První rande

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peťa93
Povídálka 17 příspěvků 27.01.18 18:55
První rande

Mám takový dotaz holky. Potřebovala bych poradit, jakou voňavku si mám pořídit na rande, abych krásně voněla (asi tak do 200 Kč)?? Díky za odpovědi :)

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19087 příspěvků 27.01.18 18:57

Nějakou co máš ráda.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 27.01.18 19:03

Stačí když budeš vonět sama.

Helileli
Závislačka 2879 příspěvků 27.01.18 19:08

Na prvním rande bych neexperimentovala, buď bych se navonela tím, co dřív, nebo bych zůstala u vůně čistoty, tj. čerstvé vysprchovana, umyté vlasy, namazaná oblíbeným krémem.
Celkově jsem zatím nenarazila na lowcost pěknou vůní, líbí se mi třeba spreje od Mexx nebo Naomi Campbell, některé Elizabeth Arden, třeba Greenpeace Tea je klasika, ale i ty stojí víc.

svycarka
Echt Kelišová 7550 příspěvků 27.01.18 19:10

Charlie White- je to imitace Calvin Clain a voni uzasne, byt ne dlouho. Pouzivala jsem ji jako mlada holka a doted ji dostavam od babicky k vanocum. Je to moje srdcovka :palec:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 27.01.18 19:28

Guess Guess, ale je dražší. :) Jinak něco z toho, co už radily holky. :)

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 27.01.18 19:29

@Peťa93 Voňavka ti v ničem nepomůže, možná malinko. Fungují feromony a tak to je…

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 3 inzeráty 27.01.18 19:29

Za mě je úžasná voňavá „Si“. Každý mi ji pochválil a koupil si ji taky :lol: Ale je tedy dražší.

Heivka
Závislačka 3137 příspěvků 27.01.18 19:30

Radši žádnou, vůně kterou neznáte se může časem proměnit v kombinaci s osobní vůní v dost hrozný smrad. Já jsem na voňavky rezignovala, zaprvé manžela ze silnějších vůní bolí hlava, zadruhé v mé cenové relaci (cca do 600) jsem nenašla nic co by z počátku nečpělo nosným médiem a po chvíli příjemné vůně se nezměnilo na nepříjemný zápach (když nemám voňavku tak nesmrdím ani jako zpocená). Jediné co snesu je růžový olej, ale to je cenově mimo (1ml cca 700kč) tak místo tělového mléka používám ředěný růžový olej od Saloos a ten vydrží lehounce vonět několik hodin).

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 27.01.18 19:56

Zvolila bych tělové mléko nebo olej v přírodní vůni, vanilka, kokos, růže, skořice… Většina mužů voňavky nemusí (můj nevyjímaje). Použij kvalitní deodorant a hlídej si týden předtím stravu, koření a např česnek způsobí, že budeš při zpocení smrdět :lol:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 27.01.18 20:13

Abych odpověděla na dotaz, do dvou stovek se mi líbí Adidas (normálně z drogerky), je jich víc, mně nejvíc asi modrý. Očuchej si. Další možnost mě napadá Avon, mají ty malé roll-ony, také velký výběr.

g.sandova
Závislačka 3743 příspěvků 27.01.18 20:14

@svycarka taky ji mám ráda. I Charlie silver. A je to za pár supů

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >