Píšu si s jedním klukem - má to cenu?

Anonymní
6.6.21 23:10

Má tohle cenu?

Ahoj, potrebuju slyšet názory. Nějaké narážky nechte stranou prosím. Píšu si s jedním klukem, celkem už dost dlouho. Viděli jsme se parkrat na nějaký akci. Ale venek jako venek zatím ještě nevyšel. Píše mi jak má o mě velký zájem a chce mě poznat atd. Teď je v karantene a má covid. Psal mi jak se hrozně nudí a nemá co dělat a přitom mi odepisuje po x hodinach až mi někdy přijde, ze mě pomalu ignoruje. Takže píše, ze se hrozně nudí a pak na zprávu, na kterou trvá odepsat minutu nedokáže. Nejsem stihacka, která potřebuje odpověď do 5 minut, ale zase psát si 3 zprávy denně mi taky nepřijde ok. Já už mu napsala, ze mě tohle moc nebere a ze nechci mít akorát zamotanou hlavu. A on, ze má nějaké důležitější věci na práci a ze nám nic neutece, když si budeme psát nějakou chvíli takhle. Když jsem mu napsala, ze tohle není pro mě, tak mi napsal, proč už nestojím o nejaky ten kontakt. Tak pardon, ale co je tohle? :nevim: Nebere vůbec ohled na mě, ze třeba mě to takhle nevyhovuje. Co by jste si o něm mysleli? A má to vůbec cenu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
434
6.6.21 23:17

No, zdá se že už hlavu zamotanou máš a on Tě zas tak moc nebere ;)
Asi jsi ho zaujala v minulosti a z nějakého důvodu si Tě chce podržet, ale na vedlejší koleji. Nejsi pro něj teď priorita.
Jestli to má pro Tebe cenu záleží jen na Tobě :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
6.6.21 23:18

Já jsem taky občas na tik toku nebo YouTube kde se zaseknu a neodepisuju.
No je možný že nemá moc velký zájem ale to se může změnit až se jednou setkáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16869
6.6.21 23:31

Ne nemá. chce si jen dopisovat a mít tě v záloze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
6.6.21 23:32

Chapu, jak se citis. Zahackovana uz pekne jsi :lol:
Ja mela vetsinou v minulosti vztahy, kdy jsme byli schopni propsat tisice zprav, desitky noci, uplne silenstvi na obou stranach. Ani jeden z tech vztahu nevysel.

Muj soucasny muz neni a nikdy nebyl na psani. Funguje nam to dobre, ale ja dospela do bodu, kdy jsem pochopila, jak to ma (na zacatku) a proste jsem to neresila a vyvinulo se to dobre. Takze neodepisovani hned nebo tak nemusi byt primarne problem.

Ale vzhledem k tomu, ze tobe to nevyhovuje, tak to podle me cenu nema. Protoze byt vecne nespokojena je proste ztrata casu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1402
6.6.21 23:39

Kdy jste se viděli na nějakých akcích? dlouho totiž žádné akce neprobíhaly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
6.6.21 23:44

Nekteri chlapi fakt takovi jsou. Tobe tenhle salamismus zjevne vadi, coz naprosto chapu. A casem te to bude stvat jeste vic. Nejste kompatibilni, bohuzel.
Jen me napada, proc si nevolate? Neskypujete? V dnesni dobe je tolik komunikacnich moznosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11424
7.6.21 00:01

Nepsat si. Nikam to nevede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
7.6.21 06:29
@Anonymní píše:
Ahoj, potrebuju slyšet názory. Nějaké narážky nechte stranou prosím. Píšu si s jedním klukem, celkem už dost dlouho. Viděli jsme se parkrat na nějaký akci. Ale venek jako venek zatím ještě nevyšel. Píše mi jak má o mě velký zájem a chce mě poznat atd. Teď je v karantene a má covid. Psal mi jak se hrozně nudí a nemá co dělat a přitom mi odepisuje po x hodinach až mi někdy přijde, ze mě pomalu ignoruje. Takže píše, ze se hrozně nudí a pak na zprávu, na kterou trvá odepsat minutu nedokáže. Nejsem stihacka, která potřebuje odpověď do 5 minut, ale zase psát si 3 zprávy denně mi taky nepřijde ok. Já už mu napsala, ze mě tohle moc nebere a ze nechci mít akorát zamotanou hlavu. A on, ze má nějaké důležitější věci na práci a ze nám nic neutece, když si budeme psát nějakou chvíli takhle. Když jsem mu napsala, ze tohle není pro mě, tak mi napsal, proč už nestojím o nejaky ten kontakt. Tak pardon, ale co je tohle? :nevim: Nebere vůbec ohled na mě, ze třeba mě to takhle nevyhovuje. Co by jste si o něm mysleli? A má to vůbec cenu?

Nechce byt nalepeny na telefonu, coz plne chapu. Nebyli jste poradne ani venku, tak jak ma po tobe touzit? Vzdyt te ani nezna. Jsi stihacka, ne ze ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5012
7.6.21 07:38
@Anonymní píše:
Ahoj, potrebuju slyšet názory. Nějaké narážky nechte stranou prosím. Píšu si s jedním klukem, celkem už dost dlouho. Viděli jsme se parkrat na nějaký akci. Ale venek jako venek zatím ještě nevyšel. Píše mi jak má o mě velký zájem a chce mě poznat atd. Teď je v karantene a má covid. Psal mi jak se hrozně nudí a nemá co dělat a přitom mi odepisuje po x hodinach až mi někdy přijde, ze mě pomalu ignoruje. Takže píše, ze se hrozně nudí a pak na zprávu, na kterou trvá odepsat minutu nedokáže. Nejsem stihacka, která potřebuje odpověď do 5 minut, ale zase psát si 3 zprávy denně mi taky nepřijde ok. Já už mu napsala, ze mě tohle moc nebere a ze nechci mít akorát zamotanou hlavu. A on, ze má nějaké důležitější věci na práci a ze nám nic neutece, když si budeme psát nějakou chvíli takhle. Když jsem mu napsala, ze tohle není pro mě, tak mi napsal, proč už nestojím o nejaky ten kontakt. Tak pardon, ale co je tohle? :nevim: Nebere vůbec ohled na mě, ze třeba mě to takhle nevyhovuje. Co by jste si o něm mysleli? A má to vůbec cenu?

A co ti má asi při koroně psát, ještě Tě ani neviděl? Mně tři sms připadají v pohodě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 09:07
@evulinda79 píše:
Kdy jste se viděli na nějakých akcích? dlouho totiž žádné akce neprobíhaly

To bylo ještě minulý rok v létě, pak jsme si docela dlouho psali, pak se na nějaký čas utnul kontakt a teď v dubnu jsme si zase začali psát.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 09:09
@lilith1 píše:
A co ti má asi při koroně psát, ještě Tě ani neviděl? Mně tři sms připadají v pohodě. :nevim:

Viděli jsme se i jsme si povídali. Tak myslím, ze se dá vždycky něco vymyslet. Kdyby se tak nudil a chtěl si psát, tak píše :D A když z týdne na týden meni svoje chování, tak to moc nechápu..

• Citovat
  • Nahlásit
5012
7.6.21 09:31
@Anonymní píše:
Viděli jsme se i jsme si povídali. Tak myslím, ze se dá vždycky něco vymyslet. Kdyby se tak nudil a chtěl si psát, tak píše :D A když z týdne na týden meni svoje chování, tak to moc nechápu..

A proc Ti vlastne radeji nevola?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 10:07
@lilith1 píše:
A proc Ti vlastne radeji nevola?

To nevím..Jsem z neho hrozně zmatena, protože moc nechápu to jeho chování. Ale asi se na to vykaslu, protože tohle moc nikam nevede.

• Citovat
  • Nahlásit
5012
7.6.21 10:14
@Anonymní píše:
To nevím..Jsem z neho hrozně zmatena, protože moc nechápu to jeho chování. Ale asi se na to vykaslu, protože tohle moc nikam nevede.

Asi fakt o ničem, že chlap nechce psát se stává, ale že si nechce ani zavolat je špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat