Boule na holeních

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcela 812
Nováček 9 příspěvků 10.05.18 20:21
Boule na holeních

Zdravím všechny :)
když si přejedu prstem po obou holeních, cítím tam lehké hrboly. Na pohled není nic vidět, ale na prohmat ano. :,( Občas mě na levé noze v tom místě začne chvilku píchat a pak to zase přejde. Bojím se, aby to nebyly nějaké vyrustky, které by mohly souviset s něčím vážnějším. Napadly mě ještě nějaké skryté křečové žíly… :roll: Obvoďák má celý týden dovolenou, takže se k němu dostanu nejdřív v pondělí. Váš názor nebo zkušenosti? :) :nevim:

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 10.05.18 20:27

Já mám holenní kosti hrbolatý celý. :mrgreen: a pokud to máš na obou :nevim: pro klid v duši se na to můžeš zeptat praktický/ho doktora/ky… Tak ať to nic není :palec:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 10.05.18 20:29

Jo o doktorovi píšeš :D jsem slepá… Asi bych se na to měla jít taky zeptat (na tu slepotu) :D

Příspěvek upraven 10.05.18 v 20:35

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 10.05.18 20:31

Mám je taky hrbolatý…

medunka23
Kelišová 7064 příspěvků 10.05.18 20:34

Já je mám taky hrbolaty a nikdy mi to nepřišlo divné

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 10.05.18 20:34

Hromadné emimi-osahávání holení :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3542 příspěvků 10.05.18 20:35

Podle mě se moc pozoruješ.)

Včelička992
Závislačka 3401 příspěvků 10.05.18 21:05
@Kamkam píše:
Hromadné emimi-osahávání holení :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 5629 příspěvků 10.05.18 21:09

Taky je mam hrbolaty, tipuji že to jsou žíly, nikdy jsem si to nezkoumala :nevim:

Ju21na
Kecalka 166 příspěvků 10.05.18 21:15

Taky je mám hrbolate :mavam:

pannda
Kelišová 6599 příspěvků 35 inzerátů 10.05.18 21:39
@Marcela 812 píše:
Zdravím všechny :)
když si přejedu prstem po obou holeních, cítím tam lehké hrboly. Na pohled není nic vidět, ale na prohmat ano. :,( Občas mě na levé noze v tom místě začne chvilku píchat a pak to zase přejde. Bojím se, aby to nebyly nějaké vyrustky, které by mohly souviset s něčím vážnějším. Napadly mě ještě nějaké skryté křečové žíly… :roll: Obvoďák má celý týden dovolenou, takže se k němu dostanu nejdřív v pondělí. Váš názor nebo zkušenosti? :) :nevim:

Názor? asi bych řekla „hysterie“, otravovat Dr. s nesmyslným problémem.

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 10.05.18 21:41

A já přemýšlela s čím že se to zakladatelka holí :lol: jinak je mám taky hrbolaté, asi žíly :think:

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 10.05.18 21:48

Boule na holení :lol: :lol: :lol:
Zajímalo mě jakýma boulema se dá holit
anebo co za chlupaté boule nabízí zakl. k oholení.
Hrbolaté holenní kosti jsou běžný jev.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 10.05.18 21:54

Taky hrbolate. Už to o nich vím tak 15 let :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >