Buchta se želatinou - kde jsem udělala chybu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
22952
29.2.24 07:37
@Kelsey píše:
Ta želatina je někdy svině náročná. Ludra arogantní ji říkám. Měla jsi ji špatně, málo zpracovanou. Taky se mi to kdysi stalo a používám nejraději právě tuhle. Vařím ji trošku dýl, než oni uvádí minutu. A pak čekám. Furt míchám po vypnutí. Teprve, jak vidím, že to houstne, tak liju velkou naběračkou po troškách napřed. A to hned vidím, že to pod rukou tuhne. Teprve pak tam chrstnu zbytek bez naběračky.

Dělám to podobne..ještě než začnu lit na dort, dělat test na talířek :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová