Reklama

Reklamace Eshop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 09:53
Reklamace Eshop

Ahoj, nevím jak co udělat, tak se obracím sem pro radu.

Objednala jsem si celkem dost drahou Hennu v prášku z Eshop.Dnes ráno mi přišel balík. Zabalený v krabici celkem pečlivě. Karbice je naprosto nepožkozená. Po otevření jsem zjistila, že půlka té henny je vysypaná v krabici.Na obalu jsou tři díry. Půlka obsahu je v koši a mě to docela štve. Zajímalo by mě jestli je nějká možnost s úspěchem s reklamací. Poradíte jak postupovat.Na jejich strankách píší, že mám poslat zboží zpět. To mám poslat téměř prázdný balík zpět a ještě platit poštovné? Poradíte někdo?

Reklama

Reakce:

herinkoj
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 17.09.18 10:04

Vyfoť díry na krabici a vysypaný prášek a pošli jim e-mail, fotky přilož. Myslím, že to nebudou chtít poslat zpátky, ale vrátí rovnou peníze. Uvidíš.

Janli
Kelišová 5621 příspěvků 9 inzerátů 17.09.18 10:47

Nafotit, poslat emailem reklamaci. Možná budeš muset první výrobek vrátit, ale to je daň tomu, že objednáváš přes internet.

Uživatel je onlineMar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19458 příspěvků 17.09.18 11:00

tak tak, vyfotit, poslat fotku s popisem situace na kontakt eshopu a počkat, jak se vyjádří. Pokud se nevyjádří, tak poslat během té „voutýdenní lhůty na vrácení bez udání důvodu“ a přidat k tomu ostrý dopis, že na emaily nereagují a že vzhledem k poškození zboží žádáš vrácení peněz i poštovného :think:
takhle nějak bych si to naplánovala já.

MartinaMC
Povídálka 40 příspěvků 18.09.18 11:38

Já bych je požádala i o proplacení poštovného, přeci nebudeš platit další stovku navíc, když ta to nemůžeš. Držím palce.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

První díl StarDance? Vytančený mozek i vybuchující bomba „Geňa“

Živě z Prahy se nám konečně, po dvouleté pauze, ohlásila taneční show... číst dále >

Příště se uvidíme na Mikuláše a třeba Řepka přijde s čertem, řekl obhájce. Myslel tím Kačku?

Poté, co skončil soud s obžalovaným Tomášem Řepkou a byl odročen na 6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >