Týká se to prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:26
Týká se to prsa

Dobrý den, ahoj?
Je mi 14. Dnes jsem si provadela samovysetreni prsa a chtela bych se zeptat, zda-li je normální si tam nahmatat nějaké ty malé kuličky, žlázy atd? Prsa nemám nějak moc velká a dokonce se mi asi 4 měsíce udělalo takové malé červeně kolečko kousek od bradavky a je tu pořád. Nevíte, co by to mohlo být?
A dá se například rakovina prsa zjistit pomoci krve?
Dekuji predem :palec:

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22141 příspěvků 03.09.18 14:27

Pokud máš nějaké pochybnosti, tak zajidi k lékaři, to máš nejjistější ;)

Uživatel je onlineinkakřivák
Extra třída :D 13626 příspěvků 03.09.18 14:32

To co si hmatáš je mléčná žláza, ale zajdi si ke gynekologovi nebo do prsní poradny, jestli máte někde poblíž a budeš mít klid. A akovina prsu se neprojevuje červeným flíčkem, to ne.
Z krve se dělají onkomarkery, ale jinak nevím.

elena.78
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 03.09.18 14:50

Ano, takové ty hrbolky jsou mléčné žlázy. Osobně nevím, zda bych byla schopná poznat bulku..

Paoloska
Echt Kelišová 8075 příspěvků 03.09.18 16:56
@Anonymní píše:
Dobrý den, ahoj?
Je mi 14. Dnes jsem si provadela samovysetreni prsa a chtela bych se zeptat, zda-li je normální si tam nahmatat nějaké ty malé kuličky, žlázy atd? Prsa nemám nějak moc velká a dokonce se mi asi 4 měsíce udělalo takové malé červeně kolečko kousek od bradavky a je tu pořád. Nevíte, co by to mohlo být?
A dá se například rakovina prsa zjistit pomoci krve?
Dekuji predem :palec:

To mě mrzí, že ve 14ti řešíš takové věci. Měla by sis užívat mládí a ne řešit prsa. Rakovina prsou v tomto věku je naprostá rarita. To co hmatáš, je s největší pravděpodobností mléčná žláza. Flíček je nějaký kožní problémek. Pokud potřebuješ jistotu, tak v akreditovaném mamocentru tě ultrazvukem vyšetří za cca 300,–Kč jako samoplátce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >