Megagaráž Hot wheels - koupit?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 21:18
Megagaráž Hot wheels - koupit?

Máte někdo zkušenost s touto garáží? Syn se do ní úplně zbláznil a chce ji k Vánocům. Nejvíc se mu líbí ta největší s gorilou. Mně se tedy nelíbí vůbec, nemám ráda hračky tohoto typu, je to takový velký lapač prachu. Navíc z té ceny by jednoho omyli - stojí pět tisíc, v některých obchodech i sedm, což je fakt drzost za něco takového. Tak jsem teď na vážkách. Syn říkal, že by mu od Ježíška stačila jenom ta garáž a už nic jiného, že by byl spokojený. Jenže mně to připadá hloupé, aby měl jenom jeden dárek, ale deset tisíc za dárky jenom pro něj dát fakt nechci - hlavně tedy z výchovného hlediska.
Máte tuhle garáž někdo doma? Je kvalitní, vydrží? Jak dlouho vaše kluky bavila? Koupili byste něco takového? Díky za vaše zkušenosti. :)

Reakce:
činčila1
Povídálka 25 příspěvků 22.09.18 22:05

Ahoj mám malého nadšence do Hot wheels. My teda máme megagaráž se žralokem. Podle mě jsou všechny na stejný princip. Tak ti napíšu naši zkušenost. Ze začátku jsme kupovali, autíčka, dráhy a až nakonec garáž. Máme jí doma přes rok a je pořád jak nová (nic se nezlomilo) a to si sní hraje skoro každý den.
Než ji koupíte musíš sama posoudit jak často si syn hraje s autíčky, staví cesty, garáže…, aby se z ní nestal lapač prachu kterého si po vánocích ani nevšimne.
U nás byla(je) garáž stále top. Jen ty ceny

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 15:25
@činčila1 píše:
Ahoj mám malého nadšence do Hot wheels. My teda máme megagaráž se žralokem. Podle mě jsou všechny na stejný princip. Tak ti napíšu naši zkušenost. Ze začátku jsme kupovali, autíčka, dráhy a až nakonec garáž. Máme jí doma přes rok a je pořád jak nová (nic se nezlomilo) a to si sní hraje skoro každý den.
Než ji koupíte musíš sama posoudit jak často si syn hraje s autíčky, staví cesty, garáže…, aby se z ní nestal lapač prachu kterého si po vánocích ani nevšimne.
U nás byla(je) garáž stále top. Jen ty ceny

Díky za zkušenost. Můžu se zeptat, ta autíčka a dráhy jste kupovali od stejné značky? To je jako nějaká silnice, která se k tomu dá postavit?

činčila1
Povídálka 25 příspěvků 24.09.18 01:22

Ahoj máme vše od stejné značky. Na garáž můžeš připojit ,,silnici,, oranžovou kolej , kterou koupíš samostatně. Nebo požiješ z jiné sady Hot Wheel.
Koleje se dají spojit dohromady tak můžeš propojit různé sady :palec:

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 12:24

@činčila1 Díky za radu. Nevíš náhodou, jestli takové ty sady angličáků Hot wheels pasují do těch garáží a na ty silnice? Syn chtěl původně tu novou s gorilou, ale teď to vypadá, že dává přednost té, co máte vy - s tím žralokem.

činčila1
Povídálka 25 příspěvků 24.09.18 13:29

Angličáky pasují na silnice, do garáží(i do těch malých garáží na spodu velké garáže). S klasickými autíčky není problém.

Jen u některých speciálních edicí je problém že se zasekávají v točité skluzavce, protože jsou delší (např. hot dog) nebo nejedou tak rychle (auto se třemi koly) jako klasická auta.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >