Boulička na dvorci

Anonymní
1.1.21 18:16

Boulička na dvorci

Ahoj, jdu za vámi pro s takovým pro mě trapnějším dotazem, proto anonym. Kojím a pod bradavkou na dvorci se mi udělala taková boulička. Je na dotyk citlivá a velká skoro stejně jako bradavka, což opravdu vypadá dost zvláštně :D napadlo mě jestli to není prostě beďar, ale nevím jestli je to vůbec možné. Zkoušela jsem to zmacknout parkat, ale nic z toho neteče nebo tak a nechci se v tom moc stourat :D tak se chci zeptat, jestli někdo nevíte co by to mohlo být, nebo jestli jste to některá měla a co jste s tím dělala, jestli to zmizelo samo a tak :D
Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3120
1.1.21 19:22

Zeptat se gynekologa nebo se přímo objednat do mammocentra. Prevence se dělá i u kojících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
1.1.21 20:49

Sousedka mi jednou neco podobneho popisovala, v mammarni poradne to pry tenkrat uzavreli jako projev herpesu a vyrizli. Ale je to snad uz min. ctvrtstoleti, nemuseli si s tim vedet tenkrat rady a vubec v realu vedet, co to je. Skakla bych krome te mammarni poradny i na kozni, pro pripad kdyby to mohl byt boreliovy lymfocytom. Je to obecne spise projev u deti a ne prilis casty, a detem se to dela hlavne na usnim lalucku, ale nekdy se to muze projevit prave i na prsnim dvorci. A jinak obecne kozar by mohl mit o podobnych zalezitostech lepsi povedomi nez treba PL v tomto pripade. Ja kdysi neco podobneho tez mela a taky shodou okolnosti nekolik mesicu po porodu, ale mensi nez jake to popisujete. A v mem pripade to opravdu posleze zmizelo s lecbou boreliozy. Nikdy jsem se na to nikoho neptala, byla sem blba a citila se trapne. Nicmene pak sem mela ruzne jine potize, ktere po pomerne hodne dlouhe dobe nakonec vyustily v lecbu boreliozy a s ni i tato hrcka/boulicka proste zmizela. Mohla to byt samozrejme nahoda, ale bylo to prvni, co se mi vybavilo, jak jsem cetla vas prispevek. Kdyby jste prisla na to, co to je, urcite prosim pisnete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat