Bradavice na chodidle

Anonymní
10.1.21 13:23

Bradavice na chodidle

Zdravím lidi, mám problém, na chodidle mám asi dvě bradavičky, jednu mám skoro 3 roky a druhou asi rok, k doktorovi se stydím, protože jsou jednak dvě (možná se tvoří 3.), jsem z toho zoufalá, na internetu jsem cetla tolik o alternativní léčbách (cesnek, bylinky atd..), v lékárnách jsem kupovala všelijaké masticky a nic nepomohlo. Je mi jasné, že to chce doktorsky odstranit, ale stydím se a bojim se te bolesti, protože jako decko jsem to zažila… Prosím, mate nějaké rady?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2575
10.1.21 13:28

Po mých peripetiích s bradavicemi na chodidlech ti poradím jedno. Ať ti praktický doktor předepíše roztok Verumal. Tím si to budeš potírat a bezbolestně se jich zbavíš navždy, blbé je, že ho bez receptu nekoupíš.
Já je měla v těhotenství, kvůli kojení jsem tento přípravek nemohla použít, tak jsem po porodu šla na vypálení dusíkem ( hrozná bolest) za pár měsíců byly zpátky. Tak mi je známý chirurg vyřezal, zase se vrátily. Potom jsem přestala kojit, použila Verumal a už pár let jsou pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18234
10.1.21 13:30

Kup si kolodium forte a opravdu poctivě to mazej, dobrý je to přelepit náplastí. Do čtrnácti dnů jsou bradavice pryč a nikam nemusíš. S dětma to mám každou chvíli, nosí si to z bazénu…,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2575
10.1.21 13:30

Jo a v lékárně mi nabídli alternativu k tomu Verumalu, ale nepomohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 13:33

@Lidym Verumal jsem zkoušela, manžel to měl taky, ale bohužel mu to nepomohlo a mi také ne a tím pádem mu kožař řekl, že dusík je jediná volba. Tak šel a od té doby to nemá, zatím ale jen půl roku plus minus. Tak nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 13:34

@Janli To jsem také zkoušela, nepomohlo, stejně jako Verumal…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 13:36

Ja jsem je vystrihovala a vystrihovala snad pul roku a pak jsem se jich konecne zbavila. Bylo to sice neprijemne a casove narocne, ale proste nic mi na to nefungovalo

• Citovat
  • Nahlásit
2575
10.1.21 13:38
@Anonymní píše:
@Lidym Verumal jsem zkoušela, manžel to měl taky, ale bohužel mu to nepomohlo a mi také ne a tím pádem mu kožař řekl, že dusík je jediná volba. Tak šel a od té doby to nemá, zatím ale jen půl roku plus minus. Tak nevím…

To je zajímavé, že máme opačné zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 13:39
@Anonymní píše:
Ja jsem je vystrihovala a vystrihovala snad pul roku a pak jsem se jich konecne zbavila. Bylo to sice neprijemne a casove narocne, ale proste nic mi na to nefungovalo

Jo, to vypadá u mě na stejno, bohužel… Škoda, že není něco, co by fungovalo hned :/

• Citovat
  • Nahlásit
234
10.1.21 13:42

Já mám teď krasavice 3. 2 na noze a jednu na ruce. Už dlouho, nemůžu se jich zbavit l, zkoušela jsem všechno možné. Kolodium forte, duofilm, česnek, ocet, med, tea tree, vlastovicnik, hlívu,… vždy to vypadalo, že to zabírá, ale nikdy to nepomohlo úplně. K doktorovi se teď člověk s takovou blbinou nepozene, ale už fakt nevím, co zkusit. Před x lety mi na bradavici pomohl duofilm, do týdne byla pryč. Ale teď to nezabírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 13:45

@Midaku Jak já ti rozumím… Dupfilm jsem ale ještě nezkoušela, je na předpis nebo volný prodej v lékárně, prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
234
10.1.21 13:58
@Anonymní píše:
@Midaku Jak já ti rozumím… Dupfilm jsem ale ještě nezkoušela, je na předpis nebo volný prodej v lékárně, prosím?

Normalne na volný prodej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 14:30

Napíšu hodně alternativní metodu, ale funguje dokonale - vyzkoušeno nejen na sobě. Je k tomu potřeba splnit jisté podmínky, konkrétně nebrat HA. Tím zázrakem je menstruacni krev. Namazat, přelepit, opakovat do vymizení. U hodně velkých to trvá klidně i rok, ale za tuhle metodu dám ruku do ohně, zbavila jsem se opravdu velkých bradavic.

• Citovat
  • Nahlásit
592
10.1.21 14:43
@Anonymní píše:
Napíšu hodně alternativní metodu, ale funguje dokonale - vyzkoušeno nejen na sobě. Je k tomu potřeba splnit jisté podmínky, konkrétně nebrat HA. Tím zázrakem je menstruacni krev. Namazat, přelepit, opakovat do vymizení. U hodně velkých to trvá klidně i rok, ale za tuhle metodu dám ruku do ohně, zbavila jsem se opravdu velkých bradavic.

Jak často denně a to děláš jen např 5 dnů v měsíci a pak až za měsíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2522
10.1.21 14:44

Koloidum forte nám vždycky pomůže. Jen to chce mazat poctivě a pravidelně odstrihavat mrtvou kůži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat