Vložky nebo Tampóny

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Kecalka 135 příspěvků 27.01.18 20:26
Vložky nebo Tampóny

Ahoj holky, :)
Pouzivate behem svych dnu vlozky nebo tampony? Posledni dobou se stale vice setkavam s tim, ze vsichni pouzivaji tampony… :nevim:
Ja mam radsi prave vlozky a to hned z nekolika duvodu :

1. Kdyz prvni tampon vyjmu, nejde mi zavest druhy…proste me ten prvni vysusi a dalsi zavedeni neni mozne…

2. I kdyz ho mam zavedeny az uplne co nejhloubeji u cipku, citim ho. Nemam ani nizky cipek, nic, co by melo vadit…proste jsem asi hodne citliva…

3. Bala bych se tampon pouzit na noc, at uz kvuli toxickemu soku nebo kvuli ruznym zanetum atd…

4. Strasne nerada s nim curam…vzdycky se mi trochu namoci ta snurka, i kdyz ji drzim a pak mam pocit, ze je spinavy…

5. Mi obcas protekly, protoze tam pochopitelne neni zadny igelit, ktery by to zastavil…u vlozek se mi to snad nikdy nestalo…

A urcite by se naslo jeste neco…
Jak to mate vy? Diky za precteni slohovky a pripadnou odpoved… :D :dance:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 27.01.18 20:28
@Nieny píše:
Ahoj holky, :)
Pouzivate behem svych dnu vlozky nebo tampony? Posledni dobou se stale vice setkavam s tim, ze vsichni pouzivaji tampony… :nevim:
Ja mam radsi prave vlozky a to hned z nekolika duvodu :
1. Kdyz prvni tampon vyjmu, nejde mi zavest druhy…proste me ten prvni vysusi a dalsi zavedeni neni mozne…

2. I kdyz ho mam zavedeny az uplne co nejhloubeji u cipku, citim ho. Nemam ani nizky cipek, nic, co by melo vadit…proste jsem asi hodne citliva…

3. Bala bych se tampon pouzit na noc, at uz kvuli toxickemu soku nebo kvuli ruznym zanetum atd…

4. Strasne nerada s nim curam…vzdycky se mi trochu namoci ta snurka, i kdyz ji drzim a pak mam pocit, ze je spinavy…
5. Mi obcas protekly, protoze tam pochopitelne neni zadny igelit, ktery by to zastavil…u vlozek se mi to snad nikdy nestalo…

A urcite by se naslo jeste neco…
Jak to mate vy? Diky za precteni slohovky a pripadnou odpoved… :D :dance:

Ja nevim pres den tampon a na noc vlozku… :think:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 27.01.18 20:30

Já jsem používala tampony, ale trpěla jsem kvůli tomu na mykózy. Vložky mi vadily, protože jsem v nich měla takový „plastový“ a zapařený pocit. Tak používám látkové, pratelné vložky, které jsou úplně o něčem jiném a je to paráda. Moc doporučuji. :palec:

Nieny
Kecalka 135 příspěvků 27.01.18 20:30
@Andy27 píše:
Ja nevim pres den tampon a na noc vlozku… :think:

Diky :mrgreen:

Nieny
Kecalka 135 příspěvků 27.01.18 20:32

@klamonožka
Mi by se asi nechtelo to prat…na to jsem moc lina :lol: :oops: :nevim:

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 27.01.18 20:33

Mně zase vadí ten igelit, mám pak strašně zapařený pocit, navíc to šustí a spíš mi protekla vložka než tampon…

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 27.01.18 20:34
@Nieny píše:
@klamonožka
Mi by se asi nechtelo to prat…na to jsem moc lina :lol: :oops: :nevim:

To mi tak nepřijde, obvykle je přemáchnu v ruce a vyperu s ostatním prádlem, není to moc práce navíc.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 27.01.18 20:35

Do prace a na ven tampon, doma vlozky. Driv mi prisly vlozky dost nechutny, postupem casu jsem asi zpohodlnela a pouzivam i je. Ale fakt je, ze cim jsem starsi, tim vic je moje menstruace spis pseudomenstruaci. Dva dny a hotovo.

Bobby
Extra třída :D 13989 příspěvků 27.01.18 20:35

Ani jedno :mrgreen: mam kalisek…ale driv tampony…vlozky nesnasim a kdyz je musim mit (po porodu, po operaci) trpim jak pes..

malá_holka
Závislačka 4722 příspěvků 27.01.18 20:35

Tampony, ale každýho věc. Nejradši bych nepoužívala nic a neměla menses :mrgreen: Na tu suchou sliznici je dobrej lubráč a jestli ho cítíš, blbě zavedenej.

brumi
Kelišová 6358 příspěvků 27.01.18 20:36

Před porody tampon ale po třech porodech mě bolely takže vložky a v pohodě, ted je taková nabídka že nevím které vybrat :D

malá_holka
Závislačka 4722 příspěvků 27.01.18 20:36
@klamonožka píše:
To mi tak nepřijde, obvykle je přemáchnu v ruce a vyperu s ostatním prádlem, není to moc práce navíc.

S ostatním prádlem? Br, nic proti ale br :?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22807 příspěvků 27.01.18 20:37

@Nieny Vložky, látkové napůl s papírovýma, tampony pouze vyjímečně a ráda bych přešla na kalíšek.
V době, kdy jsem plně využívala jenom tampony, tak jsem trpěla na neustálé záněty. Můj gynekolog mi řekl, že tampony byly vymyšlený pro sport a ojedinělé užívání a při stálém používání dráždí a poškozují sliznici…měl pravdu. Od té doby co jsem je přestala používat jako většinovou hygienickou pomůcku, mám od zánětů a výtoků klid.
Látkové vložky používám pár měsíců. Není to s nima tak pracné, jak to vypadá…

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 27.01.18 20:38
@malá_holka píše:
S ostatním prádlem? Br, nic proti ale br :?

Ale až po tom, co jsou oprané v ruce - takže už nejsou od krve. Spíš je peru ještě i v pračce na 60° kvůli bakteriím a podobně, jinak by asi stačilo to ruční praní. :nevim:

feova
Kecalka 174 příspěvků 27.01.18 20:40

Já používám jen vložky, jen ve veeeelmi vyjímečných případech, jako je třeba rehabilitace v bazénu atp. tampon použiji, ale velmi nerada, jsou mi velmi nepříjemné.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama