Nevěra - výčitky

Anonymní
7.6.21 09:58

Nevěra- výčitky

Ahojte holky.. než mě odsoudíte, prosím, čtěte.. Před pěti lety jsem podvedla partnera, měli jsme hodně velkou krizi.. nicméně, je to on, se kterým chci zůstat do konce života..Co se týká nevěry, tak to neví..ani ten dotyčný to nikde neříká.. pět let byl klid, jenže nyní jeden jeho spolubydlící něco řekl, že jsem tam kdysi spala..ano, spala, ale o sexu neví.. a mně to nyní znovu dohnalo.. partnerovi to po takové době již říct nemůžu, ublížila bych mu.. Přemýšlela jsem, zda se mám toho spolubydlícího zeptat, co tím myslel a co všechno ví.. i když bych si tímto podkopala větev před sebou a dala mu najevo, že asi něco je špatně.. mám strach, že lidi jsou hnusný a budou to řešit.. a já nevím, jak na toto reagovat, i po tak dlouhé době..
Partnera ztratit nechci.. tak se chci zeptat, mám to nechat vyšumět, nebo se toho spolubydlícho zeptat, co všechno ví? A ještě mně napadlo, že bych napsala tomu, s kým jsem uletěla, aby zatloukal..

Děkuji vám a PS: největší trest je stejně pocit viny…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
790
7.6.21 09:59

Zapomen na to. Nikomu nic nerikej. Ani nepatrej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8717
7.6.21 10:03

Zatloukat, zatloukat a ještě zatloukat. A hlavně nepátrej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
7.6.21 10:09

Vymaž si to z hlavy a nikomu nic neříkej, neptej se, nepátrej, vůbec se v tom nešťourej..je to 5 let..to už nikdo rozpitvávat nebude..a i kdyby.. prostě to kategoricky zapři..po tolika letech ti nikdo nic nedokáže..a kašli na výčitky po takové době..je to pryč.. :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
7.6.21 10:12

Ak ho miluješ, povieš mu pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
7.6.21 10:13

Jak píše Drewlet - zatloukat a zatloukat. Nikdy jsem tam nebyla a ta částka taky nesouhlasí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5013
7.6.21 10:15
@Anonymní píše:
Ahojte holky.. než mě odsoudíte, prosím, čtěte.. Před pěti lety jsem podvedla partnera, měli jsme hodně velkou krizi.. nicméně, je to on, se kterým chci zůstat do konce života..Co se týká nevěry, tak to neví..ani ten dotyčný to nikde neříká.. pět let byl klid, jenže nyní jeden jeho spolubydlící něco řekl, že jsem tam kdysi spala..ano, spala, ale o sexu neví.. a mně to nyní znovu dohnalo.. partnerovi to po takové době již říct nemůžu, ublížila bych mu.. Přemýšlela jsem, zda se mám toho spolubydlícího zeptat, co tím myslel a co všechno ví.. i když bych si tímto podkopala větev před sebou a dala mu najevo, že asi něco je špatně.. mám strach, že lidi jsou hnusný a budou to řešit.. a já nevím, jak na toto reagovat, i po tak dlouhé době..
Partnera ztratit nechci.. tak se chci zeptat, mám to nechat vyšumět, nebo se toho spolubydlícho zeptat, co všechno ví? A ještě mně napadlo, že bych napsala tomu, s kým jsem uletěla, aby zatloukal..Děkuji vám a PS: největší trest je stejně pocit viny…

Zatloukat, nepátrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9890
7.6.21 10:40

Po takový době bych zatloukala. Nikdo ti nic nedokáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 10:44

@Elin29 A mám se toho spolubydli zeptat, co tím myslel? Nebo bych to rozmíchala ještě víc?:-(

• Citovat
  • Nahlásit
242
7.6.21 10:44
@Adaleks píše:
Ak ho miluješ, povieš mu pravdu.

Ba právě naopak. Tady to dopadlo ideálně, zakladatelka se potrestala sama. Stalo se to jen jednou a tíhu nehodila na partnera, ale na sebe. Nikomu nic neříkej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
7.6.21 10:47

Ve chvíli kdy se spolubydlícího zeptáš co všechno ví, tak mu bude jasný, že jsi tam jen nespala, to bych zavrhla hned ;) tomu s kým si podvedla nepiš, taky to nic nevyřeší a doma doufej že to nepraskne,… chápu, že člověk ulítne a podvede (nejsem toho zastánce, ale vím, že se to děje a dít bude) ale když už to uděláš, měla bys myslet na ty důsledky a pokud se s nimi neumíš srovnat tak nepodvádět, nebo podvádět tak, aby se to nikdo nedozvěděl - když to neumíš, nedělej to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
7.6.21 11:00
@Anonymní píše:
Partnera ztratit nechci.. tak se chci zeptat, mám to nechat vyšumět, nebo se toho spolubydlícho zeptat, co všechno ví? A ještě mně napadlo, že bych napsala tomu, s kým jsem uletěla, aby zatloukal..Děkuji vám a PS: největší trest je stejně pocit viny…

Mně to přijde dost hnusný lhát někomu, s kým tak dlouho žiješ, sdílíš s ním domácnost… a ještě říkáš, že ho miluješ, že je to životní partner… 5 let… :,(
Ale teď, kdybys to partnerovi řekla, tak by mu to ještě víc ublížilo. Pokud s tím dokážeš žít, tak mu nic neříkej a na spolubydlícího kašli. Je to už 5 let, nikdo ti nic nedokáže, hlavně se v tom nebabrej. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
7.6.21 11:07
@Lingua píše:
Ba právě naopak. Tady to dopadlo ideálně, zakladatelka se potrestala sama. Stalo se to jen jednou a tíhu nehodila na partnera, ale na sebe. Nikomu nic neříkej.

Ale hodila. Furt to bude paroháč. Podvedený sa má rozhodnúť, nie ten čo podviedol. Vzťah založený na lži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
7.6.21 11:12

Neřeš, nepatrej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
7.6.21 11:44
@Adaleks píše:
Ale hodila. Furt to bude paroháč. Podvedený sa má rozhodnúť, nie ten čo podviedol. Vzťah založený na lži.

Ve výsledku je to tak, že se má podvedený rozhodnout a neremcat, protože o tom ví. To beru v případech milenců/milenek, nebo chronických nevěrníků. Takto hodíš tu bolest na podvedeného. Jednorázovou nevěru většina lidí odpustí, ale pak to celý život trápí ty podvedené, ti co podvádí to ze sebe elegantne setřepou. Kdyby spolu byli chvilku neřeknu, ale stalo se to před 5ti lety. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat