Bulharsko s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanča74
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 1 inzerát 28.01.18 21:14
Bulharsko s dětmi

Dobrý večer všem. Prosím o radu nebo doporučení na místo popřípadě hotel v Bulharsku, kde bude vyžití hlavně pro děti…vodní svět, hřiště atd..Nejlépe hotel u moře alespoň 4 hvězdy. Děkuji

Reklama

Reakce:

Ewy
Kecalka 178 příspěvků 28.01.18 21:55

Doporučuji Albenu :-)

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 29.01.18 09:43

@hanča74 já vybrala toto: Hotel
sice mam dítě starší, ale tenhle hotel vypadá skvěle.. ale tedy ještě jsme nebyli :D teprve pojedem.. ale doporučovali mi ho i v cestovce, preference od lidí s dětmi 100 % akorát to má jen 3 hvězdy, ale máme all in.. sakraš.. nefunguje mi odkaz, je to hotel Iskar na slunečném pobřeží.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama