Bradavice mezi půlkami

Anonymní
4.10.15 11:23

bradavice mezi pulkami

Ženy mám bradavici mezi pulkami uz dlouho ted bych rekla ze se zvetsila jak ji odstranit???Česnekem???díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6794
4.10.15 11:31
@Anonymní píše: Ženy mám bradavici mezi pulkami uz dlouho ted bych rekla ze se zvetsila jak ji odstranit???Česnekem???díky za rady

A určitě je to bradavice? To by lépe zhodnotil kožní lékař. jinak česnek mi nikdy moc nepomáhal, pokud nejdu na vypálení dusíkem (v této oblasti bych asi teda nešla), tak se dá v lékárně kolem stovky koupit vodička na potírání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
4.10.15 11:34

Já bych zašla na kožní. Malej měl bradavici zespodu na noze. Napsala mu nějakou vodičku, kterou namíchali v lékárně a za dva týdny bylo po bradavici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24467
4.10.15 11:46

Duofilm, ale asi ti to bude muset mazat někdo jiný :lol:, až nemáš namazanou zbytečně i kůži okolo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
4.10.15 11:56

Dojdi si na kožní, veškeré babské rady jsou naprd a přípravky z lékárny to samý. A radim ti, začít to řešit urychleně, abys nedopadla jako já, mně se bradavice hodně rozlezly, měla jsem je po rukou. Navíc mezi půlkami můžeš mít genitální bradavice a to teprv je potřeba řešit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16775
4.10.15 12:13

Dej si na vatu jablecny ocet, bud 3× denne 15 minut nebo pres noc.. mladymu zabral driv nez cesnek :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
4.10.15 12:40
@Anonymní píše: Ženy mám bradavici mezi pulkami uz dlouho ted bych rekla ze se zvetsila jak ji odstranit???Česnekem???díky za rady

zajdi si na kozni aby to fakt byla potvrzena bradavice a jiste ti naordinuje i nejakou léčbu nic bych bez dr sama doma nelecila ;)

• Citovat
  • Upravit
10652
4.10.15 12:41

Za mě teda babský rady fungovaly dokonale…na genitální br. mi pomohl bílej jogurt a na klasik bradavice ze spodu chodidla mentruační krev..doktoři mě posílali na vypalování (včetně těch genit. br. což mi ještě připomněla gyndařka, že to bude asi hodně bolet, že to je na blbym místě)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19422
4.10.15 12:41

Určitě kožní, nezkoušela bych nic doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24965
4.10.15 12:55

Potírat betadinou, to pomohlo nám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
4.10.15 12:57

Já byla teď na dusíku màm ji teda na plosce nohy a sestra říkala, že jsem jedna z mála co takle dlouho držela no a výsledek? Žádný bradavice se na me směje dál tudíž zkusím nějaké babské rady a lékárnu. Přála jsem si aby už byla v prd..i ale teď už ne když vidím, že se to může opravdu stát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24467
4.10.15 13:02

@Míša2014 Dcerka taky měla na chodidle a fakt Duofilm z lékárny zabral… - dětská dr. ji nechtěla hned posílat na dusík.
Sice to pár týdnů trvalo, ale postupně se prostě vyloupávala, až se jednou vyloupla celá a bylo hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
4.10.15 13:04

@Pipet děkuji hned na to kouknu už je dost otravná :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
4.10.15 13:22

Já se dusíkem trápila léta a prd z toho.
Mě osobně nejvíc pomohl česnek, uříznout plátek, přilepit na dané místo, obden vyměnit, za pár dní bylo po bradavici (nepamatuji si přesně, ale maximálně týden). A od té doby se už neobjevila :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.15 13:38

Uz mi ji v tehu vypalovaly dusikem a mam ji tam znova proto babske rady prosim akorat nevim co presne muzu takhle na blbem miste…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama