Bolest břicha - přechod na jiné UM?

1.1.21 05:45

Bolest bricha - prechod na jine UM?

Ahoj, maly ma 6 tydnu, na sunaru complex je od dvou tydnu, vse bylo ok a ted posledni cca 4 dny vzdy po jidlebreci, nemuze zabrat, prohyba se do luku a je videt ze ho asi boli bricho. Nakonec jsem podavani um upravila a davam mu az po tech trech hodinach, ale je to stejne, davam mu i baby calm. Myslite ze to muze byt i mlekem, mam zkusit treba jine? Napadla me Beba comfort, mate zkusenost?? On prave predtim nebrecel po kazdym jidle, jen nekdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
1.1.21 07:52

Taky máme ten problem. ublinkavani od jídla do jidla, prohybani breceni, bolest briska. Zmenili jsme mleko na sunar ar.ma teprve treti den a vypadá to lepsi, ale vsude píši, ze se má uzivat po konzultaci s lekarem. To jsem nevedela, vadí to? Vy co to vašemu ditku taky dáváte, kupovali jste samy nebo po porade s lékařem. Jsem z toho taková špatná, abych neudelala něco blbé, ale uz jsem ho nasadila a nechci opet memit. Diky za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.21 13:51

@Luca00 ja to nasadila tehdy sama, ale jen sunar complex. Nemela jsem dostatek sveho mleka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
1.1.21 17:26

@Luca00 jde spis o to, ze dr by mela vedet o tom ublinkavani. Zmenu um jako takovou asi neni uplne nutne vylozene konzultovat maximslne nahlásit v poradne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.21 20:32

Nikdo zadna zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
1.1.21 21:03

@KonradovaDenisa68 cetla jsem Tvoji predchozi diskuzi… davas mu porad tech 100ml? Me to prije i po tech 3h hodne…moje dcera mela ve 4 medicich problem vypit 120…tabulkove by mel vypit 500-600 ml denne. Vum, ze jsou zo tabulky a kazde dite je jine ale zkus se tim ridit. 150-180 ml na kilogram vahy takze u vas 3,5×150. A davej pred kazdym krmenim espumisan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
1.1.21 21:04

@KonradovaDenisa68 a zkus davat odrihnout i v prubehu krmeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.1.21 21:10

@KonradovaDenisa68 my máme to samý tak pul az hodinu po jidle a co jsem si našla na netu tak pry to je tim, ze se naplní a rozpohybuji střeva. Na sunar AR jsem přešla z kendamilu, po kterym fakt dost blinkala a i to brisko ji trápilo, ted neblinka tolik, ale bříško ji trapi stejne. Davame teprve 3 den, tak se teprv uvidi. Jeste nam mudr doporučila probiotika a espumisan. Ale vše má asi svuj cas. Ale abych pravdu řekla, pri každým krmení jsem jak na trni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
1.1.21 21:24

@Luca00 u tech AR mlik pozor na zacpu. Jsou hutnejsi. Klidne to AR muzes kombinovat s normalnim sunarem complex nebo premium. Do kedne davky treba 50/50. Nebo jen jednu odmerku AR na zahusteni. Ale to ublinkavani je celkem normalni a muze to byt taky i moc velkou porci… a taky se muze nalokat vzduchu jsk pije, tak ma zaplnene brisko. Tak zkus davat tsky v prubehu piti odrihnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.1.21 23:10

Dekuju za radu. Zatim má spis průjem. Dnes kadila 3krat.vse co pisete jsem dělala a dělám. Krmim po menších dávkách a častěji. V půlce davam odrihnout a láhev ma antikolik. a stejne blinkala, kdyz mela kendamil. Ted po sunaru AR ne, nebo jen zřídka. A to ze se muzou mleka kombinovat jsem nevěděla a dekuji za info, treba se mi to bude hodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 08:34

Ahoj, přecházíme pomalu z Nutrilon Allergy Care syneo (malá měla ABKM) na normální Nutrilon 1. Posledních pár dní je malá dost neklidná a brečí a to i v noci, předtím byla zlatá, brečela jen když ji trápil prdík a celou noc prospala. Je mi jasné že to může být tím mlékem. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli takhle probíhá přechod na jiné mléko a může to časem přejít, případně za jak dlouho? Na nutrilonu píšou že si dítě má zvykat asi týden, takže kdyby to trvalo dýl než týden tak máme radši změnit mléko? Měl někdo problém s nutrilonem a které mléko vyhovovalo líp? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
1777
15.1.21 14:10

Ahoj holky,

Me se neudelalo mleko, kojila jsem malicko a dokrmovala. Malej (koncime sedmy mesic) je od 6ti tydnu plane na umelem.
V porodnici mu dali Nutrilon - silema zacpa, krece, prohybani se, bolesti.
Zmenila jsem mu mleko na Hipp Combiotik, ktery ma probiotika a jeste davam zvlast probiotika (BioGaiu) a jak kdyz luskne.
Jako mimi bobek snad po kazdym krmeni, ted klasicky jednou rano (uz ma prikrmy). I s temi a tuhym bobkem to zvlada na jednicku.
Za sebe muzu doporucit tedy Hipp. Po tom, co jsem mu dala prvni davku po zmene z Nutrilonu, do hodiny se kompletne vykakal. Uplne mu spravil zazivani.
Jen upozorneni - my mame verzi HA, tedy hypoalergenni se stepenou bilkovinou, kvuli alergii na mleko v rodine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat