Uspokojení partnerky

Anonymní
7.6.21 01:30

Uspokojení pertnerky

Dobrý den, ve vší počestnosti jsem se chtěl zeptat na otázku která mě trápí už delší dobu, ale jaksi je skoro nemožné se na ní zeptat v realitě někoho na ulici.

Moje poslední přítelkyně má problém dosáhnout orgasmu což se mi doposud s žádnou jinou předchozí partnerkou nestalo ba naopak ho dosáhly i vícekrát. Proto jsem koupil stimulační hračku Satisfier a pomocí něho nakonec po sexu se mi podařilo, aby i ona dosáhla orgasmu. Ale mám velice špatný pocit z toho že jsem ji vlastně neudělal já ale ten pomocník a cítím se méněcenný. A nevím co teď dělat jelikož ji nechci lhát že mě to netrápí. Sama říká že si sex moc užívá ale bez toho pomocníka prostě nedosáhne orgasmu… co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1244
7.6.21 04:07

S jiným partnerem předtím dosahovala orgasmu bez problémů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6565
7.6.21 06:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, ve vší počestnosti jsem se chtěl zeptat na otázku která mě trápí už delší dobu, ale jaksi je skoro nemožné se na ní zeptat v realitě někoho na ulici.Moje poslední přítelkyně má problém dosáhnout orgasmu což se mi doposud s žádnou jinou předchozí partnerkou nestalo ba naopak ho dosáhly i vícekrát. Proto jsem koupil stimulační hračku Satisfier a pomocí něho nakonec po sexu se mi podařilo, aby i ona dosáhla orgasmu. Ale mám velice špatný pocit z toho že jsem ji vlastně neudělal já ale ten pomocník a cítím se méněcenný. A nevím co teď dělat jelikož ji nechci lhát že mě to netrápí. Sama říká že si sex moc užívá ale bez toho pomocníka prostě nedosáhne orgasmu… co mám dělat?

Ego trpi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32183
7.6.21 06:26
@Anonymní píše:
Dobrý den, ve vší počestnosti jsem se chtěl zeptat na otázku která mě trápí už delší dobu, ale jaksi je skoro nemožné se na ní zeptat v realitě někoho na ulici.Moje poslední přítelkyně má problém dosáhnout orgasmu což se mi doposud s žádnou jinou předchozí partnerkou nestalo ba naopak ho dosáhly i vícekrát. Proto jsem koupil stimulační hračku Satisfier a pomocí něho nakonec po sexu se mi podařilo, aby i ona dosáhla orgasmu. Ale mám velice špatný pocit z toho že jsem ji vlastně neudělal já ale ten pomocník a cítím se méněcenný. A nevím co teď dělat jelikož ji nechci lhát že mě to netrápí. Sama říká že si sex moc užívá ale bez toho pomocníka prostě nedosáhne orgasmu… co mám dělat?

Tak my nevíme, jestli se s někým jiným udělala a jestli se udělá sama, anebo ani to ne?

Každopádně, jestli si sex užívá a je spokojená, tak bych to moc neřešila, abys jí těmi řečmi o jejím neexistujícím orgasmu s Tebou neznechutil sex s Tebou… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64269
7.6.21 06:29

A teď si Vem, že jsou ženy, co orgasmu nedosáhnou vůbec.. A spousta bab ho třeba předstírá.. Jsi si jistý, že předchozí fakt byly? Ono každé tělo je jiné, každé reaguje a něco jiného. Zahod ego, užívej si to.. Bude to lépe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
7.6.21 06:51

Takový holky prostě jsou, zvaž jestli ti to v sexu zásadně vadí. Dá se na to zvyknout. Na ego kašli, prostě dosahuje orgasmu jiným způsobem, časem se to může změnit - zvlášť pokud je mladá a sexualita se jí teprve rozvíjí. Kolik jí je? Jsi si jistý, že se jí dostatečně věnuješ “z vnějšku”? Ne každá holka nutně potřebuje “vnitřní tvrdou akci”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 06:54

@Jolka86
Právě že také ne tvrdí že s žádným jiným orgasmu nikdy nedosáhla.

• Citovat
  • Nahlásit
1244
7.6.21 07:02
@Anonymní píše:
@Jolka86

Vidíš, tak proč si stěžuješ, použití hračky přeci nevadí, každá žena je jiná, nesrovnávat a užívat si. Přítelkyni se to líbí i bez vyvrcholení, ale našel jsi způsob jak ji uspokojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 07:09

@Jolka86 Protože mám pocit že mě vlastně ani nepotřebuje že ji stačí ta hračka… 😟

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 07:31
@Anonymní píše:

mě partner uspokojí jen prsty a ne svým pohlavím a ego mu nijak netrpí..A ženy to vnímají jinak, spíš vnímají blí :D zkost partnera, intimitu, to jestli je udělá sám nebo hračkou zase tak neřeší.

• Citovat
  • Nahlásit
17146
7.6.21 07:55
@Anonymní píše:
@Jolka86 Protože mám pocit že mě vlastně ani nepotřebuje že ji stačí ta hračka… 😟

Hlavně ji to takhle ještě chvíli říkej nebo ještě hůř vyčítej a bude to pravda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
7.6.21 07:58

My chlapi jsme někdy strášně ještiní. A teď si ještě představ, že každá druhá holka ti řekne, že nejlíp si to vlastně stejně umí udělat sama. To je pecka pro ego, co? Není to tím, že by chlapi nebyli dobří a že by je holky nechtěly, ale prostě dobře uspokojit ženu není tak snadný jako to jde u chlapů. Ony nejlíp ví kam sáhnout a jaký stimul potřebují. A řada žen (rozhodně ne málo) má s uspokojením menší či větší potíže. Prostě klid a buď rád, že je spokojená a že jste našli způsob, jak si orgasmus u sexu užije také.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15606
7.6.21 08:15

Ženský orgasmus je stejně jen mýtus. Nemá smysl se za ním honit, nebo se jím vůbec zabývat. Oprosti se od toho a soustřeď se hlavně na ten svůj!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
7.6.21 09:02

Tohle je snad nejhorší přístup, co chlap může mít… Žena nemůže dosáhnout orgasmu nebo ho dosáhne jen nějakou speciální technikou a chlap se z toho hroutí. Místo aby ženu politoval a podpořil, tak lituje sám sebe, páč on z toho má špatněj pocit. Jo chlapče, budeš si muset přiznat, že nejsi takovej king, že jsou bohužel i ženy, na který je tvoje párátko krátký. Jenže ten poražený nejsi ty, ta poražená je tady žena. Tak si laskavě vytáhni mozek z varlat a začni se soustředit na tu ženu, ne jen na svoje ego. A mimichodem, právě kvůli takovýmu přístupu ženy orgasmus předstírají. Ony totiž nemají ani náladu ani kapacitu řešit ještě ublížený samečky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
7.6.21 10:10
@Anonymní píše:
@Jolka86

No vidíš, tak jsi aspoň v něčem první. Měl jsi skoro pannu.
Nauč se to dělat stejně jako ten přístroj a uspokojíš ji taky… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat