Reklama

Bulharsko s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanča74
Ukecaná baba ;) 1671 příspěvků 28.01.18 21:14
Bulharsko s dětmi

Dobrý večer všem. Prosím o radu nebo doporučení na místo popřípadě hotel v Bulharsku, kde bude vyžití hlavně pro děti…vodní svět, hřiště atd..Nejlépe hotel u moře alespoň 4 hvězdy. Děkuji

Reklama

Reakce:

Ewy
Kecalka 178 příspěvků 28.01.18 21:55

Doporučuji Albenu :-)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 29.01.18 09:43

@hanča74 já vybrala toto: Hotel
sice mam dítě starší, ale tenhle hotel vypadá skvěle.. ale tedy ještě jsme nebyli :D teprve pojedem.. ale doporučovali mi ho i v cestovce, preference od lidí s dětmi 100 % akorát to má jen 3 hvězdy, ale máme all in.. sakraš.. nefunguje mi odkaz, je to hotel Iskar na slunečném pobřeží.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >