Pomůže dát do pokojíku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 13:01
Pomůže dát do pokojíku?

Hezký den maminky… Malému je rok a celý ten rok spí u mě v posteli. Užívám si to noční mazlení, noční kojení, ale… Přišlo bohužel ale :( už několik měsíců se budí v noci asi 15× za noc. Vzbudí se, zaplace, prisaje a usne. Jsem mu dudlikem. Je mi také jasné, že v tom má prsty separacka. Jenže já už nemůžu. Jsem na pokraji sil psychickych i fyzických, potřebuji spát. Ale dostala jsem tip na to dát ho k sobě do pokoje spinkat. Večer bych ho tam uspala a kdykoliv by se vzbudil šla bych za ním. Vím že to pro mě bude ještě horší, ale prý se přestane budit tolikrát když mě nebude cítit u sebe.. Máte s tím někdo prosím zkušenosti? Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Keyllah
Extra třída :D 12371 příspěvků 23.04.19 13:05
@Anonymní píše:
Hezký den maminky… Malému je rok a celý ten rok spí u mě v posteli. Užívám si to noční mazlení, noční kojení, ale… Přišlo bohužel ale :( už několik měsíců se budí v noci asi 15× za noc. Vzbudí se, zaplace, prisaje a usne. Jsem mu dudlikem. Je mi také jasné, že v tom má prsty separacka. Jenže já už nemůžu. Jsem na pokraji sil psychickych i fyzických, potřebuji spát. Ale dostala jsem tip na to dát ho k sobě do pokoje spinkat. Večer bych ho tam uspala a kdykoliv by se vzbudil šla bych za ním. Vím že to pro mě bude ještě horší, ale prý se přestane budit tolikrát když mě nebude cítit u sebe.. Máte s tím někdo prosím zkušenosti? Děkuji :)

asi bych prvotně vyřešila to, že se v roce potřebuje v noci 16 x přisát. Bych odbourala prvotně toto. Jen se přisaje nebo i pije? Ročák toto opravdu nepotřebuje a je to spíš o zvyku, takže bych odstranila toto a uvidíš, jak se to upraví...…..

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 23.04.19 13:06

Synovi se spani dost zlepsilo uz jen tim, ze jsem ho presunula do postylky hned vedle me postele, bylo mu teda vic asi necely rok a pul. Postylku mel takovou, ze s ni mohl vylezat a byl z ni nadsenej, az me to prekvapilo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 13:06

@Keyllah ale jak to odbourat? Vím že když se toto povede tak to bude lepší. Ale já ten pláč když mu ho nedám neunesu a po manželovi to nechci, má hodně náročnou práci a musí se vyspat. :(

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14856 příspěvků 23.04.19 13:07

U nás to nešlo, zrovna v tomhle období na mne viseli hodně. Ale hezky fungovala postylka vedle moji postele a jen pohladit, nandat dudlík - nevyndavat, neprikladat

P4ja
Echt Kelišová 9520 příspěvků 23.04.19 13:07

Mně se malá spíš víc budí v postýlce než v posteli nebo to možná tak nevnímám.. Ale máme to tak, že má svoji postýlku vedle naší postele. Takže se snažím jí po kojení vyexpedovat, a dát dudlík, podat ruku atd, když nemůže usnout. Ale ty asi dudlík nedáváš co?

Jinak nevyřešilo by to přiražení postýlky k vaší posteli?? Že bys byla u něj a zároveň měla trochu prostoru?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 13:08

@malytlustyhroch malý má postýlku vedle nás. Když měl sundanou bočnici vždy mě prelezl aby spal s námi v posteli a když jsem tam bočnici dala, někdy tam usne někdy ne a když ano tak se budí úplně stejně a brečí dokud zas prso nedostane.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 13:09

Jinak dudlík nemá, nikdy ani nechtěl. Pije tak 1-2× za noc jinak dudla… Místo pití nevezme ani láhev, hned řev

Extra třída :D 14856 příspěvků 23.04.19 13:12
@Anonymní píše:
Jinak dudlík nemá, nikdy ani nechtěl. Pije tak 1-2× za noc jinak dudla… Místo pití nevezme ani láhev, hned řev

Tohle bude první věc, kterou budeš muset odstranit - nejsi živý dudlík. Buď nahradit klasickým dudlikem nebo proste nepovolit a nedat. Ono mu to dojde docela rychle :)

Keyllah
Extra třída :D 12371 příspěvků 23.04.19 13:13
@Anonymní píše:
@Keyllah ale jak to odbourat? Vím že když se toto povede tak to bude lepší. Ale já ten pláč když mu ho nedám neunesu a po manželovi to nechci, má hodně náročnou práci a musí se vyspat. :(

a kolikrát ti za tu noc pije? a to vážně z hladu? žízně? nebo jen dudlá? jako 16 krát za noc je masakr. Co večeří? v roce už kojení v noci nepotřebuje -) pije přes den z lahvičky? bych dala sytější večeři a v noci už pak nabízela jen vodu na žízeň, ale prso už bych nedala...…..

Kakika
Neúnavná pisatelka 15317 příspěvků 23.04.19 13:15
@Anonymní píše:
@Keyllah ale jak to odbourat? Vím že když se toto povede tak to bude lepší. Ale já ten pláč když mu ho nedám neunesu a po manželovi to nechci, má hodně náročnou práci a musí se vyspat. :(

To si budeš muset vybrat, zda-li chceš dál pokračovat v současném stavu, nebo prostě pár dní vydržíš. Nechala jsem to zajít také tak daleko, jako ty. Pak stačili 4 noci, kdy jsem po probuzení místo prsa nabídla lahvičku s vodou. Samozřejmě, že nechtěl a ty čtyři noci byly otřesné, protože jsem pořád jen chovala a uspávala. Nakojila jsem vždy až v pět ráno (dřív prostě ne. Ani o půl páté…úplně vidím, jak bych to pak zase posouvala na x nočních krmení). Pátou noc spal od desíti večera do šesti do rána. To jsem pro změnu nespala já, protože jsem po dvou hodinách už byla ve stresu, proč se nebudí :lol:

yareah
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 23.04.19 13:18

@Tichošlápek dudlík nechce ani za nic :see_no_evil: právě já ten řev nějak nemůžu vydržet. Zkusila jsem to asi 2× ale neustála jsem to… Asi 20 minut řevu a já skoro brečela s ním :(

@Keyllah večeři jak kdy. Polévky, maso se zeleninou, kaše… I kaše s UM… Rozdíl jsem nepocitovala :/ přes den se kojí plus voda. Dřív pil že skleničky ale kvůli tomu že jsem chtěla aby se v noci naučil pít vodu, naučila jsem ho z láhve. Ale v noci to prostě nechce. Odstrkuje to, hrozně pláče.

Naučila jsem ho večer usínat bez prsa, to už zvládá, jen u něj ležím a usne, první noci se budil méně třeba 4× a teď už to zas jede… To nejhorší je cca od 3 hodin. Pláč, prso, pustí se, pláč, prso, pustí se… Pak spí tak hodinu v kuse cca od 6 do 7

Keyllah
Extra třída :D 12371 příspěvků 23.04.19 13:18
@Kakika píše:
To si budeš muset vybrat, zda-li chceš dál pokračovat v současném stavu, nebo prostě pár dní vydržíš. Nechala jsem to zajít také tak daleko, jako ty. Pak stačili 4 noci, kdy jsem po probuzení místo prsa nabídla lahvičku s vodou. Samozřejmě, že nechtěl a ty čtyři noci byly otřesné, protože jsem pořád jen chovala a uspávala. Nakojila jsem vždy až v pět ráno (dřív prostě ne. Ani o půl páté…úplně vidím, jak bych to pak zase posouvala na x nočních krmení). Pátou noc spal od desíti večera do šesti do rána. To jsem pro změnu nespala já, protože jsem po dvou hodinách už byla ve stresu, proč se nebudí :lol:

to znám :mrgreen: když jsem takto první noc spala čtyři hodiny v kuse, a to zděšení když jsem se probudila a mrkla na hodinky, vystartovala jsem celá zděšená k postýlce, jestli ještě dýchá :mrgreen:

Keyllah
Extra třída :D 12371 příspěvků 23.04.19 13:21

@yareah je to už opravdu o zvyku, on to nepotřebuje. Takže bude na tobě jestli vydržíš -) bych prso nedala, nabízela třeba vodu/UM, ale prso prostě ne. S tím, že prvních pár nocí bude masakr, ale když nepolevíš, tak to vyjde, protože on to nedělá z hladu, jen ze zvyku…..

Extra třída :D 14856 příspěvků 23.04.19 13:21

@yareah já kluky vždy chvíli houpala, ale nedala jim napít. Plakat je taky nenechavam, jsem mekkejš

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama