Nebolestivá uzlina

28
9.1.21 17:32

Nebolestivá uzlina

Dobrý den.
Je to asi měsíc, co jsem si všimla docela velké bouli nad klíční kostí. Nějak jsem to v ten moment neřešila, blížili se vánoce a já měla hodně práce ( cukroví, dárky atd ) však to jistě znáte.
Jenže Bulka se zvětšila a už jsem byla trochu znepokojená, tak jsem přece jen šla k doktorce aby na to koukla.
Dr mě ještě ten den hnala na sono a chíru. Na sonu zjistili že tam toho mám víc co se krku týče, dala mě zprávu ze které jsem vyčetla něco o Lymf. uzlinách a já mazala ještě na tu chíru, tam mi dr řekl že mi s tím nic neudělá a že si mám zajít na hematologii. no po půl dne lítání z patra do patra v nemocnici jsem se stejně nic nedozvěděla a jediný co, tak ve středu mám jít na krev a na CT.
Nevím jestli mám být trochu znepokojená postupem, ale co jsem tak slyšela, tak se má udělat nějaká Biopsie nebo co to je, ale ta mě udělána nebyla. Proto se chci zeptat, jestli ti co měli podobný problém, taky měli tenhle postup, nebo jim byla udělaná okamžitá biopsie, či to mám čekat v tu středu.
přeji krásný zbytek dne. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22206
9.1.21 18:05

Ve stredu jdes na CT a odber krve. Biopsie bude zrejme podle vysledku. Cemu nerozumis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
9.1.21 18:06
@mroe píše:
Ve stredu jdes na CT a odber krve. Biopsie bude zrejme podle vysledku. Cemu nerozumis?

Ptala jsem se, jestli to je standartní postup, protože jsem slyšela, že má byt prvně biopsie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
9.1.21 18:09
@mroe píše:

Ale tak objasnila jsi mi to tak asi není třeba v debatě pokračovat kámoško.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24886
9.1.21 18:10
@Lenkas322 píše:
Ale tak objasnila jsi mi to tak asi není třeba v debatě pokračovat kámoško.

tak mroe je radiolaborantka nebo doktorka nebo něco podobného, tak ti napsala, jak to chodí, kámoško.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
9.1.21 18:10

Neřešila bych to - CT prozradí hodně a pak se zřejmě uvidí, jestli je potřeba do toho vrtat. Hlavně, že tě poslali na další vyšetření a hledá se, proč ta uzlina je. Ono se na to už přijde, ať už je první cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
9.1.21 18:13
@vokishka píše:
tak mroe je radiolaborantka nebo doktorka nebo něco podobného, tak ti napsala, jak to chodí, kámoško.

Nezlobte se na mě, ale jde to napsat i trochu jinak.
Já nevím, ale nemám věšteckou kouli, abych věděla že je radiolaborantka nebo něco podobného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24886
9.1.21 18:14
@Lenkas322 píše:
Nezlobte se na mě, ale jde to napsat i trochu jinak.
Já nevím, ale nemám věšteckou kouli, abych věděla že je radiolaborantka nebo něco podobného.

Ano, dá se napsat i jinak a ne hned na ni útočit, to je pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
9.1.21 18:17
@vokishka píše:
Ano, dá se napsat i jinak a ne hned na ni útočit, to je pravda.

Jak jsem zautočila? Tím že jsem řekla kámoško? Když se semnou někdo baví, jak s dlouholetou kamarádkou, tak s ním taky budu tak jednat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24886
9.1.21 18:19
@Lenkas322 píše:
Jak jsem zautočila? Tím že jsem řekla kámoško? Když se semnou někdo baví, jak s dlouholetou kamarádkou, tak s ním taky budu tak jednat.

Byla to úplně normální odpověď a tady si všichni tykají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
9.1.21 18:20
@vokishka píše:
Byla to úplně normální odpověď a tady si všichni tykají.

To jsem nevěděla, že si tu všichni tykají. V tom případě se omlouvám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22206
9.1.21 18:21
@Lenkas322 píše:
Ptala jsem se, jestli to je standartní postup, protože jsem slyšela, že má byt prvně biopsie

No, to asi zalezi, kde to je a jestli to jde. Jeste jsem neslysela, ze by se bezne delala jehlova biopsie uzliny v nadklicku, kde vedou velke dulezite tepny. Muzou ti tu uzlinu celou vyndat, pokud nebude jinde pristupnejsi. Ale tak, jestli mas pocit, kamosko, ze to delaji blbe, protoze jsi to nekde slysela, zkus jim to poradit, mozna nevedi, co delaji a tvou dobrou radu oceni. A nebo taky ne. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
9.1.21 18:27
@mroe píše:
No, to asi zalezi, kde to je a jestli to jde. Jeste jsem neslysela, ze by se bezne delala jehlova biopsie uzliny v nadklicku, kde vedou velke dulezite tepny. Muzou ti tu uzlinu celou vyndat, pokud nebude jinde pristupnejsi. Ale tak, jestli mas pocit, kamosko, ze to delaji blbe, protoze jsi to nekde slysela, zkus jim to poradit, mozna nevedi, co delaji a tvou dobrou radu oceni. A nebo taky ne. :*

To jsem asi hodně přehnala že? na něco takového se zeptat.
Podle jednání asi jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24886
9.1.21 18:28
@Lenkas322 píše:
Podle jednání asi jo.

Nepřehnala jsi dotaz, ale následné útočení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22206
9.1.21 18:31
@Lenkas322 píše:
Podle jednání asi jo.

Dotaz ne, ale diskutovat muzes slusne, na neslusnou odpoved podobna reakce. A uprimne, kdyz neveris lekarum, ze vedi, co delaji a veris vic odbornikovi z davu…co cekas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat