Je mi 15 a hledám brigádu, poradíte kde a jak?

Anonymní
8.5.20 17:44

brigada - vse,nutne

Dobry den, asi se to sem uplne nehodi, ale mela bych dotaz. je mi 15 let a jsem z Teplic. rada bych mela nejakou brigadu, uklizeni..cokoliv. nepotrebujete nekdo neco? treba vencit psa? nebo uklizet? nebo nejak jinak pomahat za financni odmenu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17166
8.5.20 18:20

Hele v 15 uz muzes treba i doplnovat zbozi v obchode, jen bys neměla delat s penezi (i kdyz i to si nekde vezmou na triko). Tsk bych spis patrala tim smerem, v dobe korona si te asi domu hned tak nekdo nevezme abys mu uklizela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.20 18:36

Ted mi uplne vypadlo, ze je ta korona… :D a hledam a hledam a nic no…ta brigada :/

• Nahlásit
  • Citovat
9736
8.5.20 18:37
@Kriss Tina píše:
Hele v 15 uz muzes treba i doplnovat zbozi v obchode, jen bys neměla delat s penezi (i kdyz i to si nekde vezmou na triko). Tsk bych spis patrala tim smerem, v dobe korona si te asi domu hned tak nekdo nevezme abys mu uklizela.

Nemůže, pokud nemá ukončenou povinnou školní docházku, což dnes řada dětí v 15 letech nemá.

Nemyslím, že tady něco seženeš, musíš se poptat po známých, např. kolegové rodičů, rodiče kamarádů atd. Já bych tě nechala třeba očistit a natřít plot, ale jsem z jiného kouta republiky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17166
8.5.20 18:40

@zrcadlo no tak tu bude mit za měsíc pokud jeste nema :D zas úplně cizí dite nezamestna nikdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9736
8.5.20 18:57
@Kriss Tina píše:
@zrcadlo no tak tu bude mit za měsíc pokud jeste nema :D zasúplně cizí dite nezamestna nikdo.

S tím souhlasím, proto jsem jí psala, ať to zkusí po známých. Kdyby mi např. kamarádka, která má hlouběji do kapsy a doma deváťačku, napsala, že její dcera shání i jednorázovku brigádu, tak bych jí nějakou práci vymyslela (třeba vyklidit sklep nebo něco, do čeho se nám nechce, samozřejmě neoficiálně, peníze pak na ruku). Proto bych to zkusila v bezprostředním okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17166
8.5.20 19:01

@zrcadlo souhlas to me taky napadlo, poptat se po pribuznych nebo kamaradech rodičů, ale s tim ji tady nikdo nepomuze no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
včera v 21:21

Brigáda od 16let Praha

Potřebuju najít brigádu, je mi 16 let a bylo by to v Praze(uklízení, cokoliv), jediné, co jsem našla tak McDonald ale nevíte ještě o nějaké jiné?? Bylo by to od září a byla bych moc ráda za nějaký odkaz přímo na tu brigádu, nějak prostě nemůžu kromě toho McDonaldu nic najít, nechci zase něco za 100Kč na hodinu, třeba od 130Kč na hodinu, tak bych byla moc ráda za každé info, děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
3881
včera v 21:46
@Anonymní píše:
Potřebuju najít brigádu, je mi 16 let a bylo by to v Praze(uklízení, cokoliv), jediné, co jsem našla tak McDonald ale nevíte ještě o nějaké jiné?? Bylo by to od září a byla bych moc ráda za nějaký odkaz přímo na tu brigádu, nějak prostě nemůžu kromě toho McDonaldu nic najít, nechci zase něco za 100Kč na hodinu, třeba od 130Kč na hodinu, tak bych byla moc ráda za každé info, děkuju

Uklízení za 130 na hodinu, tak to hodně štěstí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
včera v 21:48
@Anonymní píše:
Potřebuju najít brigádu, je mi 16 let a bylo by to v Praze(uklízení, cokoliv), jediné, co jsem našla tak McDonald ale nevíte ještě o nějaké jiné?? Bylo by to od září a byla bych moc ráda za nějaký odkaz přímo na tu brigádu, nějak prostě nemůžu kromě toho McDonaldu nic najít, nechci zase něco za 100Kč na hodinu, třeba od 130Kč na hodinu, tak bych byla moc ráda za každé info, děkuju

Hahaha, naivko… v dnesni dobe opravdu 130 na hodinu necekej :lol: zamestnavatele ted nemaji duvod preplacet, kdyz si mohou vybirat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
včera v 21:50

Ps. I v centru Prahy jsem videla nabidky za 80 kc a asi se budes divit, ale i na takove brigady se dnes stoji fronta :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
včera v 22:00

U nás kluk seče trávu a podobně za 100 na hodinu a říkal, že je za to rád, tak já nevím za 130 na hodinu, máš nějaké zvláštní znalosti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama