Reklama

Bulka a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:46
Bulka a menstruace

Ahojky, omlouvám se, že s tímhle otravuju, ale holky, chci se radši zeptat. Včera jsem si nahmatala dole na prsu „bulku“ (nemá jakoby kulatý tvar nebo tak, je spíš jakoby tam byla nějaká žláza nebo jak to nazvat) a docela to bolí no a bolí mě od toho na dotek celé prso. Mamka říká, že to mám asi od menstruace (tu jsem dostala předevčírem). Je to možné, nebo se mám bát?? Je mi teprve 15, nechci mít rakovinu nebo něco takhle vážného…

Reklama

Reakce:

Anonym29317
Nováček 1 příspěvek 03.09.18 14:50

Ahoj, mně to taky občas tak dělá před tím, než mám dostat menses, aspoň mi tvůj popis připomíná to, jak mě to vždy bolí :)

Klarka3245610
Nováček 1 příspěvek 16.09.18 18:17

Ahoj, já už mám bulku v prsu zhruba pět měsíců, někdy bolí a před MS i po se zvětšuje.. Nevím, co to je, je mi taky teprve 15

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >