Noční buzení 17 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Laurina2017
Nováček 1 příspěvek 15.04.19 14:42
Noční buzení 17 měsíců.

Dobrý den, chci se prosím vás zeptat zda nemáte podobnou zkušenost. Nikdy by mě nenapadlo že budu žádat o rady, je tu hodně podobných diskuzích ale řekla jsem si že se s vámi podělím o tu moji. Dcera skoro 17 měsíců byla kojena do 16m, před měsícem jsme kojení vzdali protože se dcera neustale budila i každou půl hodinu, pokaždé jsem dala prso a spali jsme dal, jenže to už bylo příliš a řekla jsem si že se už potřebujeme pořádně vyspat a proto jsem to ukončila. První 4 noci hrůza naspala jsem dohromady asi 3 hodiny, potom se to sklidnilo a malá se začala budit max 2×, pak dokonce spala celou noc, byla jsem celá šťastná že to zvládla a už krásně spinká. Jenže je to teď týden co se začala zase opět budit a to s pláčem, vždycky ju uchovám někdy to trvá 10 min ale někdy i 40 min než zase usne, někdy ji po dlouhém chovani uspim a do hodiny je zase vzhůru, dělá to i 6× za noc! Zacinam být pěkně vyčerpaná. Přes den toho taky moc nenaspi jednou dopoledne tak 30 min a jednou odpoledne tak hodku max a to spala po ukončení kojení i 2 a půl hodky. Byli jsme i na chatě na 2 dny jenže sme už druhej den museli jet domů protože usnula jako vždycky v 8 večer spala do půl 9 a pak usnula až o půl 4 ráno! Nejspis kvuly změně prostředí ale s takovou nemůžeme ani nikam jet a nemluvím o tom že se máme brzo stěhovat, tam ji chceme už přestěhovat do svého pokojíčku, do teď spí semnou v posteli, tak jestli se třeba nebudi moji přítomnosti, co ja vím :( a třeba vlastní pokojíček pomůže? Taky se chci zeptat zda by stim nemohly mít spojitost zuby ale do teď růst zoubku nijak neprozivala max trochu protivná, venku ma 12 zoubku, čtyři jedničky, čtyři dvojky a čtyři stoličky, mám pocit že na řadě jsou špičaky, tak jestli stoho? Má to tam trochu naběhlé ale to už má hodně dlouho, měla teď i 4 dny červené tvaricky,
nechci to svádět na zuby ale už fakt nevím jestli to nemůže být třeba nějaká porucha, jestli to řešit s doktorkou tohle špatne období, nebo to přečkat a věřit že to bude zase lepší, já jen doufám že za to může růst těch špičáků :/ děkuji za každou VAŠI PODOBNOU ZKUSENOST A RADY. :hug:

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4122 příspěvků 15.04.19 15:23

Stejně starý syn a u nás to jsou zuby. Když rostly první stoličky, jen průjem, jak začaly lézt špičáky, tak horor. Trvá to už asi šest týdnů. Jeden den spí durch, další je třeba pětkrát vzhůru. Nezbyde, než vydržet. Mezi jedním a druhým rokem se spánek dětí ještě hodně a často mění, mají více lehkých spánkových fází, než dospělý a lehce je pak probudí každé zabolení, každé maminčino otočení. My, když si musím vzít malého k sobě, jsme pořád vzhůru, budíme se navzájem.

ka2ka
Extra třída :D 14580 příspěvků 15.04.19 16:23

V noci bych nechovala, dávala jsem flašku s čajem, max postýlku k mojí posteli a hladila nohu, ale nevyndavala a nechovala

Váš příspěvek
Reklama