Brzká ovulace, je to problém při otěhotnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cleopatraj40
Stálice 100 příspěvků 07.01.19 15:16
Brzká ovulace

Ahoj holky,

mám dotaz: menstruaci jsem měla 26.12.-1.1. V pátek a sobotu, tedy 10 a 11 DC jsem na sobě pozorovala příznaky ovulace (hlen, bolest na levém vaječníku). Sobotní OVUtest byl asi nejpozitivnější co jsem kdy měla, poprvé jasně vyditelné čárky ( ale stejné ty čárky stejně nebyly). Mohla to být OVU takto brzy po ms? Podle aplikace bych ji měla mít až 10.1.
Pokud bych to takto měla pravidelně ( teprve se začínám pozorovat, od zítřka začínám měřit BT) byl by problém s otěhotněním? Díky

Reakce:
klenott
Kecalka 346 příspěvků 07.01.19 15:21

@Cleopatraj40 Ahoj, ja mivam taky ovulaci 11 nebo 12 DC. Mam kratsi cyklus, vetsinou 25 dni. Co se tyce otehotneni, tak je jedno, ze mas ovulaci takhle brzo, zalezi spis na delce lutealni faze, to je cas od ovulace do prvniho dne dalsi menstruace. Pokud je delsi nez 10 dni je to v poradku a normalni. Rika se, ze tech 10 dni by melo byt minimum kvuli uhnizdeni.

Janli
Kelišová 6871 příspěvků 07.01.19 15:36

Aplikci vymaž, nejsi robot, aby jsi fungovala podle programu :roll: . Já mám ovulaci někdy i devátý den a otěhotněla jsem. Jak dlouho se snažíte?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >