Bulovka 2008

Anonymni
18.2.08 14:41

Bulovka 2008

Mate nekdo cerstve skusenosti s porodnici na Bulovce? Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.2.08 15:59

mám z října 2007, co tě zajímá?

• Nahlásit
  • Citovat
2547
18.2.08 16:27

ted delam vyber porodnice i kdyz termin mam v srpnu, protoze v 2008 je nutne se vsude v Praze zaregistrovat. Tak mne zajima jake to kde je. Myslim tim kvalitu lidi i prostredi. Samotny porod a pak hlavne uroven odd sestinedeli, pokoje, hygiena..Bude to moje prve mimi, takze jsem zcela bez zkusenosti. Diky za pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2324
18.2.08 19:10

Mám čerstvou zkušenost ze začátku února - porodní sály vybavení, asistentky, doktoři - všechno chválím. Pobyt na šestinedělí - probíhá rekonstrukce, část pokojů je již v novém, t.j. dvoulůžkové s vlastní koupelnou a wc, tv a ledničkou (kamarádka co měla nadstandart u Apolináře nevěřila, že to je normální pokoj), zbytek jsou ještě starší trojlůžáky. Stejně tak chválím všechny dětské sestry a doktory. Úplně strašná je jedna ze dvou sanitářek, střídají se po týdnu. A jídlo taky nic moc.
Kdyžtak se radši ptej co tě konkrétně zajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.2.08 22:14

registrace

Nevíte jak moc dopředu je nutné se na Bulovce registrovat? Já ještě nemám ani průkazku, ale děsí mě, že ve většině porodnic je to fakt hrozně brzo. Nerada bych Bulovku prošvihla …

• Nahlásit
  • Citovat
2547
19.2.08 09:36

jedu se tam ve stvrtek podivat. pak dam vedet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2547
19.2.08 09:37

jedu se tam ve stvrtek podivat. pak dam vedet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
11.4.08 11:21

Na Bulovce jsem rodila koncem ledna a nemůžu si stěžovat. Měla jsem štěstí a vyšel na mě zrekonstruovaný porodní box a byla to fakt paráda. Všichni byli hrozně milí. Na šestinedělí jsem byla ještě ve starém pokoji a dalo se to. Jídlo taky nebylo tak strašný, nesmíte ale čekat domácí stravu :wink: V té době se ještě nemuselo registrovat, tak nevím, jak dlouho dopředu je to teď nutné.
Bulovku ale určitě doporučuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
14.4.08 01:24

Ahoj, já rodila v září 07 a naprostá spokojenost. Registrovala jsem se až v 34 týdnu, ale stejně mě jen objednali na gyndu, kam jsem chodila od 36tt, nějaká „registrace“ jako u Apolináře není vůbec nutná.

Já rodila zrovna v tom nejstarším porodním sále, ale musím říct, že to na průběh porodu vůbec nemělo vliv, stejně jsme tam šla až na finále. Vše super, až na jednu doktorku, která bylo malinko svéráznější, ale já jsem citlivka, ostatní holky s ní neměly problém. Porodní asistentky byly suer a ta, co mě rodila, by zasloužila metál!!! (blonďatá štíhlá Alenka)

Šestinedělí super, bez problémů, souhlas, že jedna sanitární je strašná, ale na konci pobytu jsme se s ní daly do řeči a najednou byla celkem v poho. Prostě ji práce neba ;) Jinak všechny ženské i dětské sestry byly moc fajn a ochotné.

Já kudy chodím, tudy chválím ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
14.4.08 21:31

Ahoj, rodila jsem na BUlovce koncem unora…byla jsem hospitalizovana den predem (prenasela jsem), takze jsem lezela nejdriv na gynekologii a pak uz jsem tam zustala, bylo spousta porodu a tak byla pulka gyndy zaplnena maminkami s detmi…pokoje triluzkove a dva pokoje mel dohromady wc a sprchu (ta byla ucpana, tak jsme to reklamovali a jeste ten den prisel udrzbar - velke plus)…nemely jsme zadne extra vybaveni, jen postylku u postele a nocni stolek…caj ti na pozadani kdykoliv uvari sestricky, kdyz budes mit svuj caj a hrnek…
Priprava na porod (klistyr) probehl na pripravne a asi za hodku jsem se mohla jit sprchovat do noveho zrekonstruovaneho porodniho pokoje a uz jsme tam zustali (super super)…
Personal a lekari jsou ochotni, nesetkala jsem se s zadnou negativni zkusenosti..jen pan primar Zahumensky je dost hrr, ale profik…svou PA a porodnika jsem moc nevnimala…
Nemely jsme zadne problemy, takze jsme ani nevyzadovaly specialni peci…
Jidlo nic moc, ale tri dny se to da vydrzet, navstevy necim prilepsily…

Hodnoceni: maximalni spokojenost, druhy porod chci taky tam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
15.4.08 07:30

Musím reagovat - mě teda taky rodil pan primář Záhumenský (rodila jsem KP) a vůbec mně nepřišle moc hrr. Naopak byla jsem z něho úplně hotová, jak je milej a příjemnej. I díky němu na porod teď hrozně ráda vzpomínám. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
15.4.08 07:32

Crazymary - registrace nebyla dřív nutná (ještě v lednu, kdy jsem rodila, jsem se registrovat nemusela). Ale dívala jsem se na stránky Bulovky a tam je, že od února už je registrace potřeba. Těhotných je jak mravenců :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
15.4.08 07:33

Crazymary - registrace nebyla dřív nutná (ještě v lednu, kdy jsem rodila, jsem se registrovat nemusela). Ale dívala jsem se na stránky Bulovky a tam je, že od února už je registrace potřeba. Těhotných je jak mravenců :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
15.4.08 16:51

Prto, me tedy vysetreni od Z. bolelo, ale asi to bylo treba, aby se dostal tak hluboko…jinak proti nemu nic nemam, naopak, je mily a sympatak :wink:

Registrace se tam dela myslim kazde pondeli po obede…ale nevim od jakeho tydne, myslim, ze staci si tam zavolat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
16.4.08 18:32

Endy mě v poslední poradně vyšetřoval doktror Dvořák a taky mě to dost bolelo a i jsem začala krvácet (a do 24 hodin jsem porodila). Tak asi to bolet má (nebo to maj doktoři na Bulovce v popisu práce :) ). Jojo, máš pravdu MUDr. Z. je fakt sympaťák :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama