Bulharsko s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanča74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 28.01.18 21:14
Bulharsko s dětmi

Dobrý večer všem. Prosím o radu nebo doporučení na místo popřípadě hotel v Bulharsku, kde bude vyžití hlavně pro děti…vodní svět, hřiště atd..Nejlépe hotel u moře alespoň 4 hvězdy. Děkuji

Reakce:
Ewy
Kecalka 178 příspěvků 28.01.18 21:55

Doporučuji Albenu :-)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 29.01.18 09:43

@hanča74 já vybrala toto: Hotel
sice mam dítě starší, ale tenhle hotel vypadá skvěle.. ale tedy ještě jsme nebyli :D teprve pojedem.. ale doporučovali mi ho i v cestovce, preference od lidí s dětmi 100 % akorát to má jen 3 hvězdy, ale máme all in.. sakraš.. nefunguje mi odkaz, je to hotel Iskar na slunečném pobřeží.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >