Bulka a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:46
Bulka a menstruace

Ahojky, omlouvám se, že s tímhle otravuju, ale holky, chci se radši zeptat. Včera jsem si nahmatala dole na prsu „bulku“ (nemá jakoby kulatý tvar nebo tak, je spíš jakoby tam byla nějaká žláza nebo jak to nazvat) a docela to bolí no a bolí mě od toho na dotek celé prso. Mamka říká, že to mám asi od menstruace (tu jsem dostala předevčírem). Je to možné, nebo se mám bát?? Je mi teprve 15, nechci mít rakovinu nebo něco takhle vážného…

Reakce:
Anonym29317
Nováček 1 příspěvek 03.09.18 14:50

Ahoj, mně to taky občas tak dělá před tím, než mám dostat menses, aspoň mi tvůj popis připomíná to, jak mě to vždy bolí :)

Klarka3245610
Nováček 1 příspěvek 16.09.18 18:17

Ahoj, já už mám bulku v prsu zhruba pět měsíců, někdy bolí a před MS i po se zvětšuje.. Nevím, co to je, je mi taky teprve 15

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >