Bouchání do bříška 32 týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Megiee
Povídálka 23 příspěvků 03.04.18 12:46
Bouchání do bříška 32tt

Zdravím ženy :) potřebovala bych poradit :D Jsem prvně těhotná (32tt) a jsem strašnej plašan. Včera jsme byli s přítelem na návštěvě u kamarádů, kteří mají 15.měsíčního prcka a když jsem seděla na gauči a on si tam ke mě vyšplhal a my si hráli, tak mi pak dal asi 4× za sebou takovou tu jejich dětskou nemotornou plácavou ránu do břiška( ale né schválně.. byl prostě rozdovádění) a trefoval se jen kousek od místa kde má malinká hlavičku (je už hlavičkou dolů). Ta bouchání mě vůbec nebolela ani malinká se nezdála v nepořádku, řádila jako vždycky, žádné špinění ani neobvyklá bolest bříška no prostě nic. Ale přítele to nějak znepokojilo a začal vyšilovat až mě do toho taky namočil. Tloukal mi do hlavy že bych měla jet do nemocnice na ultrazvuk, že muže mít krvácení do mozku nebo muže být postižené a že se nesmí vůbec bouchat do bříška.. což já samozřejmě vím, ale vůbec jsem si nepřipouštěla že by se mohlo něco takového vůbec stát…a já jelikož jsem byla vždycky strašpytel tak jsem toho hrozně chytla a teďka jsem z toho na nervy. Ovšem malá řádí jako vždycky a žádný bolístky mě netrápí, jen ten červík v hlavě :,(…Stalo se vám to už taky? Myslíte, že to mohlo nějak miminko ohrožit? nebo nedej bože že by mohla být z těch otřesů nějak postižená? 8o :oops:… Dneska můj gynekolog neordinuje musela bych tam až zítra a na pohotovost se mi fakt nechce když nemam žádné potíže a hlavně tam nechci naběhnout jak hysterka :mrgreen: Děkuji za vaše názory a případné uklidnění! :D

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4645 příspěvků 03.04.18 12:50

Holka neplaš. To dítě není tak křehký. Vždyť by jsi nemohla ani chodit. Těhotné maminky batolat by ti mohly povídat co všechno miminko v bříšku vydrží :D.

Heivka
Závislačka 2868 příspěvků 03.04.18 12:51

Klid, mé celé těhotenství po břiše skákala 30kg čuba a kluk je zdravý, teď čekám druhé a když se syn přijde na klín pomazlit, tak si ho prtě z břicha (26tt) musí odkopnout aby nebylo tak umáčknuté. Doporučuji poslat chlapa na ryby, aby se trochu uklidnil a nedělal zbytečné stresy.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 03.04.18 12:52

Klid. Miminko je stejne v plodovych obalech a lezi si ve vode. Je v poradku.

Pockej, az budes cekat druhe. Uvidis, ze prvorozeny bude delat vetsi blbiny.

ka2ka
Extra třída :D 12091 příspěvků 03.04.18 12:53

Prosím tě kolem dítě je plodová voda a ta se jako voda chová, pak je tuk, tkáně, kůže, víš jaká šlupka by to musela být aby se dítěti něco stalo

wendisek
Kelišová 5803 příspěvků 03.04.18 12:55

@Megiee klid z toho opravdu miminko nemůže mít krvácení do mozku nebo b, t postižena vem si ze některé traba i upadnou nebo je druhé dítě kopne bouchne a vše je OK. víc co mimcu ubližuje je ten stres

LaEllaX
Kecalka 359 příspěvků 03.04.18 12:55

Buď v klidu. Já mám doma tříletého chlapečka a ted jsem ve 37tt. Kdybych měla počítat, kolikrát mě malej nějak „bouchl“ do břicha, tak se nedopocitam :mrgreen: :mrgreen: Neboj, miminka jsou v bříšku chráněna dobře. Samozřejmě nějakého mega kopance bych se třeba bála ale plácnutí malým prckem určitě nijak nebezpečné není ;)

Příspěvek upraven 03.04.18 v 12:56

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 03.04.18 12:56
@Megiee píše:
Zdravím ženy :) potřebovala bych poradit :D Jsem prvně těhotná (32tt) a jsem strašnej plašan. Včera jsme byli s přítelem na návštěvě u kamarádů, kteří mají 15.měsíčního prcka a když jsem seděla na gauči a on si tam ke mě vyšplhal a my si hráli, tak mi pak dal asi 4× za sebou takovou tu jejich dětskou nemotornou plácavou ránu do břiška( ale né schválně.. byl prostě rozdovádění) a trefoval se jen kousek od místa kde má malinká hlavičku (je už hlavičkou dolů). Ta bouchání mě vůbec nebolela ani malinká se nezdála v nepořádku, řádila jako vždycky, žádné špinění ani neobvyklá bolest bříška no prostě nic. Ale přítele to nějak znepokojilo a začal vyšilovat až mě do toho taky namočil. Tloukal mi do hlavy že bych měla jet do nemocnice na ultrazvuk, že muže mít krvácení do mozku nebo muže být postižené a že se nesmí vůbec bouchat do bříška.. což já samozřejmě vím, ale vůbec jsem si nepřipouštěla že by se mohlo něco takového vůbec stát…a já jelikož jsem byla vždycky strašpytel tak jsem toho hrozně chytla a teďka jsem z toho na nervy. Ovšem malá řádí jako vždycky a žádný bolístky mě netrápí, jen ten červík v hlavě :,(…Stalo se vám to už taky? Myslíte, že to mohlo nějak miminko ohrožit? nebo nedej bože že by mohla být z těch otřesů nějak postižená? 8o :oops:… Dneska můj gynekolog neordinuje musela bych tam až zítra a na pohotovost se mi fakt nechce když nemam žádné potíže a hlavně tam nechci naběhnout jak hysterka :mrgreen: Děkuji za vaše názory a případné uklidnění! :D

nemůže mít krvácení do mozku neboj.. nic se nestalo…pro klid přítele Dr zavolej, ale myslím si, že miminko je opravdu dobře chráněné plodovou vodou i obaly v děloze.. :)

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 03.04.18 13:00

No jo, tatinci :roll: vsechno nacteny z internetu a pak takhle zbytecne plasi maminky. Klid prosimte, zachovej zdravej rozum a chlapa, kdyz zacne mit podobny prupovidky posli radej na pivko :lol: ( nas tatinek taky takhke vyvadel u prvniho, druhy uz tolik neprozival) :lol:

Megiee
Povídálka 23 příspěvků 03.04.18 13:03

Já se právě celé těhu držím abych nebyla taková cíťo-hysterka :lol: ale tentokrát mě ten můj fakt dostal :D Moc všem děkuju za odpovědi :) spadl mi kámen ze :srdce: :mrgreen:

Kajak18
Kecalka 188 příspěvků 03.04.18 13:04

:D myslím, že každé druhorozené a další dítě v řadě by muselo být postižené. Ale chápu, že tě někdo umí tak nahlodat. On o tom potom člověk moc přemýšlí. Neboj. A až budeš příště těhotná, tak se tomu určitě spolu s přítelem zasmějete. :lol:

marka123
Kecalka 476 příspěvků 03.04.18 13:07

Proboha:D nekdy se nestacim divit, z ceho vseho prozivaji stresy nastavajici maminy:D co by se mu asi tak stalo. Jsem taky 32tt, dcera mi furt skace po brichu, u prvni jsem mela autonehodu, spadla z 2m ze zebriku, a 2× letela pres ocean, v prvnim a druhem trimestru a mam fakt odolne dite:D co vsechno musely nase babicky vydrzet kdyz byly tehotne, lidstvo by davno vymrelo, kdyby stacilo placnuti rucicky 15ti mesicniho decka do bricha:D

Hadrnozka
Stálice 95 příspěvků 03.04.18 14:07

Já jsem před screeningem ve 3. trimestru uklouzla a spadla tak, že jsem si zlomila loket. Malej si toho ani nevšiml, že by třeba kopal nebo tak. A vypadá zdravě (už je na světě). Takže bych se na tvém místě nebála.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama