ti řekl že nemá. Třeba nedošla výplata apod.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 08:35

a ještě bych chtěla dodat ,když mu řeknu dítě má hlad,tak jde a zeptá se jí Máš hlad? a dcera ho má tak ráda,že se bojí cokoli říct,přikrčí ramena,usměje se jako že joo,ale přece to nemůžu tatínkovi přiznat.přijde mi to jako deptání,psychicky teror,nezájem…Pros­tě toho je tak nijak víc,mám už plán že sním nezůstanu,ale ted bohužel nemužu ze dne na den odejít.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 08:40

mě příjde 2500 na 14 dní akorát,ještě stím,že začla škola a muselo se v papirnictví kupovat plno věcí…to si myslím,že i stím papírnictvím jsem vyšla dobře.jenže on nevidí co kolik stojí.Tady chci slyšet radu typu,jak mu říct,že to normální není být s dítětem bez peněz.Jinak náročná nejsem nekouřím ,nepiju,ale to je ted vedlejsí…

anavi13
Závislačka 2764 příspěvků 14.09.18 08:41

V klidu bych si s ním promluvila. Ale jak píšou holky, utratit tolik peněz za 14 dní? to musíš mít doma zásoby mouky, luštěnin, brambory tak uvař něco z toho. Docela přítele chápu, že se ohradil, třeba opravdu nemá peníze. :nevim:

stinga
Závislačka 4170 příspěvků 6 inzerátů 14.09.18 08:42
@Kristyna.Vechto­va
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za inko, jsem v práci.

Nedá mi nereagovat.. od 1. září si dostala na jídlo 2.500 Kč, dnes je 14. září a ty je nemáš? Když víš že táhne vše jen on, peníze nejsou.. tak bych si za 14 dní 2,5tis nedovolila utratit :nevim:

A zamumlání bych věřila že ti řekl že nemá. Třeba nedošla výplata apod.

ne že bych se zakladatelky chtěla zastávat, ale četly jste, že chlap chodí na pivo, do restaurace, na kafíčko

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 14.09.18 08:43

Od 1.9. jsem utratila za nakupy asi stejnou castku..nicmene v tom byly i hygienicke potreby. Z nakupu potravin jsem navarila teple obedy na cca 10 dni, vyrobila vecere kazdy vecer a i snidane. A porad mam v lenici zasobu, ze dalsi tyden bych krom peciva nemusela nic koupit.. takze nechapu?! :nevim: jestli on ten problem nebude jinde nez u partnera..
A nezaznel duvod, proc neda dalsi penize.. tk nemate spolecny ucet,kasicku, kdyz mate dite? Jinak pokud si utraci svoje penize za pivo a jeste mu zbyva, tak to je jeho vec ne? Asi to mate spatne nastavene..

Příspěvek upraven 14.09.18 v 08:45

Peta02
Kecalka 369 příspěvků 14.09.18 08:43

Tak neříkej ze má hlad ale ze nic nevečeřela. Zkusila bych mu třeba napsat jestli by mohl to a to cestou domu nakoupit. Jinak my utralitili od začátku měsíce za jídlo přes 4tisice a divny mi to teda neprijde, na nákupu jsem byla včera naposledy. Jen by mě zajímalo, to nemáš nic ve spajzu, testoviny, čočku, něco :nevim: já jako vím, ze jsem velkej hromadilek, ale nemít ani mouku na palačinky, mi přijde divny.

stinga
Závislačka 4170 příspěvků 6 inzerátů 14.09.18 08:44
@anavi13 píše:
V klidu bych si s ním promluvila. Ale jak píšou holky, utratit tolik peněz za 14 dní? to musíš mít doma zásoby mouky, luštěnin, brambory tak uvař něco z toho. Docela přítele chápu, že se ohradil, třeba opravdu nemá peníze. :nevim:

když večer chodí na pivo, přes den do restaurace a na kafíčko - tak nemá peníze? :nevim: no asi má, ale jen pro sebe

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 14.09.18 08:44

no tak na víkend dítě k rodičům a ty na brigádu kde ti dají peníze na ruku :nevim: a proč ho nepožádáš aby nakupoval on?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 08:46
@Anonymní píše:
a ještě bych chtěla dodat ,když mu řeknu dítě má hlad,tak jde a zeptá se jí Máš hlad? a dcera ho má tak ráda,že se bojí cokoli říct,přikrčí ramena,usměje se jako že joo,ale přece to nemůžu tatínkovi přiznat.přijde mi to jako deptání,psychicky teror,nezájem…Pros­tě toho je tak nijak víc,mám už plán že sním nezůstanu,ale ted bohužel nemužu ze dne na den odejít.
@Anonymní píše:
mě příjde 2500 na 14 dní akorát,ještě stím,že začla škola a muselo se v papirnictví kupovat plno věcí…to si myslím,že i stím papírnictvím jsem vyšla dobře.jenže on nevidí co kolik stojí.Tady chci slyšet radu typu,jak mu říct,že to normální není být s dítětem bez peněz.Jinak náročná nejsem nekouřím ,nepiju,ale to je ted vedlejsí…

psala si ze si dostala 2,500 Kc na jidlo, netusila sem ze to bylo na vse :hug:
inko z prace

Sany80s
Kelišová 6546 příspěvků 14.09.18 08:47

No můžeš si dát stanovit výživné na dítě, pokud jde o zbytek, tak máš celkem smůlu.
Kdyby jste byli svoji, tak je to všechno jinak, ale v tomto případě má povinnost pouze k dítěti.
Můžeš prodat něco tvého z domácnosti.
Dávej si pozor, aby to nebylo jeho, mohl by tě obvinit z krádeže.

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 14.09.18 08:47

to nemáte žádné zásoby? Jo je to na nic, zeptej se ho z čeho máš vařit nebo at nakoupí on ;) Jestli máte víc problémů tak to dělá na truc ale je tam dítě. Nemůžeš k příbuzným? To přece ještě budeš několik týdnů bez příjmu :?

Biibii
Stálice 74 příspěvků 14.09.18 08:48

Neznám vaše příjmy a výdaje, ale 14 dni a 2500 je dost, když vezmu, ze jsi bez práce. Uvar něco z trvanlivych potravin jak už tu zaznělo. A když ti nedá peníze, tak mu řekni, ať jde a nakoupí on. Když neví kolik co stojí. Jednou mi manžel řekl ze jsem utratila hodně, tak jsem mu řekla ať tedy jde a nakoupí sám. Pak se mi omluvil. Ale já jsem na rodicaku(4roky) a ještě z toho usetrim :D takže šetřit šetřit šetřit. Když si vezmu, ze i z rodicaku usetrim 1000 a jeden nákup udělá manžel, zbytek já, tak celkem nechápu, jak jsi to mohla ubit. Doplním ze kupuju z toho pliny a UM

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >