Boulicka v břiše 17tt

187
12.12.19 19:30

Boulicka v břiše 17tt

Ahoj chci se zeptat.. jsem 17tt a když ležím na boku a převalim se na záda většinou se mi na chviličku udělá taková boulicka na straně břicha…a po chvilce zmizí..citim u toho ale takové vlnění…může to být děloha? Že by ji mimco vytlačovalo? Jsem celkem hubená a v těhotenství sem ještě zhubla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

641
12.12.19 20:10

@Lusicek jojo, vlnění, šimrání hodně žen popisuje jako první pohyby. :) pokud máš třeba dráždivou dělohu tak o to víc to ucítíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9182
12.12.19 22:59

@Lusicek a není to spíše tvrdnuti břicha? Jako pohyby jsem cítila také strašně brzo 15+4 ale bylo to když jsme se na to opravdu soustredila a vůbec to nešlo řídit bylo to takové slabé jen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
13.12.19 09:00

@Kajka9 napadlo mě to ale vůbec to nebolí… A dělá se to opravdu jen z toho přetočení na záda z boku… To je podle mě divný že by tvrdlo vždycky jen v tuhle chvíli… Si myslím že by mi tvrdlo i třeba ve stoje…nebo bych aspoň něco cejtila.. tohle je fakt jen boulicka a pak takový zavlneni… Mám to taky právě už od 15tyho týdne…doktora jsem se ptala jestli už můžu něco cejtit a říkal že max. to vlnění… Tak jestli to můžu vnímat víc… Břicho mám fakt téměř plochy když si lehnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9182
13.12.19 11:39

@Lusicek tak kdo vi :nevim: hele taky jsem mela ploche bricho..me to jen tak napadlo protože mě začlo v tuto dobu šíleně tvrdnout břicho právě proto že jsme byla hubený také jsme si že začátku myslela že je to mimco ale byla to blbost to bych fakt neviděla..zacala jsme vidět pohyby až po 20tt že se mi malynko nadzvedavalo břicho..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
13.12.19 11:45

@Kajka9 tak nakonec sem ještě volala doktorce… napsala mi hořčík v sáčcích.. ale říkala, že to spíš bude mimco, že se může takhle vyboulit že to každýho vždycky překvapí… Tak snad to bude ok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9182
13.12.19 11:51

@Lusicek hele í kdyby to bylo tvrdnuti tak to fakt nic není já měla nonstop tvrdnuti břicha v tomto týdnu ne třeba jednou denně a rodila jsme 40tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
13.12.19 11:56

@Kajka9 no četla jsem něco ze to ani neni nějak dlouho co doktoři na tenhle jev přišli že tvrdne břicho několik měsíců před porodem…a taky se děti rodily normálně… tak se zas uklidnim a bude to ok :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama