Nevěra v manželství

5
6.6.21 00:32

Nevěra v manželství

Ahoj nedávno mi byla manželka nevěrná jsme v manželství už 5 let. Zjistil jsem to když jsem se podíval na její FB. Říkala že to byl úlet, ale že už semnou nechce být a odešla od nás. Máme spolu dvě děti 6 let a 3 roky. Mám se snažit o záchranu manželství a nebo ji nechat jít. Jsem ochotný ji tu nevěru odpustit, ale to že nás opustila jen kvůli tomu že už semnou nechce být
a to jen kvůli tomu, že jsem si nevšiml změn na ní tak mi to příjde ubohé. Docela mě to ničí strašně moc ji miluji a rád bych to zachránil, ale ona nemá zájem. Co mám dělat poraďte mi prosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
407
6.6.21 00:38

@Danzu nevšiml změn na ní? Pokud si chlap nevšímá toho, že žena je v manželství frustrovaná a nespokojená, je to stejně ubohé. Pokud má chlap ženskou jen jako uklízečku a pradlenku, ať se nediví, že ji to přestane bavit. Každý chlap si totiž myslí, že když mu ženská porodí dítě už nemusí nic řešit a má ji jistou. Dobré ráno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12462
6.6.21 00:48

Odešla od může a od dětí. Taková je na přes hubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.6.21 00:56
@nikinnna píše:
@Danzu nevšiml změn na ní? Pokud si chlap nevšímá toho, že žena je v manželství frustrovaná a nespokojená, je to stejně ubohé. Pokud má chlap ženskou jen jako uklízečku a pradlenku, ať se nediví, že ji to přestane bavit. Každý chlap si totiž myslí, že když mu ženská porodí dítě už nemusí nic řešit a má ji jistou. Dobré ráno…

Nikdy jsem ji nepovažoval za uklízečku doma jsem ji vždy pomáhal a nevšiml jsem si třeba toho, že si nalakovala nehty a nebo že si zkrátila vlasy. Ona částo pila má totiž rodiče alkoholiky, ale vždy jsem pro ni udělal cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12462
6.6.21 00:57

@Danzu Jsi hňup. A jestli chceš takovou zpátky, tak double hňup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.6.21 00:59
@eva valoi píše:
@Danzu Jsi hňup. A jestli chceš takovou zpátky, tak double hňup.

Takže mám ji nechat ať si jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 01:03

Moje rada je nikdy nevěru netolerovat a odpouštět sám to znám jak z rodiny kdy matka podváděla otce a on jí to pořád odpouštěl a ona ho nakonec stejně nepřestala podvádět po 4 letech ji konečně vyhodil z domu a rozvedl se sní a to byly 4 nejhorší roky mého života vidět otce opakovaně na dně a zlomeného. Moje první manželství taky skončilo kvůli nevěře kdy mě ona tvrdila že to bylo jenom jednou a že mě miluje a už to neudělá a já blbec jí dál druhou šanci ale už za týden jsem jí načapala jak si sním píše a pak se ukázalo že mě podvádí skoro rok a nepřestala ani když jsem jí načapala poprvé. Nejen že opustila tebe ale hlavně svoje malé děti takže moje rada je neodpustit nic protože i když se vrátí stejně té nakonec nejspíš zase podvede a ještě si může vzít děti sebou aby ti ještě víc ublížila takže nejlepší rada je najdi si právníka a požádej o svěření děti do své péče až jí časem dojde že udělala chybu tak o děti lehce přijdeš takhle máš alespoň jistotu že ti je nikam neodvede.

• Citovat
  • Nahlásit
1482
6.6.21 01:33

A jak si takovou záchranu představujete? Žena jasně dala najevo svůj postoj. Tady nezbývá nic jiného, než jej respektovat a nechat jí odejít v klidu. Přenést se přes svou zhrzenost a nedělat žádné problémy. Pokud je začne dělat ona, tak se jen bránit a nezvyšovat agresi. Prostě to ustát jako správný chlap a ne nějaké hovado.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8493
6.6.21 03:47
@Danzu píše:
Nikdy jsem ji nepovažoval za uklízečku doma jsem ji vždy pomáhal a nevšiml jsem si třeba toho, že si nalakovala nehty a nebo že si zkrátila vlasy. Ona částo pila má totiž rodiče alkoholiky, ale vždy jsem pro ni udělal cokoliv.

Ona se vyjádřila a jedná dost jasně. Já bych se zařídil podle toho a nedělej se sebe blbce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31800
6.6.21 05:44
@Danzu píše:
Ahoj nedávno mi byla manželka nevěrná jsme v manželství už 5 let. Zjistil jsem to když jsem se podíval na její FB. Říkala že to byl úlet, ale že už semnou nechce být a odešla od nás. Máme spolu dvě děti 6 let a 3 roky. Mám se snažit o záchranu manželství a nebo ji nechat jít. Jsem ochotný ji tu nevěru odpustit, ale to že nás opustila jen kvůli tomu že už semnou nechce být
a to jen kvůli tomu, že jsem si nevšiml změn na ní tak mi to příjde ubohé. Docela mě to ničí strašně moc ji miluji a rád bych to zachránil, ale ona nemá zájem. Co mám dělat poraďte mi prosím.

Počítám, že až ji nový kopne do zádele, přileze. A ty ji vezmeš zpátky. Každý svého štěstí strůjce. Ale já bych nevěrnou a pijící ženu nechtěla. Jí se nestýská po dětech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9911
6.6.21 06:13

Kopni ji do řiti. Taková si nic jinyho nezaslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5040
6.6.21 06:17
@eva valoi píše:

A kdyz to bezne delaji chlapi tak neni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6199
6.6.21 06:53

Odešla od dětí? :roll: Často pije, zahejba ti.. Takovou ženskou fakt nepotřebuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.6.21 07:22
@eva valoi píše:

Noooo, bych se neukvapovala :think: co tvrdej opuštění taťkove nemusí byt vzdycky přesne.

Vzdyt to čteš, vše krasné a ona se najednou z dobreho bydla zvedne a jde…ehm…fakt? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.6.21 07:25
@Aquarius79 píše:
A jak si takovou záchranu představujete? Žena jasně dala najevo svůj postoj. Tady nezbývá nic jiného, než jej respektovat a nechat jí odejít v klidu. Přenést se přes svou zhrzenost a nedělat žádné problémy. Pokud je začne dělat ona, tak se jen bránit a nezvyšovat agresi. Prostě to ustát jako správný chlap a ne nějaké hovado.

Ty brďo, souhlas :palec: jako chlap, jako chlap…

Za 2 prispevky uz vime, ze ji nic nechybelo, ze je alkoholicka, nevernice a ze opustila deti. On ji chce presto zpet, strasne ji miluje a trpí. Neco tu nesedi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat