Peníze na účtu ve svátek

50
8.5.20 08:24

Peníze na účtu ve svátek

Holky, mám úplně pitomými dotaz :nevim:
Zlomila jsem si svoji platební kartu (internetové bankovnictví nepoužívám), takže se do pondělka nedostanu pro svoje peníze :D a pro změnu chlap, který nemá na účtu ani korunu, čeká na výplatu (výplatní termín má 8.) A hotovost nepoužíváme, takže mám doma tak třicet korun :D

A teď…Myslíte, že by se mohla chlapovi připsat výplata dneska ve svátek nebo až v pondělí? Nutně potřebujeme během dneška blbou 500,– a z moje účtu ji nevybereme :nevim:

Máte někdo zkušenost s připsáním ve svátek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

434
8.5.20 08:29

Výplata zřejmě ne, ale pokud má Vaše i manželova banka platby ihned, můžete si převést peníze z jednoho účtu na druhý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
8.5.20 08:31

@TeiM myslela jsem si to, ale na internetu jsem našla samé staré články, proto jsem chtěla něčí zkušenost :palec:

Já právě IB nemám, takže mu je nemám jak převést…no, dlouho jsem o založení váhala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3873
8.5.20 08:32

Výplata ne, ale pokud vaše banky umožňují okamžitou platbu tak si můžete peníze převézt. Aha, čtu, že nemáš IB tak leda od někoho půjčit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
434
8.5.20 08:35

@Bernadett - Okamžité platby využívám a opravdu jsou připsány ihned, v tomto případě je ale třeba mit nějaký kanál on-line bankovnictví. Nebo případně vybrat zítra na některé z poboček, pokud je některá otevřená i o víkendu, ale obvykle bývají pouze pobočky v obchodních centrech a ty předpokládám zatím nefungují, ale určitě stojí za to mrknout na net nebo zkusit zavolat do banky na centrálu a zjistit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
8.5.20 08:35

@JancaS84 jak jsem psala, já se na účet nedostanu, zlomila jsem si kartu, do banky jdu po víkendu a IB nemám. Nemám tedy jak peníze převést, nečekali jsem, že budeme potřebovat o víkendu hotovost a tak jsme to neřešili a bylo nám jedno kdy výplata dojde :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
8.5.20 08:36

Tak chlap leda kontokorent, nebo půjčit od známých, nebo vybrat kasičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4227
8.5.20 08:36

@Bernadett ve svátek leda převody v rámci stejné banky a to asi ještě né každá banka. On bude mít výplatu nejspíš v pondělí nebo úterý. Takže máte smolíka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3630
8.5.20 08:37

Nechapu, ze nemate doma vubec nic. Nezbývá vám fakt nic jiného, než si někde do pondělí půjčit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
8.5.20 08:38

Znama si taky nechala na infolince poradit, kde je o vikendu otevteno. Jela tam a nebylo. Takze na to bych nespolehala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
8.5.20 08:38

Že fungují okamžité platby vím, využíváme…jenom jsem nevěděla, jak je to s výplatou, jestli je taky připisována.
@Zuzaja Kontokorentem určitě nějakou pětistovku řešit nebudu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
8.5.20 08:40

@Bernadett nektere banky maji otevreno i v sobotu-zjistis na netu. Pak bych zkusila najit bankomat na bezkontaktni kartu-pokud jsi ji zlomila „dobre“ a ne pres cip, tak ti bude porad fungovat. Seznam taky najdes na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
8.5.20 08:40

Ja využívána kontokorent jako student, mela jsem ho bez poplatku. Byla to jen rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
8.5.20 08:42

@Kaileee nemáme no. Chlap má IB, ze kterého zaplatila nájem, služby, splátky a pak mám já platební kartu, za kterou dělám nákupy, tankuji a podobně. Vybíráme opravdu zřídka, nebo jenom tehdy, když jdeme někam m, kde karty neberou (letní slavnosti, zoo, apod)

No a teď nečekaně potřebujeme hotovost a všechno se to tak sešlo :nevim: takže než někoho poprosím, tak jsem chtěla jenom vědět, zda se může připsat i výplata během svátku nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
849
8.5.20 08:51

O svatku se urcite nepripisou, az v pondeli. Pekne blba situace. V dnesni dobe uz ma kazdy IB, tak nechapu vas, co ho nemate. Chlap bez koruny na ucte, no potes :roll: leda pujcit si muzes :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama