Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@Kelsey píše:
Ta želatina je někdy svině náročná. Ludra arogantní ji říkám. Měla jsi ji špatně, málo zpracovanou. Taky se mi to kdysi stalo a používám nejraději právě tuhle. Vařím ji trošku dýl, než oni uvádí minutu. A pak čekám. Furt míchám po vypnutí. Teprve, jak vidím, že to houstne, tak liju velkou naběračkou po troškách napřed. A to hned vidím, že to pod rukou tuhne. Teprve pak tam chrstnu zbytek bez naběračky.
Dělám to podobne..ještě než začnu lit na dort, dělat test na talířek ![]()