Maca a bolesti v podbřišku

50
27.11.20 08:42

Maca a bolesti v podbřišku

Ahoj holky, už nějakou dobu (cca 2 měsíc) užívám Macu peruanskou pro podporu početí. Teď jsem začala cítit pichlavou bolest v levém podbřišku. 8o Jsem týden po menstruaci. Myslím, že na ovulaci je ještě brzo. :? Dnes jsem se objednala na gynekologii. Bohužel až na konec prosince. Máte někdo zkušenosti s takovou bolestí a případně i s užíváním Maky? :roll: Ptám se proto, že nějaké účinky to jistě má, protože minulý měsíc jsem asi poprvé zaznamenala cervalni hlen :oops: :jazyk: Nerada bych si rozjela nějaký problém jako cysta nebo podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50
27.11.20 21:50

Macu užívám druhým měsícem, ale žádné bolesti nemám (zatím :mrgreen: ). Baštím ji já i chlap, ale žádný úspěch, žádná změna :( Snad se nám brzy poštěstí, držím pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
27.11.20 22:09

Ja teprve s macou zacinam takze bohuzel nevim co vsechno umi zaridit, ale za sebe muzu rict, ze mam ovulaci velmi brzy. Lutealni faze je u me extra dlouha. Ovulace nastava 9dc, potvrzena testy, ultrazvukem, mikroskopem ze slin.. A celkova delka cyklu je 29 dni… Je to docela na prd skonci ms a pomalu nestihame nic. Vajicko nemusi byt ani zrale.. Proto zkousim macu jestli mi pomuze ovulaci posunout dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
28.11.20 12:23
@sara-k píše:
Macu užívám druhým měsícem, ale žádné bolesti nemám (zatím :mrgreen: ). Baštím ji já i chlap, ale žádný úspěch, žádná změna :( Snad se nám brzy poštěstí, držím pěsti.

Možná jsem nastydla. Dneska je to lepší. :palec: Držím palce take

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
28.11.20 12:33
@krispyna píše:
Ja teprve s macou zacinam takze bohuzel nevim co vsechno umi zaridit, ale za sebe muzu rict, ze mam ovulaci velmi brzy. Lutealni faze je u me extra dlouha. Ovulace nastava 9dc, potvrzena testy, ultrazvukem, mikroskopem ze slin.. A celkova delka cyklu je 29 dni… Je to docela na prd skonci ms a pomalu nestihame nic. Vajicko nemusi byt ani zrale.. Proto zkousim macu jestli mi pomuze ovulaci posunout dal.

Já to mám asi podobně. Minulý měsíc jsem si dělala testy ovulacni a zjistila jsem že mám ovu taky pár dní po červené.. Je to opravdu záhada a zázrak zrození ;) Držím palce aby to pomohlo. Hezký den :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat