Burčák ve 2.trimu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 16:12
Burcak ve 2.trimu?

Ahooj, jak jiste vite, blizi se obdobi burcaku a tehlech chutovek, ja burcak vzdy milovala, jsem 14 tyden a kousek ve vinotece uz prodavaji burcak/castecne zkvaseny most z hroznu. Myslite ze si mohu dat? Mohlo by mi to aspon pomoci i na wc, jelikoz mam zacpu :( dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nykotynka
Kecalka 190 příspěvků 11.09.19 16:18

Já myslím že sklenička ti neublíží, já když byla těhotná chodila jsem občas na malé pivo taky jsem trpěla na zácpu a pomáhalo mi :D.

NinaU.
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 11.09.19 16:20
@Anonymní píše:
Ahooj, jak jiste vite, blizi se obdobi burcaku a tehlech chutovek, ja burcak vzdy milovala, jsem 14 tyden a kousek ve vinotece uz prodavaji burcak/castecne zkvaseny most z hroznu. Myslite ze si mohu dat? Mohlo by mi to aspon pomoci i na wc, jelikoz mam zacpu :( dekuji

Podle mě nemůže ublížit. Doktorka mi sama dovolila jednou za čas dvojku vina nebo malé pivo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 16:26
@NinaU. píše:
Podle mě nemůže ublížit. Doktorka mi sama dovolila jednou za čas dvojku vina nebo malé pivo.

Taky jsem se docetla i slysela od znamych, ze dvojka vina klidne tydne neuskodi, ja si vino davala pac jsem mela extremne nizkej tlak, treba 100/40 a minule jsem mela asi decku sana na pripitek pac jsme oznamovali tehu :) jinak samozrejme nic ale laka me ten burcak ne jen kvuli chuti ale kdysi mi zabral i na wc jenze to jsem vypila vic, ted bych si to netroufla, ale na ukojeni poharku o tom premyslim :)

stiskoch
Kelišová 5208 příspěvků 11.09.19 16:26

Jsem tedy ve 3.trimestru ale uz jsem si koupila take :) to proste nejde odolat, samozrejme nevypiji litr za odpoledne

wendeleen
Kecalka 187 příspěvků 11.09.19 16:26

Taky už si na burčák dělám chuť, jsem v 10tt. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 16:28
@wendeleen píše:

Ja uz se na nej tak tesim :D jsem rada, ze neublizi :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 16:29
@wendeleen píše:

Ja myslim, ze to teda asi pujde, ja pockam na oslavy mesta, tam bude vetsi vyber a myslim, se kdyz si dam teda za celej den dve dvojky a budu jist a chodit tak to neuskodi :) doufam teda :think:

ugluk
Hvězda diskuse 47591 příspěvků 11.09.19 16:29

Záleží i, jak je prokvašený. Když je čerstvý, je to taková šťávička síly piva.

NinaU.
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 11.09.19 16:29
@Anonymní píše:
Taky jsem se docetla i slysela od znamych, ze dvojka vina klidne tydne neuskodi, ja si vino davala pac jsem mela extremne nizkej tlak, treba 100/40 a minule jsem mela asi decku sana na pripitek pac jsme oznamovali tehu :) jinak samozrejme nic ale laka me ten burcak ne jen kvuli chuti ale kdysi mi zabral i na wc jenze to jsem vypila vic, ted bych si to netroufla, ale na ukojeni poharku o tom premyslim :)

Já se na to vysloveně ptala, v létě jsem kolikrát měla fakt šílenou chuť na pivo. A říkala že v tomto množství, jednou za čas, to vůbec ničemu nevadí. Jasné že nedám na zahrádce 5 dvanactek :lol:

wendeleen
Kecalka 187 příspěvků 11.09.19 16:31
@Anonymní píše:
Ja uz se na nej tak tesim :D jsem rada, ze neublizi :)

Zrovna volám manželovi, ať se pro něj staví cestou z práce, děkuju za připomenutí. :lol: V burčáku je alkoholu málo, ne? Myslím, že je to kolem 5-6%, takže jako pivo. :mrgreen:

kve-tinka
Kelišová 5344 příspěvků 4 inzeráty 11.09.19 16:32

Jen si dej devce, az budes kojit, nedas si zhola nic :roll: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 16:35
@kve-tinka píše:
Jen si dej devce, az budes kojit, nedas si zhola nic :roll: :mrgreen:

Dekuju, prave to si taky rikam :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 16:39
@wendeleen píše:
Zrovna volám manželovi, ať se pro něj staví cestou z práce, děkuju za připomenutí. :lol: V burčáku je alkoholu málo, ne? Myslím, že je to kolem 5-6%, takže jako pivo. :mrgreen:

Hmm, tak to teda dekuju pekne :lol: hod mi sem na ochutnavku prosim :mrgreen: jojo tak nejak, a nekdy ani tolik ne, pry snad 1 az 6% ale kdo vi… Pivo nepiju, vino jsem si davala 1× tydne na tlak, pac jsem sla a najednou jsem spadla na zem.. Ted uz je to lepsi ale ten burcak me laka i z duvodu, ze je slabsi jak vino treba, takze si rikam, kdyz v ten den nevypiju litr ze to pujde :lol: chci zkusit aspon u dvou stanku, takze dve decky 2 kelimky, budu chodit hodne a jist, takze snad to bude ok :)

wendeleen
Kecalka 187 příspěvků 11.09.19 16:53
@Anonymní píše:
Hmm, tak to teda dekuju pekne :lol: hod mi sem na ochutnavku prosim :mrgreen: jojo tak nejak, a nekdy ani tolik ne, pry snad 1 az 6% ale kdo vi… Pivo nepiju, vino jsem si davala 1× tydne na tlak, pac jsem sla a najednou jsem spadla na zem.. Ted uz je to lepsi ale ten burcak me laka i z duvodu, ze je slabsi jak vino treba, takze si rikam, kdyz v ten den nevypiju litr ze to pujde :lol: chci zkusit aspon u dvou stanku, takze dve decky 2 kelimky, budu chodit hodne a jist, takze snad to bude ok :)

Pokud to nebude litr každý den, tak se bych se určitě nebála. ;) Ať chutná!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama