Dnes zase přišla mrcha :-( Už nemůžu.

Anonymní
27.11.20 15:38

Dnes zase přišla mrcha :-( Už nemůžu.

Ahoj holky, dnes opět dorazila s dvoudenním zpožděním menstruace :,( Snažíme se o mimi přes půl roku. První 4 měsíce jsme tomu nechali úplně volný průběh - nijak jsme se nesnažili, nemysleli na to, nijak to nepodporovali. Kdyby miminko přišlo, byli bychom rádi, ale pokud ne, nezlobili bychom se, takže toto celé období mělo absolutně volný průběh. Teď za poslední 2 měsíce jsem začala užívat kontryhelový čaj, Femibion a Macu. Manžel bere Macu, Selzink a vitamín E. Teď za poslední dva měsíce propadám už panice, že se nedaří. Já dle vyšetření gynekologa vše v pořádku, manžela chtějí vzít až po roce snažení. Dělala jsem si už i ovulační testy, ovuluji, ale otěhotnět se nedaří. Všechny ostatní kamarádky to měly hned na poprvé a to mě teď ještě víc ničí, ony mě nechápou, že to prostě nejde. Souložíme pravidelně po celý měsíc bez ohledů na plodné dny, většinou ob den. Vím, že to tu už bylo několikrát, ale co vám prosím pomohlo k otěhotnění? Nestresovat se a nemyslet na to už slyšet nechci, to je mi jasné, snažím se, ale po takové době už mi to vrtá hlavou a jsem z toho špatná.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8372
27.11.20 15:39

Půl roku? :roll: Vyvádíš jak kdyby jste se snažili 10 let :roll:
Hoď se do klidu. Takhle se ti to nepovede nikdy. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
27.11.20 15:46

Mně pomol inofolic a sexovat kazdy den behem ovulace.
Půl roku je pořád ještě v pohodě, ale úplně tě chápu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26589
27.11.20 15:48

Manžel může jít někam jako samoplátce, pokud byste to chtěli vědět.

Jinak zaměstnat hlavu něčím jiným, což se snadněji řekne, než udělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
27.11.20 15:48

Tak podle nadpisu jsem čekala, že se snažíte 5 let :lol: a ty jsi na nervy už po půl roce :nevim:
Nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 15:52
@Šmoulice píše:
Půl roku? :roll: Vyvádíš jak kdyby jste se snažili 10 let :roll:
Hoď se do klidu. Takhle se ti to nepovede nikdy. :roll:

Přesně to jsem čekala, ale začínám se obávat, že to právě nepůjde déle. Proč to někomu jde hned a někomu ne? 4 měsíce jsme to vůbec neřešili a ani tak…

• Citovat
  • Nahlásit
1323
27.11.20 15:52

Chapu te, ale je to fakt krátká doba.my sexovali denně a těhotná jsem byla za dva měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
27.11.20 15:55

Jestli se obávaš, že to nepůjde, tak věř, že to nepůjde! Bloknes si to sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
27.11.20 15:55

Můj muž byl na spermiu jako samoplatce cca za 800 Kč, výsledky byly do týdne. Chápu tvoje pocity, hlavně v této době, kdy se nedá moc uniknout ze stereotypu a zaměstnat hlavu. Drž se a nepropadej panice, ono to vyjde! Pul roku je pořád krátká doba na nějaké závěry… Držím palce 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8372
27.11.20 16:01
@Anonymní píše:
Přesně to jsem čekala, ale začínám se obávat, že to právě nepůjde déle. Proč to někomu jde hned a někomu ne? 4 měsíce jsme to vůbec neřešili a ani tak…

A to si představ, že některým to nejde vůbec… ;)
tak hysterči dál a pak aby ses nedivila… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
421
27.11.20 16:01

:hug: vím, že to teď tak nevidíš, ale je to opravdu krátká doba. U nás jedno hned, jedno až po roce. Někdy to tak je. Ten rok je v normě, pokud ti není 35 + tak vydrž, to půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 16:02
@MarciBagind píše:
Můj muž byl na spermiu jako samoplatce cca za 800 Kč, výsledky byly do týdne. Chápu tvoje pocity, hlavně v této době, kdy se nedá moc uniknout ze stereotypu a zaměstnat hlavu. Drž se a nepropadej panice, ono to vyjde! Pul roku je pořád krátká doba na nějaké závěry… Držím palce 😊

Děkuji za podporu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
114
27.11.20 16:04

Já tě chápu. Snažíme se asi od března a taky jsem lehce nervózní a zklamaná každý 1dc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 16:04
@Haleyy píše:
Mně pomol inofolic a sexovat kazdy den behem ovulace.
Půl roku je pořád ještě v pohodě, ale úplně tě chápu…

Děkuji. Brala jsi jen Inofolic nebo i něco k tomu? Jde mi o to, jestli můžu i Femibion a Macu zároveň.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 16:07
@Katka900 píše:
Já tě chápu. Snažíme se asi od března a taky jsem lehce nervózní a zklamaná každý 1dc.

Děkuji za pochopení. Ono se to lehce řekne na to nemyslet, ale teď už to tolik nejde. Bereš něco na podporu? Přeji brzy || :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat