Budení se v noci - bude stačit víkend s tatínkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 19:48
Bude stačit víkend s tatínkem?

Hezký večer, rozhodli jsme se že tento víkend bude s malým spát manžel protože bychom ho rádi odnaučili budit se v noci. Má mě jako dudlík, vzbudí se klidně 15× za noc jen aby si mě našel a dudla. Já se potřebuju vyspat, už se hroutím fyzicky i psychicky. Vím že je čekají dvě těžké noci, hrozně se toho bojím, ale zkusit to musíme :roll: vy kdo s tím máte zkušenosti, stačily dvě noci bez vás? Děkuji :)

Reakce:
vannilka
Kecalka 106 příspěvků 03.05.19 20:01

Uvidíte. Hlavně se toho nebojte a vydržte. U nás to zvládl i se mnou, prostě jsem už mlíčko nedala. Pritiskl se ke mne a hezky spal. V roce a půl. Držím palce :kytka:

chaela
Ukecaná baba ;) 2097 příspěvků 2 inzeráty 03.05.19 20:01

U nás tatínek nebyl třeba. Stačilo prso prostě nedat. On ví, že ho dostane, tak co by se nebudil, že.. Hysteraky budou tak i tak. Takhle akorat prehodis to nejhordi na muže. U nás by to ani neprošlo, syn tím dudanim asi uspokojovat potřebu být se mnou, takže manžel by ho akorát naštval. Místo prsa jsem prostě pohladila, hezky mluvila, držela za ruku… aby byl se mnou, ale jinak, než s prsem.

Elessa
Kecalka 160 příspěvků 03.05.19 20:01

A kolikpak je malemu?

alialiali
Kecalka 383 příspěvků 03.05.19 20:07

A jakým způsobem usíná?? Sám nebo u kojení? Kolik mu je?

Uživatel je onlinepazitka
Echt Kelišová 9235 příspěvků 03.05.19 20:10

U nas to pomohlo.. ale nejen vikend, asi tri ctyri noci a spal celou noc.. musis si rict, ze to neustale buzeni skodi nejen tobe, ale i jemu, protoze se vubec nevyspi.. matky silnejsi povahy to zvladnou samy, ale ja jsem mekka.. kolik mu vlastne je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 21:04

Je mu rok, nečekala jsem že nás to čeká tak brzy, vlastně jsem to nikdy udělat nechtěla, ale docházejí síly a asi nic jiného nezbývá :( já bych to nezvládla. Zkusila jsem nedat sama, ale nevydržela jsem ten šílený pláč víc než 20 minut. Manžel se taky bojí ale jde do toho :( jsem z toho úplně na nervy… Jinak přes den usíná u prsa a večer bez prsa (asi dva měsíce), jen u něj ležím. Teda dnes ležel manžel. Snad bude víkend stačit, v týdnu s ním manžel ponocovat nemůže.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 07:43

Tak Kluci to prý v pohodě zvladli, malý se budil teda hodně často, ale jak se vzbudil, muž ho vzal na ruce a hned přestal a usnul. Jen ve 4 prý chovat nechtěl a brečel víc. Ani pít v noci nechtěl, napil se až ráno po 6. Tak jsem zvědavá na druhou noc jestli bude lepší jak se říká :srdce: a snad po mě pak místo prsa nebude chtít chovat :lol:

Elessa
Kecalka 160 příspěvků 04.05.19 14:52
@Anonymní píše:
Je mu rok, nečekala jsem že nás to čeká tak brzy, vlastně jsem to nikdy udělat nechtěla, ale docházejí síly a asi nic jiného nezbývá :( já bych to nezvládla. Zkusila jsem nedat sama, ale nevydržela jsem ten šílený pláč víc než 20 minut. Manžel se taky bojí ale jde do toho :( jsem z toho úplně na nervy… Jinak přes den usíná u prsa a večer bez prsa (asi dva měsíce), jen u něj ležím. Teda dnes ležel manžel. Snad bude víkend stačit, v týdnu s ním manžel ponocovat nemůže.

V roce uz bych zkusila rikat mu v noci, ze mlicko bude az rano, nechat ho treba i u sebe v posteli, pritulit si ho a prso proste nedat. Budte s nim, kdyz place, chovejte a vydrzte, maly to urcite zvladne :hug: Tatinka bych do toho netahala, zvlast kdyz muze u maleho spat jen o vikendu. Myslim, ze to bude chtit vice dnu, nez maly pochopi, jak se veci maji ;) Nas podobna akce ceka v dohledne dobe, ale nasemu prckovi uz budou dva.

yareah
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 1 inzerát 04.05.19 16:03

@Elessa snad ho víkend s tatínkem na to aspoň predpripravi :) já jsem hrozně měkká na to nedat :( zkusila jsem už a nevydržela ten šílený pláč víc než 20 minut :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 08:48

Tak u nás to asi nefunguje :( druhá noc s tatínkem byla horší než první, budil se ještě častěji :( ve 4 ráno jsem šla na zachod, manžel taky a malý mě zahlidl tak jsem šla za ním a ve 4:36 už dostal prso. Brečel už tak dlouho a nešťastně že jsme se s mužem bali, jestli náhodou opravdu nemá hlad :( tak nevím co dělat aby se to spaní zlepšilo. Dnes ho manžel uspi ale v noci už s ním budu já… Těšila jsem se že se vzbudí už třeba jen 2× ale asi to neklapne mám tušení

Elessa
Kecalka 160 příspěvků 05.05.19 16:17

Mozna to pochopi rychleji, pokud s nim budete vy  ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 16:14

Hezký den, já s ním spala přes týden a prso měl jen 4× a stačilo by i min, jinak vždy stačilo přitulit. Tento víkend s ním spí zas tatínek a pořád se budí tak 10× za noc i když jen na prituleni. Mám dojem že náš malý prostě bude budici typ :D

Váš příspěvek
Reklama