BT,příznak těhotenství?

880
25.2.04 17:32

BT,příznak těhotenství?

:?: Spolu s manželem toužíme po mimču a tak scháním kdejaké informace jak na to.Druhý měsíc měříme bazální teplotu.Na několika místech jsem se dočetla jaká teplota kdy má být.Ale taky někde jsem si přečetla,že po oplodnění se má teplota držet nad 37 stupňů.Je to tak?jaké s tím máte zkušenosti?
Binky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
25.2.04 18:11

ahoj binky,

vubec ne ja sem taky hledala jestli to tak musi byt a nasla sem stranku http://www.9monate.de/…nkurven.html (hadam sem to dobre oznacila). a tam nektere vubec nedosahuji ani 37. (je to nemecky) mne osobne se bt houpala od 36.9 az 37.1. vzdycky kdyz klesla tak sem se lekla 8O
dancul

• Nahlásit
  • Citovat
6545
25.2.04 18:49

Ahoj Binky,
moje zkušenosti s BT nejsou zas tak rozsáhlé. Měřit jsem začala až 12DC, kdy zhruba to ukazovalo, že probíhá OVU. 17DC mi stoupla teplota na 37 po dobu 3 dnů, pak střídavě 4 dny byla 36,9 a 37, pak byla 37 a 37,1. 28DC jsem dělala test a byla jsem těhu. Říká se, že BT by měla být, pokud jsi těhotná, cca kolem 37 a lehce nad. Pokud těhu nejsi, měla by těsně před očekávanou MS spatnout.
Jinak jsem měřila v puse každé ráno téměř ve stejnou hodinu.
No, asi jsem moc nepomohla…nebo trochu ano? Držím palce, aby to brzy vyšlo.
Gabča a Tuleňátko 9+0tt :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
26.2.04 03:16

Ahoj Binky,

u mne to fungovalo na 100 procent - ale presnou hodnotu teploty si vyzkousej podle sebe - nejsem si jista, ze 37 stupnu je magicka hranice pro kazdeho - kdyz si udelas jeden normalni cycklus, zjistis, kam az Tvoje templota vyleze - pri tehotenstvi by nemela kolisat vic nez 0.1 maximalne 0.2 stupne.

Preju moc a moc stesti!

Kimmy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
880
27.2.04 12:39

Moc děkuju za odpovědi.Určitě jste mi pomohly.
Binky :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama