Byl jsem nevěrný

Anonymní
7.6.21 12:32

Byl jsem nevěrný

Zdravím všechny diskutující, snad mi odpustíte anonym, ale jedná se o velice citlivé téma, které si vyžaduje trošku soukromí. Se svoji přítelkyní jsem už 6 let a můžu s klidným srdcem říct, že se jedná o pravou životní lásku, o kterou bych nechtěl nikdy přijít. Před pár lety jsem však svoji přítelkyni podvedl a začíná mě dohánět moje svědomí, zda mám jít s pravdou ven nebo si to nechat pro sebe, protože to ničemu nepomůže. Jednalo se o úlet na jednu noc, žádnou milenku nebo milenecký vztah jsem do té doby, ani poté neměl. Co si o tom myslíte vy, měl bych jít s pravdou ven?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
758
7.6.21 12:36

Mlčet a se svědomím se srovnat sám. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9623
7.6.21 12:37

Nikdy. Uvědomuješ si, že to chceš vyklopit čistě jen pro svoji potřebu a ne proto, že by to někomu pomohlo?
Udělala jsi chybu, tak se s ní vyrovnej a neházej tu dřinu na někoho jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26334

Mlč!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997

Zatloukat zatloukat zatloukat. Stalo se jednou, už je to dávno, hoď to za hlavu. Máš poučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31726

Rozhodně se jí nepřiznávej. Neocení to. Jestli to je pravá životní láska, měl jsi ho udržet v kalhotách. Jak by se ti líbilo, kdyby se včera vyspala s někým jiným? Ješté by si mlel o životní lásce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Ne, mlčet, žij si s tím sám. Nenič jí život, i kdyby ti odpustila, už navždy bude žít s bolestí ze zrady. Mlčet a žít si se svým svědomím.

• Citovat
  • Nahlásit
140

Já bych se ptala jinak. Pokud máte pocit, že máte s partnerem/partnerkou hezký vztah, ale přesto vám ten druhý zahnul. Chtěli byste to vědět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
7.6.21 12:39
@Wendy.C94 píše:
Já bych se ptala jinak. Pokud máte pocit, že máte s partnerem/partnerkou hezký vztah, ale přesto vám ten druhý zahnul. Chtěli byste to vědět?

Ano :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
7.6.21 12:40

Za mě ani náhodou. Pokud měl můj muž někdy v minulosti někde nějaký úlet, já to proboha hlavně nechci vědět!
Jo jiná by byla, kdyby se mi za zády s někým tahal dlouhodobě a já byla ten poslední blbec, co o tom neví. V tom případě bych byla ráda, kdyby např. některá z kamarádek našla odvahu a řekla mi o tom. Ale jednorázový úlet, u kterého nehrozí nějaké náhodné provalení bych pohřbila pěkně hluboko a vůbec se v tom nepitvala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4308
7.6.21 12:41

Neříkat, srovnej se s tím sám. Jí to v ničem nepomůže. Naopak.
Kort když je to stará záležitost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
7.6.21 12:43

Drž hu.bu. kdyz ji to řekneš, ranis ji jako nikdy a ulevuje sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 12:44

Jsem s přítelem také 6 let, tak doufám, že to nejste Vy :D Pardon, vůbec to nechci zlehčovat… Osobně bych asi byla radši, pokud by se taková věc stala mému příteli, aby mi o tom radši neříkal. Když už by mi tedy tuhle informaci sdělil, přišlo by mi to líto, ale pochopila bych to nebo bych se o to alespoň snažila pochopit. Chápu totiž, že v životě člověka mohou přijít situace, kdy znovu vzplane a v tu chvíli se stane, že je to silnější než on, to ale neznamená, že svůj dlouhodobý protějšek nemiluje. Pokud to udělal jenom jednou a lituje toho, jsem schopna mu to odpustit, jsem vcelku tolerantí bytost ( i když jsou hranice). Jenže sto lidí, sto reakcí. Raději bych jí to neříkala. Jak se říká, co oči nevidí…

• Citovat
  • Nahlásit
140
7.6.21 12:44
@ffan23 píše:
Ano :palec:

Fakt??? :mrgreen:

Já bych chtěla, aby mi to řekl.. Ale pak aby mi někdo vymazal paměť :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6543
7.6.21 12:46

A pročpak te dohání svědomí až po letech? Já bych to chtela vědět, takovou svini bych vedle sebe nesnesla. A je mi úplně burt jestli to byla ku.va na jednu noc, nebo sousedka od vedle se kterou si to tahl rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat