Kopie Budoucí maminky březen/duben 2015

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
2129
30.7.14 09:22

@Pepermintka ZT jsem na sobě v tu dobu nepoznala. Ale bylo to moje první těhu a nevěděla jsem že ZT existuje. Když se na to dívám zpětně, tak celé to těhotenství bylo divné. Ducha na testu jsem našla až týden po vynechání menzes. Neměla jsem žádné těhu příznaky. Na kontrole v 8. týdnu bylo mimi o týden menší. Na kontrole ve 12. týdnu odpovídala mimi 9. týdnu a nebilo mi srdíčko. Byla jsem absolutně nepolíbená informacemi, takže jsem normálně pila alkohol, chodila do sauny, jezdíla na kole… Tentokrát mám z těhu taky dobrý pocit, tak doufám, že to vyjde. Čárku na testu jsem našla už v den vynechání menzes, jsem mnohem opatrnější, alkohol si odpustím, jen pořád jezdím na kole, ale pohyb samotný nevadí, vadí drncání, takže pokud je terén drncavý, slezu a jdu pěšky. Moc se přeji, aby mi bylo špatně… hodně by mě to uklidnilo.

  • načítám...
2129
30.7.14 09:24

@leona235 gratuluji!

  • načítám...
2129
30.7.14 09:26

@Nicol-8 No to je snad protiprávní. To bych se na ni asi pěkně vyprdla a šla marodit.

  • načítám...
7332
30.7.14 09:27

Ahoj, může se přidat? :-)

  • načítám...
308
30.7.14 10:17

@Nicol-8 Ahoj to je síla teda, každopádně na takovouto změnu v tehu nemá právo a vyhodit tě také nemůže mrkni do zákoníku Prace. Jinak přesne jak rádi holky jdi na rizikové a mas klid. Pisu z mobilu tak pardon za hrubky.

  • načítám...
308
30.7.14 10:17

@Smilie23 Děkuji ti :hug:

  • načítám...
2129
30.7.14 12:09

@leona235 Já jdu na první kontrolu 12.8. To budu 7+1. Dam pak vědět jak jsem dopadla. Bojím se moc…Když už si tak daleko, můžu se optat, zda Ti bylo špatně někdy během těhu?

  • načítám...
122
30.7.14 12:38

@Nina Filipi Ahoj, vitam te :-) Taky jsi uz nasla // na testiku? :)

  • načítám...
7332
30.7.14 12:39

Našla, našla minulý týden…jenže minulý a tento týden má doktor dovolenou, takže budu žhavit drát v pondělí :lol:

  • načítám...
122
30.7.14 12:48

@Nina Filipi a kdy presne jsi mela posledni MS? Ja jsem totiz taky nasla // minuly tyden.. k mudr. je pry lepsi objednat se co „nejpozdej“ (tzn. 7-8 tyden), aby uz bylo na ultrazvuku neco videt.. Ja jsem objednana na 11.8.

  • načítám...
4107
30.7.14 12:48

Ahoj, tak se asi taky hlásím. U doktora jsem ještě nebyla. Podla MS máme TP 6.4.

  • načítám...
122
30.7.14 12:51

@socina ahoooj, gratulace :-) Ja dle MS 2.4. :)

  • načítám...
7332
30.7.14 12:52

@Goldfish no, já ani nevím protože nevím kdy byla poslední MS, nikdy jsem si to nevedla.
Ale vím, že jsme se snažili nějak v půli června, tak někdy tam to bude :lol: myslela jsem si, jak naivně si užijeme…a ono to zase na poprvé vyšlo :lol: :lol:

  • načítám...
122
30.7.14 12:55

@Nina Filipi zase na poprve? takze uz detatko mas? My se snazime o prvni :pankac:

  • načítám...
7332
30.7.14 12:57

Jo, jo už cácoru máme @Goldfish

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová