Byla to ovulace?

72
27.11.20 19:19

Byla to ovulace?

Ahojte.. Už jsem zoufalá tak si jdu pro radu. Snažíme se asi 3 měsíce o druhé.. Ano vím že to nic neznamená, ale první byla hned na poprvé tak jsem z toho nezvozni. Tento měsíc jsem zacla měřit teplotu i dělat testy. A jsem z toho zmatená ještě víc než předtím.. Podle hlenu jsem si myslela že ovulaci mám kolem 10 dne. Teplotu mám od začátku 35.5C° ale dnes ráno(10DC) klesla na 36.1C° mohla to být ovulace i když jsou testy negativní? Uz nevím čemu věřit. :think: :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50
27.11.20 21:40

Měla jsem něco podobného - plodný hlen se mi objevil 10. DC, ale pozitivní ovulační test vyšel až 19. DC. Teplotu jsem tedy neměřila, ale v době pozitivního ovulačního testu byl hlen už hustší, nikoli „vaječný bílek“. Takže bůhví jak to tělo funguje :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
27.11.20 22:53

@sakasi Mohla by byt, těmi testy pokud testujes jen jednou denne nemusís nic zachytit. Rozhodne bych se dnes snažila zadelat na mimco a měřila dal teplotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
27.11.20 23:02

@peclen Díky za naději. Měla jsem za to že když má ovulace proběhnout do 24 hodin od pozitivního testu, tak se na tom testu aspoň nějak projeví.. Ale celých 5 dní co testuju je tam slabý stín s ryskou na začátku. Dnes jsem měřila i ráno a změna žádná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3846
27.11.20 23:05

@sakasi

Ukaž graf.
Máš krátké cykly? Jestli máš obvyklé cykly, tak na ovulaci 10.den je docela brzo. Ano, může se stát. Ale ne pravidelně, pokud máš cyklus obvyklé délky (28+-2dny).
Jestli nemáš graf, stáhni si aplikaci fertility friend, dost ti pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
27.11.20 23:10

@Whitedog

Zatím jen takhle, uvidím zítra jestli teplota stoupne, nebo co se bude dít. Cykly mívám 27-28 dní a teď asi půl roku tři dny před ms špiním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
27.11.20 23:15

@sara-k Taky se snažíte? Nebo už se zadařilo? Ono si člověk řekne že se nebude tolik sledovat, ale to se lehko řekne, ale hůř udělá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3846
27.11.20 23:15

@sakasi

Ne, ovulaci tam zatím nemáš. Po ovulaci jde teplota nahoru. Potvrzená ovulace splňuje pravidlo tři po šesti. Není tam nic z toho.
Graf není úplně přehledný. Stáhni si FF, on ti i ovulaci vyznačí, když bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
27.11.20 23:19

@Whitedog Dobře, díky ta za rady. 🙂 Dám tomu čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3846
27.11.20 23:24

@sakasi

A jestli chceš trochu porozumět měření BT, koukni sem: http://merenibt.xf.cz
Je to jednodušší, než se na první pohled zdá ;-)
Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
28.11.20 07:05

@sakasi Pořád se snažíme a nic :,( Přesně jak říkáš. I když se člověk snaží přijít na jiné myšlenky a nesledovat se tolik, tak to prostě nejde. Moc držím pěsti ať to vyjde co nejdřív :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
28.11.20 16:42

@sakasi Tak to te ovu teprve spis ceka. Whitedog ma pravdu s tou délkou. Pritve délce bych čekala ovu nejdříve 12DC. Bavila jsi se s gyn. o tom spinění? Zkusila bych vitamin B6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
28.11.20 20:28

@peclen právě jsem kvůli tomu přešla, bývalá dr nic neřešila. Teď mi dr. napsal gynprodyl na srovnání cyklu a případnému otěhotnění by to prý vadit nemělo. Tak nevím jestli se mi do toho chce, co jsem četla tak reakce na něj nic moc 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
28.11.20 20:29

@sara-k a jak dlouho se snažíte? Je to o nervy no. Holt musíme vyčkat na tu pravou chvíli :hug:

Příspěvek upraven 28.11.20 v 20:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
28.11.20 20:31

@sara-k a jak dlouho se snažíte? Je to o nervy no. Holt musíme vyčkat na tu pravou chvíli :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat