Bradavice mezi půlkami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.10.15 11:23
bradavice mezi pulkami

Ženy mám bradavici mezi pulkami uz dlouho ted bych rekla ze se zvetsila jak ji odstranit???Čes­nekem???díky za rady

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petule030
Kelišová 5276 příspěvků 04.10.15 11:31
@Anonymní píše: Ženy mám bradavici mezi pulkami uz dlouho ted bych rekla ze se zvetsila jak ji odstranit???Čes­nekem???díky za rady

A určitě je to bradavice? To by lépe zhodnotil kožní lékař. jinak česnek mi nikdy moc nepomáhal, pokud nejdu na vypálení dusíkem (v této oblasti bych asi teda nešla), tak se dá v lékárně kolem stovky koupit vodička na potírání.

berunkab3
Kecalka 339 příspěvků 04.10.15 11:34

Já bych zašla na kožní. Malej měl bradavici zespodu na noze. Napsala mu nějakou vodičku, kterou namíchali v lékárně a za dva týdny bylo po bradavici.

Pipet
Generální žvanilka 23647 příspěvků 04.10.15 11:46

Duofilm, ale asi ti to bude muset mazat někdo jiný :lol:, až nemáš namazanou zbytečně i kůži okolo.

misa.859
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 04.10.15 11:56

Dojdi si na kožní, veškeré babské rady jsou naprd a přípravky z lékárny to samý. A radim ti, začít to řešit urychleně, abys nedopadla jako já, mně se bradavice hodně rozlezly, měla jsem je po rukou. Navíc mezi půlkami můžeš mít genitální bradavice a to teprv je potřeba řešit

misi11
Neúnavná pisatelka 16603 příspěvků 04.10.15 12:13

Dej si na vatu jablecny ocet, bud 3× denne 15 minut nebo pres noc.. mladymu zabral driv nez cesnek :palec:

JayLee  04.10.15 12:40
@Anonymní píše: Ženy mám bradavici mezi pulkami uz dlouho ted bych rekla ze se zvetsila jak ji odstranit???Čes­nekem???díky za rady

zajdi si na kozni aby to fakt byla potvrzena bradavice a jiste ti naordinuje i nejakou léčbu nic bych bez dr sama doma nelecila ;)

Tuco
Echt Kelišová 9150 příspěvků 04.10.15 12:41

Za mě teda babský rady fungovaly dokonale…na genitální br. mi pomohl bílej jogurt a na klasik bradavice ze spodu chodidla mentruační krev..doktoři mě posílali na vypalování (včetně těch genit. br. což mi ještě připomněla gyndařka, že to bude asi hodně bolet, že to je na blbym místě)…

Reklama

weyky
Neúnavná pisatelka 18831 příspěvků 51 inzerátů 04.10.15 12:41

Určitě kožní, nezkoušela bych nic doma

Mava
Generální žvanilka 24739 příspěvků 04.10.15 12:55

Potírat betadinou, to pomohlo nám

Míša2014
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 04.10.15 12:57

Já byla teď na dusíku màm ji teda na plosce nohy a sestra říkala, že jsem jedna z mála co takle dlouho držela no a výsledek? Žádný bradavice se na me směje dál tudíž zkusím nějaké babské rady a lékárnu. Přála jsem si aby už byla v prd..i ale teď už ne když vidím, že se to může opravdu stát :mrgreen:

Pipet
Generální žvanilka 23647 příspěvků 04.10.15 13:02

@Míša2014 Dcerka taky měla na chodidle a fakt Duofilm z lékárny zabral… - dětská dr. ji nechtěla hned posílat na dusík.
Sice to pár týdnů trvalo, ale postupně se prostě vyloupávala, až se jednou vyloupla celá a bylo hotovo.

Míša2014
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 04.10.15 13:04

@Pipet děkuji hned na to kouknu už je dost otravná :zed:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 17627 příspěvků 04.10.15 13:22

Já se dusíkem trápila léta a prd z toho.
Mě osobně nejvíc pomohl česnek, uříznout plátek, přilepit na dané místo, obden vyměnit, za pár dní bylo po bradavici (nepamatuji si přesně, ale maximálně týden). A od té doby se už neobjevila :palec:

Anonymní  04.10.15 13:38

Uz mi ji v tehu vypalovaly dusikem a mam ji tam znova proto babske rady prosim akorat nevim co presne muzu takhle na blbem miste…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Klára Marušincová přirovnává situaci rodičů k výběru čokolády. "Dříve byly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Získejte každý den dárek, stačí otevřít Adventní kalendář OnaDnes.cz

Již tradičně jsme si pro věrné čtenářky a čtenáře OnaDnes.cz připravili... číst dále >

Příběh Blanky: S manželem jsme dítě nechtěli, teď ho má s kolegyní

Až donedávna jsem si myslela, že se s manželem na všem shodneme a že budeme... číst dále >

Reklama